Статьи

Як створити логотип для бізнесу: практичні поради

  1. Кілька основних правил по створенню логотипів
  2. Покрокова інструкція по створенню логотипа

Якщо ви хочете, щоб ваша компанія стала впізнаваною, вам знадобиться розробити стратегію бренду, одним з головних елементів якої є логотип. Існує кілька варіантів створення логотипу та, звичайно, у кожного з них є свої плюси і мінуси.

Для малого бізнесу основними критеріями при виборі способу розробки логотипу, як правило, стають ціна і тимчасові витрати. Кожен вибирає варіант до душі, але базовий рада все ж можна дати. При наявності необхідних навичок намалюйте логотип самі - це дешево і зручно. Якщо бюджет дозволяє, найміть професійного дизайнера. Хочете заощадити? Можете скористатися онлайн-генератором логотипів.

Кілька основних правил по створенню логотипів

Підберіть іконку, яка відповідає сфері вашої діяльності. Припустимо, ваш бізнес пов'язаний з будівництвом. Правильніше використовувати іконку, що відповідає цій тематиці. Наприклад, більш доречно виглядає іконка будівлі, ніж зображення дивана. Те ж правило стосується і інших видів бізнесу.

Вибирайте шрифт правильно. Шрифт впливає на візуальне сприйняття логотипу, який, в свою чергу, формує враження про компанію в цілому. Тому до вибору шрифту варто поставитися відповідально. Кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір:

  • Шрифт повинен бути читабельним і вписуватися в загальну стилістику;
  • Краще вибирати шрифти з прямими лініями і кутами, без зарубок, наприклад, Micra або Souvenit;
  • Оптимально при створенні логотипу використовувати 1 шрифт;
  • Підбирайте шрифт під розмір іконки. Якщо в логотипі масивна іконка, слід використовувати більш строгий і масивний шрифт і навпаки.

Якщо в логотипі масивна іконка, слід використовувати більш строгий і масивний шрифт і навпаки

Відповідний колір. Підберіть той колір, який підійде вашому бізнесу найбільше. Для цього рекомендуємо ознайомитися з наступною інфографікою:

Для цього рекомендуємо ознайомитися з наступною інфографікою:

Перевіряйте масштабованість. Ваш логотип може мати гарний вигляд на екрані вашого комп'ютера, а на мобільному пристрої розібрати його буде неможливо. Заздалегідь продумайте, щоб логотип однаково добре виглядав в різних розмірах.

Заздалегідь продумайте, щоб логотип однаково добре виглядав в різних розмірах

Покрокова інструкція по створенню логотипа

Розглянемо приклад того, як створити логотип в онлайн-генераторі. Використовувати будемо російськомовний сервіс Логастер .
Розглянемо приклад того, як створити логотип в онлайн-генераторі На першому етапі вкажіть назву компанії. Додатково можна вибрати тип бізнесу, але це не обов'язково. Кількома на кнопку "Далі".

Конструктор підбере вам безліч варіантів, які підходять даній тематиці. Натисніть на вподобаної вами логотип. При бажанні ви зможете відредагувати його. Якщо лого вам підходить, клікайте "Далі". Хочете його змінити? Тоді клікайте "Редагувати лого". Також ви можете відредагувати логотип пізніше, в своєму особистому кабінеті, а зараз просто зберегти його.

Клікнувши Далі, ви потрапляєте на сторінку попереднього перегляду логотипу
Клікнувши "Далі", ви потрапляєте на сторінку попереднього перегляду логотипу. Тут же представлені приклади продукції з вашим лого. Кількома кнопку "Зберегти".

Кількома кнопку Зберегти

Якщо у вас ще немає облікового запису, тоді для збереження логотипу його потрібно буде створити.

Далі потрапляємо на сторінку завантаження
Далі потрапляємо на сторінку завантаження. Натисніть на кнопку "Завантажити". Ви зможете завантажити логотип безкоштовно в маленькому розмірі або від $ 9.99 в різних форматах.

На цій же сторінці ви можете придбати собі так званий "Дизайн-пакет". Він включає в себе логотип, візитку, бланк, конверт і фавікон. Таким чином ви повністю вирішите проблему брендингу на початковому етапі розвитку компанії.

На закінчення можна сказати наступне. Якщо ви тільки починаєте свій бізнес і бюджету на дорогий логотип і брендинг у вас немає, рекомендуємо придивитися до сервісу Логастер і спробувати його. Він допоможе вам обзавестися власним фірмовим стилем, не вдаючись до послуг фахівців.

Хочете заощадити?
Хочете його змінити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то