Статьи

Як створити сайт?

  1. Крок 1. Реєстрація в системі
  2. Крок 2. Налаштування безпеки аккаунта
  3. Крок 3. Створення і первинна настройка сайту

За допомогою даної інструкції кожен новачок, який не розбирається в особливостях веб-розробок, зможе швидко, легко і безкоштовно створити власний сайт в системі uCoz. Для цього пройдіть три простих кроки:

Крок 1. Реєстрація в системі

Щоб створювати сайти в системі uCoz, потрібно зареєструватися. Реєстрація безкоштовна, і після її проходження ви зможете створювати необмежену кількість сайтів.

Перейдіть на сторінку: uCoz.ru/register/

ru/register/

Виберіть зручний спосіб реєстрації: через введення e-mail і пароля або через соціальні мережі. Вказуйте діючий e-mail, тому що на нього прийде лист з підтвердженням облікового запису.

Після того, як введено дійсну адресу e-mail і придуманий складний пароль (або ви авторизувалися за допомогою соціальних мереж), натискаємо на кнопку «Продовжити» і потрапляємо на сторінку під назвою «Створення нового сайту». Заповнюємо всі порожні поля і, ставлячи галочку внизу, погоджуємося з умовами використання uID спільноти. Натискаємо на кнопку «Реєстрація».

Якщо всі поля були заповнені коректно, відкриється сторінка з інформацією про успішну реєстрацію, а на вказаний e-mail буде відправлено листа. Тепер необхідно перевірити свою поштову скриньку.

Знайдіть лист з темою «uID - Ласкаво просимо в наше співтовариство!». Зверніть увагу, що, в рідкісних випадках, воно може потрапити в папку «Спам». В отриманому листі необхідно клікнути на кнопку «Продовжити».

В отриманому листі необхідно клікнути на кнопку «Продовжити»

Крок 2. Налаштування безпеки аккаунта

Виконавши всі дії, зазначені вище, ви потрапите на сторінку з текстом «E-mail підтверджений!». Тут вам необхідно ввести ваш номер мобільного телефону і задати секретне питання для безпечної роботи з сайтом (наприклад, сайт або модуль можна буде згодом видалити, не відповівши на секретне питання). Також вам потрібно придумати ще один пароль: він буде використовуватися для входу в панель адміністратора на нашому майбутньому сайті. Пароль, придуманий нами трохи раніше, ставився до uID профілем .

Після того, як ви придумали відповідь на секретне питання і задали пароль для панелі адміністратора, натискаємо на кнопку «Приступити до створення». Потрапляємо на сторінку, де необхідно вибрати адресу сайту. Саме за цією адресою відвідувачі будуть бачити сайт в Інтернеті. Придумуємо вільний адреса сайту, найкраще описує ваш проект, вибираємо для нього доменну зону (ucoz.net, ucoz.org і т. Д.) І натискаємо на кнопку «Створити сайт».

Крок 3. Створення і первинна настройка сайту

Створення і первинна настройка сайту

Успішно виконавши всі інструкції, які написані трохи вище, ви опинитеся на сторінці налаштувань конфігурації сайту.

Успішно виконавши всі інструкції, які написані трохи вище, ви опинитеся на сторінці налаштувань конфігурації сайту

Вкажіть назву сайту, виберіть його дизайн і мову. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, натисніть на кнопку «Продовжити», пізніше ви зможете змінити ці налаштування в будь-який момент.

Далі перед вами з'явиться сторінка з вибором модулів, які ви хочете використовувати на сайті. Потрібно поставити галочки навпроти тих модулів, які вам необхідні. Якщо ви не впевнені в тому, який саме модуль вам потрібен, подивіться інструкцію з вибору модулів або натисніть «Продовжити». Після створення сайту ви зможете відключити або додати на сайт будь-модуль системи uCoz.

Вітаємо, тепер у вас є власний сайт! Після завершення основних налаштувань конфігурації сайту ви автоматично будете перенаправлені в панель управління вашим проектом.

Обов'язково збережіть дані, які вам будуть потрібні при роботі над сайтом:

  • Адреса сайту і посилання для входу в панель управління (http: // ваш_сайт / admin)
  • Пароль для входу в панель управління (Пароль від ПУ, не плутайте його з uID)
  • відповідь на секретне питання

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача