Статьи

Як розкрутити сайт в Гугл. Як просувати сайт безкоштовно самостійно

 1. Просунути сайт безкоштовно
 2. написання контенту

Нам часто задають питання: як розкрутити сайт в Гугл, як просувати сайт самостійно і безкоштовно, ми вирішили поділитися нашим досвідом Нам часто задають питання: як розкрутити сайт в Гугл, як просувати сайт самостійно і безкоштовно, ми вирішили поділитися нашим досвідом. Коли користувач шукає в Гугл як просувати сайт, він цікавиться безкоштовним і самостійним просуванням. Тому в цій статті піде мова, як розкрутити сайт безкоштовно.

Для того, щоб просунути сайт, Вам знадобляться: сучасний сайт, семантичне ядро ​​і статті. Всі наведені нижче інструкції дозволять Вам безкоштовно розкрутити і просунути сайт в ТОП Гугл.

Під розкручуванням мається на увазі зростання позицій сайту в пошуковій видачі Google за певними ключовими словами. Для початку Вам знадобиться скласти семантичне ядро ​​(читайте статтю підбір ключових слів ).

Розробка та просування сайтів Ціна просування

Для зручності відкрийте в одному вікні файл з ключовими словами, в іншому вікні - просувний сайт.

У файлі з семантичним ядром виберіть найлегшу групу ключових слів і пройдіться побіжно по релевантної сторінці сайту. Швидше за все, на Вашому сайті мова не про потрібні слова, а про комерцію. Це необхідно виправити.

У деяких випадках доводиться переробляти всю структуру сайту, дерево категорій і меню, а також почати писати новини і вести блог.

Секрет успіху як розкрутити і просунути сайт - це зробити сайт корисним для пользователей.Для того, щоб правильно просувати свій сайт за простими ключовими словами, потрібно зробити окрему сторінку сайту і написати на ній цікавий текст про групу ключових слів.

Після того, як Ви це зробите, почекайте два тижні і перевірте позиції сайту. Ви будете приємно здивовані результатом.

Оскільки Ви хочете просувати сайт безкоштовно, всю роботу Вам доведеться робити самостійно і виділяти на неї час.

Будьте готові до написання тематичних статей 2-3 рази в тиждень. Пишіть для початку про простий групі ключових слів.

Просунути сайт безкоштовно

Реклама коштує чималих грошей, але завжди є вибір: друковані видання, ТБ, радіо, Бігборди і т.п. Те ж саме стосується і Інтернет-реклами. Є безліч варіантів просувати вашу продукцію: просування сайту в топ Google, Google AdWords , Контекстна реклама, реклама на форумах, соціальних мережах, оголошення на дошках. Реклама може бути як платна, так і безкоштовна ...

Звернувшись в компанію, яка зацікавлена ​​в довгостроковому співробітництві, вам завжди підкажуть, де заощадити і як краще себе рекламувати. Аж до розробки цілих концепцій. Власне те, чим ми і займаємося.

Де і як просуватися?

 • Найлегший і дешевий спосіб - це реклама на дошках оголошень. Регулярно розміщуючи рекламу (хоча б раз на тиждень), ви зможете прорекламувати себе абсолютно безкоштовно. Можна у нас замовити сервіс - розміщення реклами на дошках оголошень, ви заощадите час і витрат це великих не варто.
 • Ще самостійно можна рекламувати себе на тематичних форумах, створюючи теми для обговорень. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, то є можливість заощадити пару сотень гривень. Так само можна створювати групи в соціальних мережах. Головне, грамотно все організувати, щоб зацікавити публіку. Таким чином, Ви зможете збільшити кількість відвідувачів вашого сайту. Наша компанія готова зробити це все за вас - просування в соціальних мережах і форумах.
 • Можна також писати статті і розміщувати їх на сайті з посиланням на ваш сайт. Якщо у вас немає часу, для вас це можуть зробити наші копірайтери. Одна стаття вам обійдеться від 50 грн.
 • Платна реклама на сайтах ніколи не була дешевим задоволенням. Але як вид реклами - один з найефективніших. Розміщуючи свій банер на тематичних популярних сайтах, про вас дізнаються саме ваші потенційні клієнти.
 • А ось зовсім безкоштовно не вийти себе рекламувати в просуванні самого сайту. Доведеться формувати бюджет. Дешево можна себе рекламувати в контекстній рекламі і Google AdWords. Зробити це ви можете, як самостійно, так і замовивши сервіс - просування в Google AdWords або контекстній рекламі. Тут ви платите за своїх потенційних клієнтів. Не платите щомісячну абонплату за розкрутку. Якщо у вас є 100 грн, ви самостійно формуєте вартість кожного кліка. І гроші зчитуються за кожного відвідувача. Ви можете себе рекламувати раз в тиждень, раз на місяць або кожен день. Вирішувати все вам!
 • Але ніхто не сперечатиметься з тим, що немає реклами ефективніше і вигідніше - просування сайту в ТОП-10 пошукових систем. Всім відомо, що при пошуку в Google, мало хто заходить далі ТОП-15. Чим вище ви в рейтингу, тим більше у вас клієнтів. Але і тут не все втрачено. Бюджет буде залежати від ключових слів, за якими ви б хотіли, щоб вас знаходили. За високочастотним запитам (наприклад: «меблі») бюджет може доходити до 10000 грн, в залежності від тематики. Але нехай вас це не лякає. Основні клієнти шукають товар по низькочастотних запитах (наприклад: «магазин меблів Київ»). Що може обійтися вам всього в кілька сотень гривень

Ваш сайт почне розкручуватися безкоштовно в пошукових системах вже через 2 тижні за простими словами.

написання контенту

після створення сайту , Прийшла пора зайнятися його наповненням. Контентом сайту може бути будь-яка інформація: текст, фотографії, відео, смайлики і т.п. Залежно від самої тематики сайту, робиться вибір, звідки черпати для нього інформацію. Якщо це, наприклад, форум, то розраховувати, що його наповненням, в основному, будуть займатися відвідувачі, не варто.

Адже залучити їх на цей форум - непроста першорядне завдання, а тут головне - правильний вибір джерела контенту. А якщо сайт присвячений тонкощам технічного прогресу, то одного розділу вже точно мало.

Написати оригінальний контент - це не тільки бажання виділитися серед собі подібних, а й важлива задача, щоб просувати сайт. Чим більше творчості вкладено в текст, ніж він уникальнее, тим більше шансів бути «схваленим» Google. Гугл не терпить плагіату!

Сайт з скопійованих текстом з іншого ресурсу (копіпаст), в індексі пошукових систем проживе недовго і буде забанений чи відфільтрований. А виправити це, часом, неможливо. Не кажучи вже про порушення авторських прав і їх наслідки.

Так що ж робити? Як наповнити сайт контентом?

Є кілька варіантів:

 1. Замовити написання копірайту (унікальний текст) у професіоналів (тобто у нас). Довірити таку відповідальну роботу групі людей, які напишуть для Вас 100% унікальний текст (це можна перевірити програмним шляхом), який буде найбільш підходити під умови SEO, а так само володіти психологічними прийомами. Тобто, буде говорити про те, що саме хочуть почути Ваші клієнти. На що саме потрібно зробити акценти і зроблять Ваші слабкі сторони Вашими перевагами.
 2. Підключити всю свою творчість, виділити чимало часу і писати статті самому. Економно по грошах, але не економно за часом. Та й написати ідеальну статтю під розкрутку сайту, використовувати всі ключові слова під силу тільки SEO-копірайтерів. В результаті отримаєте самопісний, красивий текст, але не практичний для просування сайту.
 3. Зробити рерайт - знайти цікаву Вам статтю і переписати її своїми словами. Вийде оригінальний текст, але не оригінальне його зміст. Але як варіант, підійде ...
 4. Купити статтю на біржі. У цьому, правда, більше мінусів, ніж плюсів.

На завершення вищесказаного, хочемо звернути Вашу увагу на оновлення інформації на Вашому сайті. Що є не менш важливим аспектом його життєдіяльності. Чим частіше вносяться статті та різні тексти, тим швидше Ваш сайт займе стабільну, солідну і заслужену позицію в ТОП-10. Чого Вам і бажаємо!

Отже, з цієї статті Ви дізналися, як розкрутити, просувати сайт в Гугл безкоштовно.

Де і як просуватися?
Так що ж робити?
Як наповнити сайт контентом?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача