Статьи

Як створити електронну поштову скриньку безкоштовно на прикладі Mail.Ru

  1. Приклад складання електронного листа

Будь-який користувач Інтернету дуже скоро прийде до необхідності зробити собі електронну поштову скриньку. Це дозволить йому реєструватися на сайтах, а також обмінюватися листами з бізнес-партнерами або друзями. Щоб вам було легше створити собі пошту я покажу приклад, як це зробити на прикладі російськомовного сервісу Mail.Ru

Більшість сервісів дозволяють створювати електронну пошту безкоштовно, тому мейл.ру не є винятком. Йдемо на їх, щоб приступити до створення поштової скриньки потрібна реєстрація, тому клацаємо за відповідним посиланням.

Далі бачимо, що поштовий сервіс просить залишити про себе інформацію. Ви маєте право дати правдиві дані, так і використовувати вигадані. Врахуйте, що якщо ви забудете пароль, то в разі, якщо дані були вигаданими, спроба відновити його може бути невдалою.

А тепер по пунктах. Так виглядає вікно створення поштової скриньки на мейл.
А тепер по пунктах

  • Ім'я, прізвище, дата народження, місто і підлогу - я думаю нічого складного.
  • Поштова скринька - то як буде виглядати ваш електронну адресу. для імені можна використовувати ТІЛЬКИ латинські букви, цифри, символи нижнього підкреслення і точки. Також ви можете вибрати один з 4 доменів, який буде після символу @ mail.ru @ list.ru @ inbox.ru і @ bk.ru. Якщо бажаний адресу буде зайнятий в одному домені, ви можете перевірити чи вільний він в іншому.
  • Пароль і його перевірка. Використовуйте складний пароль, не менше 8 символів. Використовуйте букви і цифри в різних регістрах і також спецсимволи, наприклад TrYMed78 або JoureTAn71

Дані для відновлення пароля
Дані для відновлення пароля. Ви можете вказати номер мобільного телефону, іншу адресу електронної пошти або не вказувати нічого. Натискайте зареєструватися, залишився останній крок на шляху отримання власного поштового ящика.

Щоб отримати собі особисту пошту залишилося ввести «капча» код
Щоб отримати собі особисту пошту залишилося ввести «капча» код. Після натискання кнопки готовий процес реєстрації в пошті завершено.

Приклад складання електронного листа

Раз вже я показав, як реєструватися в пошті покажу і процес написання вашого першого електронного листа.

Натискаємо кнопку «Написати листа»

Обов'язково вказуємо адресу, куди ми хочемо його відправити, тему і сам текст
Обов'язково вказуємо адресу, куди ми хочемо його відправити, тему і сам текст. При бажанні, можна прикріпити файл до нашого листа, після чого тиснемо кнопку «Відправити». Зазвичай, процес доставки електронних листів займає кілька секунд.

Раніше я писав про те, як створити електронну пошту на прикладі служби Gmail. Якщо вам сподобався текст, то не забудьте поділиться ним в соціальних мережах.

PS Не забудьте також заодно прочитати мою інструкцію як видалити поштову скриньку на Mail.ru.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача