Статьи

Як розкрутити сайт в Гугл. Як просувати сайт безкоштовно самостійно

 1. Просунути сайт безкоштовно
 2. написання контенту

Нам часто задають питання: як розкрутити сайт в Гугл, як просувати сайт самостійно і безкоштовно, ми вирішили поділитися нашим досвідом Нам часто задають питання: як розкрутити сайт в Гугл, як просувати сайт самостійно і безкоштовно, ми вирішили поділитися нашим досвідом. Коли користувач шукає в Гугл як просувати сайт, він цікавиться безкоштовним і самостійним просуванням. Тому в цій статті піде мова, як розкрутити сайт безкоштовно.

Для того, щоб просунути сайт, Вам знадобляться: сучасний сайт, семантичне ядро ​​і статті. Всі наведені нижче інструкції дозволять Вам безкоштовно розкрутити і просунути сайт в ТОП Гугл.

Під розкручуванням мається на увазі зростання позицій сайту в пошуковій видачі Google за певними ключовими словами. Для початку Вам знадобиться скласти семантичне ядро ​​(читайте статтю підбір ключових слів ).

Розробка та просування сайтів Ціна просування

Для зручності відкрийте в одному вікні файл з ключовими словами, в іншому вікні - просувний сайт.

У файлі з семантичним ядром виберіть найлегшу групу ключових слів і пройдіться побіжно по релевантної сторінці сайту. Швидше за все, на Вашому сайті мова не про потрібні слова, а про комерцію. Це необхідно виправити.

У деяких випадках доводиться переробляти всю структуру сайту, дерево категорій і меню, а також почати писати новини і вести блог.

Секрет успіху як розкрутити і просунути сайт - це зробити сайт корисним для пользователей.Для того, щоб правильно просувати свій сайт за простими ключовими словами, потрібно зробити окрему сторінку сайту і написати на ній цікавий текст про групу ключових слів.

Після того, як Ви це зробите, почекайте два тижні і перевірте позиції сайту. Ви будете приємно здивовані результатом.

Оскільки Ви хочете просувати сайт безкоштовно, всю роботу Вам доведеться робити самостійно і виділяти на неї час.

Будьте готові до написання тематичних статей 2-3 рази в тиждень. Пишіть для початку про простий групі ключових слів.

Просунути сайт безкоштовно

Реклама коштує чималих грошей, але завжди є вибір: друковані видання, ТБ, радіо, Бігборди і т.п. Те ж саме стосується і Інтернет-реклами. Є безліч варіантів просувати вашу продукцію: просування сайту в топ Google, Google AdWords , Контекстна реклама, реклама на форумах, соціальних мережах, оголошення на дошках. Реклама може бути як платна, так і безкоштовна ...

Звернувшись в компанію, яка зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві, вам завжди підкажуть, де заощадити і як краще себе рекламувати. Аж до розробки цілих концепцій. Власне те, чим ми і займаємося.

Де і як просуватися?

 • Найлегший і дешевий спосіб - це реклама на дошках оголошень. Регулярно розміщуючи рекламу (хоча б раз на тиждень), ви зможете прорекламувати себе абсолютно безкоштовно. Можна у нас замовити сервіс - розміщення реклами на дошках оголошень, ви заощадите час і витрат це великих не варто.
 • Ще самостійно можна рекламувати себе на тематичних форумах, створюючи теми для обговорень. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, то є можливість заощадити пару сотень гривень. Так само можна створювати групи в соціальних мережах. Головне, грамотно все організувати, щоб зацікавити публіку. Таким чином, Ви зможете збільшити кількість відвідувачів вашого сайту. Наша компанія готова зробити це все за вас - просування в соціальних мережах і форумах.
 • Можна також писати статті і розміщувати їх на сайті з посиланням на ваш сайт. Якщо у вас немає часу, для вас це можуть зробити наші копірайтери. Одна стаття вам обійдеться від 50 грн.
 • Платна реклама на сайтах ніколи не була дешевим задоволенням. Але як вид реклами - один з найефективніших. Розміщуючи свій банер на тематичних популярних сайтах, про вас дізнаються саме ваші потенційні клієнти.
 • А ось зовсім безкоштовно не вийти себе рекламувати в просуванні самого сайту. Доведеться формувати бюджет. Дешево можна себе рекламувати в контекстній рекламі і Google AdWords. Зробити це ви можете, як самостійно, так і замовивши сервіс - просування в Google AdWords або контекстній рекламі. Тут ви платите за своїх потенційних клієнтів. Не платите щомісячну абонплату за розкрутку. Якщо у вас є 100 грн, ви самостійно формуєте вартість кожного кліка. І гроші зчитуються за кожного відвідувача. Ви можете себе рекламувати раз в тиждень, раз на місяць або кожен день. Вирішувати все вам!
 • Але ніхто не сперечатиметься з тим, що немає реклами ефективніше і вигідніше - просування сайту в ТОП-10 пошукових систем. Всім відомо, що при пошуку в Google, мало хто заходить далі ТОП-15. Чим вище ви в рейтингу, тим більше у вас клієнтів. Але і тут не все втрачено. Бюджет буде залежати від ключових слів, за якими ви б хотіли, щоб вас знаходили. За високочастотним запитам (наприклад: «меблі») бюджет може доходити до 10000 грн, в залежності від тематики. Але нехай вас це не лякає. Основні клієнти шукають товар по низькочастотних запитах (наприклад: «магазин меблів Київ»). Що може обійтися вам всього в кілька сотень гривень

Ваш сайт почне розкручуватися безкоштовно в пошукових системах вже через 2 тижні за простими словами.

написання контенту

після створення сайту , Прийшла пора зайнятися його наповненням. Контентом сайту може бути будь-яка інформація: текст, фотографії, відео, смайлики і т.п. Залежно від самої тематики сайту, робиться вибір, звідки черпати для нього інформацію. Якщо це, наприклад, форум, то розраховувати, що його наповненням, в основному, будуть займатися відвідувачі, не варто.

Адже залучити їх на цей форум - непроста першорядне завдання, а тут головне - правильний вибір джерела контенту. А якщо сайт присвячений тонкощам технічного прогресу, то одного розділу вже точно мало.

Написати оригінальний контент - це не тільки бажання виділитися серед собі подібних, а й важлива задача, щоб просувати сайт. Чим більше творчості вкладено в текст, ніж він уникальнее, тим більше шансів бути «схваленим» Google. Гугл не терпить плагіату!

Сайт з скопійованих текстом з іншого ресурсу (копіпаст), в індексі пошукових систем проживе недовго і буде забанений чи відфільтрований. А виправити це, часом, неможливо. Не кажучи вже про порушення авторських прав і їх наслідки.

Так що ж робити? Як наповнити сайт контентом?

Є кілька варіантів:

 1. Замовити написання копірайту (унікальний текст) у професіоналів (тобто у нас). Довірити таку відповідальну роботу групі людей, які напишуть для Вас 100% унікальний текст (це можна перевірити програмним шляхом), який буде найбільш підходити під умови SEO, а так само володіти психологічними прийомами. Тобто, буде говорити про те, що саме хочуть почути Ваші клієнти. На що саме потрібно зробити акценти і зроблять Ваші слабкі сторони Вашими перевагами.
 2. Підключити всю свою творчість, виділити чимало часу і писати статті самому. Економно по грошах, але не економно за часом. Та й написати ідеальну статтю під розкрутку сайту, використовувати всі ключові слова під силу тільки SEO-копірайтерів. В результаті отримаєте самопісний, красивий текст, але не практичний для просування сайту.
 3. Зробити рерайт - знайти цікаву Вам статтю і переписати її своїми словами. Вийде оригінальний текст, але не оригінальне його зміст. Але як варіант, підійде ...
 4. Купити статтю на біржі. У цьому, правда, більше мінусів, ніж плюсів.

На завершення вищесказаного, хочемо звернути Вашу увагу на оновлення інформації на Вашому сайті. Що є не менш важливим аспектом його життєдіяльності. Чим частіше вносяться статті та різні тексти, тим швидше Ваш сайт займе стабільну, солідну і заслужену позицію в ТОП-10. Чого Вам і бажаємо!

Отже, з цієї статті Ви дізналися, як розкрутити, просувати сайт в Гугл безкоштовно.

Де і як просуватися?
Так що ж робити?
Як наповнити сайт контентом?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.