Статьи

Як приймати платежі на блозі!

А А.Д .: Добрий день, шановний читачу!

З Вами Олександр Доценко, керівник проекту «Бізнес в Інтернет: просто про складне!» Сьогодні у мене в гостях дуже цікава людина - Ігор Очеретний, інтернет-підприємець, автор унікального плагіна Ultimate WordPress Cart .

Унікальність плагіна полягає в тому, що на будь-якому блозі, створеному на базі движка WordPress, можна не тільки організувати інтернет-магазин, приймати оплату за товари і послуги, але і управляти доступом до закритих розділів.

Сьогодні я буду ставити Ігорю питання, що стосуються плагіна Ultimate WordPress Cart , А він буде на них відповідати. Упевнений, що відповіді на ці питання захоче почути кожна людина, яка хоче навчитися приймати гроші за власні товари і послуги, використовуючи можливості власного блогу.

Отже, зустрічаємо ... Ігор Очеретний!

Ігор, добрий день!

І.О .: Здрастуй, Олександр, і здрастуйте шановні читачі! Дуже радий, що мені випала нагода розповісти про Ultimate WordPress Cart саме твоїм читачам і передплатникам - адже кредо твоїх бізнес-курсів - «Просто про складне», і сподіваюся, що з цим плагіном ми в цю концепцію впишемо, і покажемо, наскільки простими з його появою стали неймовірно складні раніше речі .

А.Д .: Скажи, як і коли тобі прийшла в голову ідея зробити плагін Ultimate WordPress Cart?

І.О .: Взимку 2010 роки знадобилося зробити маленький інтернет-магазин для десятка товарів. Так як з сервісом EcommTools , Який бере на себе всі процеси управління інтернет-магазином, я вже був знайомий, залишалося знайти просту в налаштуванні і зручну в користуванні систему управління контентом, якій і виявився WordPress. Тому для створення магазину потрібно було тільки створити кілька постів з описами товарів і вставити кнопки оформлення замовлення.

Результат виявився цілком життєздатним, і, з огляду на те, що WordPress зараз - найпопулярніший движок, а в блоггерской середовищі одним з актуальних питань є «Як приймати платежі на блозі», виникла ідея записати відеокурс, де покроково показувався процес перетворення блогу в магазин.

Під час роботи над видеокурсом ідея отримала логічне розвиток - навіщо мучити людей, які не мають ніякого відношення до програмування, поясненням того, як шматувати код вордпресс, якщо можна зробити плагін, який встановлюється натисканням декількох кнопок?

Найпростіший плагін, який вставляв код кнопки замовлення в пост, був зроблений і вже записана відеоінструкція по його застосуванню, коли мені написав Олександр (розробник EcommTools ) З приводу мого відео по роботі з сервісом, і, почувши про магазин на WordPress, запропонував значно поліпшити плагін. Після чого і почалася наша спільна робота, результатом якої і з'явився проект Ultimate WordPress Cart , Скорочено - UWCart.

А.Д .: Рад, що так зав'язалося Ваше знайомство з Олександром Криловим. Я його знаю досить давно і користуюся послугами його сервісу EcommTools . Сервіс прекрасний і мені дуже приємно і радісно, ​​що Ви зустрілися, і на підставі Вашого взаємного захоплення з'явився на світло новий продукт - Ultimate WordPress Cart .

До речі, скажи, а чому плагін отримав саме ця назва? Чому він називається Ultimate WordPress Cart? Були якісь думки в назві даного плагіна? На підставі яких критеріїв було придумано поточний назва?

І.О .: Думаю, не помилюся, якщо скажу, що придумування назв для більшості людей є справжньою проблемою .

до появи Ultimate WordPress Cart було ще близько десятка варіантів, і, що зараз вже смішно згадувати, кожен, як здавалося на той момент, вдалий варіант супроводжувався у нас негайної реєстрацією доменного імені . А нинішню назву - це цілком і повністю заслуга Олександра, який сушив над ним голову разом зі мною.

Критерії, якими ми керувалися найочевидніші - назва повинна бути незабутнім, не надто довгим (ми також використовуємо абревіатуру UWCart) і нести в собі сенс основних сфер застосування даного продукту: що таке WordPress на цьому блозі, здається, нікому не треба пояснювати, Cart - це загальноприйнята складова частина назв додатків для Інтернет-комерції, а Ultimate - це і «максимальний», «межа можливостей», так і «елементарний», що має на увазі ємну функціональність і простоту використання.

А.Д .: Із завданням придумування імені для плагіна і проекту в цілому Ви впоралися на «п'ять з плюсом»! Молодці! Скажи, а плагіни аналогічні Ultimate WordPress Cart є в російськомовній частині мережі?

І.О .: Звучить неправдоподібно - але аналогів немає, принаймні, гідних. Існує пара російських плагінів для WordPress, але це дуже прості скрипти з мінімальним функціоналом.

UWCart це продукт іншого рівня, який надає сотні додаткових можливостей для організації продажів і управління доступом до закритої інформації, тому що використовує ресурси сервісу EcommTools, де постійно додаються нові функції для зручності продавців.

А.Д .: Виходить, що плагін Ultimate WordPress Cart унікальний в своєму роді, аналогів йому немає ні по функціоналу, ні за якістю ?!

І.О .: Можна сказати і так, тому що це не просто доповнення "корзина для блогу", але і контролер доступу + величезні можливості EcommTools, інакше плагін буде "важче" самого блогу І

А.Д .: А на яку аудиторію він розрахований? Хто є потенційним користувачем плагіна?

І.О .: На дуже широку - від людей, хто тільки планує створити бізнес, до досвідчених бізнесменів, у яких вже є лінійка товарів, і яким потрібно забезпечити продажу відразу на блозі, або надавати доступ до закритої (платній) інформації.

Для тих, хто тільки мріє створити свій інтернет-бізнес, але не знає з чого почати - у нас є відмінний пакет послуг StartUP - домен, хостинг на 1 рік, налаштований блог і магазин під ключ!

Людина отримує повністю готовий і працює сайт-магазин для початку свого бізнесу, а не витрачає час на пошук відповідних технічних рішень.

А.Д .: Скажу чесно, що саме пошук технічних рішень і проблема прийняття платежів за власні товари і послуги є каменем спотикання, який з'являється на дорозі початківця інтернет-підприємця і починає гальмувати його рух вперед! Іноді, ця проблема ставить великий хрест на бажанні побудувати власний бізнес в Інтернет. Я це говорю не просто так, а спираючись на власний досвід. Я знаю дуже багатьох людей, які не починають бізнес в інтернеті тому, що не знають як технічно організувати прийом платежів на сайті.

Упевнений, що з запуском проекту Ultimate WordPress Cart і інтеграцією його з EcommTools у них є можливість максимально швидко, легко і без особливого напруження організувати на своїй комерційній майданчику прийом платежів за власні товари і послуги!

А на які движки блогів можна його встановити, і з якої причини вибір припав саме на даний движок? Особисті уподобання, досвід роботи або що-небудь ще?

І.О .: Плагін розроблявся виключно для WordPress з тієї простої причини, що на сьогоднішній день це найпопулярніший і легкий (що особливо важливо для новачків) в установці і використанні движок.

Я не перший рік займаюся інтернет-магазинами і вибір движка для інтернет-комерції часом стає серйозною проблемою: то занадто дорогий, то з примітивним функціоналом, з яким практично неможливо працювати.

А сила WordPress з цієї точки зору в тому, що, не дивлячись на простоту в користуванні, він з такою ж легкістю доповнюється найрізноманітнішими плагінами, що дозволяють реалізувати практично всі, що вам потрібно.

І, що також важливо, для WordPress існує безліч тем оформлення, які, до того ж, можна легко змінити на свій смак.

А.Д .: Ігор, вибач за простий і нескромне питання А Що за допомогою плагіна Ultimate WordPress Cart можна зробити? Я думаю, що саме таке питання зараз задають собі наші читачі ... Отже ... Що можна з його допомогою зробити?

І.О .: З його допомогою можна легко і ефективно продавати все, що хочеш! І

А.Д .: Якщо, чесно, я не очікував що буде саме такою лаконічний і чіткий відповідь. А якщо детальніше ...

І.О .: В цілому, плагін UWCart позбавляє продавця від головного болю через необхідність вирішувати безліч технічних і організаційних питань - від колупання в кодах, намагаючись підключити платіжні сервіси до свого блогу і ризикуючи серйозно напортачить при цьому, до ведення віднімає масу часу листування з клієнтами виду «ваше замовлення відправлений» і пересилання паролів доступу.

В основні функції входить:

  • Прийом оплати на блозі практично будь-якими відомими в рунеті способами;
  • Продаж будь-яких типів товарів (цифрових і фізичних): від електронних книг для скачування, програмного забезпечення і DVD-дисків, до холодильників і пральних машин - причому кількість товарів нічим не обмежується;
  • Автоматичне створення постів з описами товарів і кнопками оформлення замовлення;
  • Організація закритих розділів блогу (постів, сторінок і категорій) і продаж доступу до них з автоматичною реєстрацією клієнта в базі користувачів і автодоставки йому логіна і пароля для доступу відразу ж після надходження оплати;
  • Управління групами користувачів і автоматичний заборона доступу через вказаний період часу;
  • Надання різних маркетінкових інструментів - від «розумних» розсилок і різноманітних дисконтних програм до двоступеневих продажів і багаторівневої партнерської програми;
  • Легке створення "Вітрини товарів";
  • Все налаштовується через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не вимагає ніяких навичок і знання HTML.

Але це - тільки вершина айсберга. Беручи до уваги те, що плагін працює в тісній зв'язці з сервісом EcommTools , Перераховувати всі можливості для продавців тут немає сенсу, тому що це займе цілу сторінку - краще все подивитися по цьому посиланню .

А.Д .: І логічне запитання - чи може новачок самостійно встановити даний плагін і налаштувати його? Адже відомо, багато не використовують різні технічні рішення через страх, що вони нічого не знають, не зможуть налаштувати, заплутаються в «трьох соснах» і в результаті отримають масу розчарування і негативу.

І.О .: Все дуже легко. Процес установки плагіна стандартний для WordPress, ніяких спеціальних кодів і технічних навичок. І в будь-якому випадку - ми допоможемо з налаштуванням і постараємося вирішити всі можливі проблеми, пов'язані з освоєнням плагіна. Скоро буде запущений блог з корисними матеріалами по тонкощам продажів.

А.Д .: Підтверджую твої слова ... Я встановив на своєму блозі даний плагін і організував з його допомогою закритий клуб «Бізнес в Інтернет. Просто про складне! » - процес установки і настройки дійсно простий. Я зайшов в панель адміністратора власного блогу, в кілька кліків встановив плагін, справив його активацію і ... приступив до наповнення контенту для членів закритого клубу. Процес установки зайняв у мене кілька хвилин, настройка плагіна ще хвилин десять, а решту часу, порядку декількох годин, пішло на розміщення контенту в закритій частині клубу.

Якщо сказати, що я задоволений, це значить, нічого не сказати. Я дуже задоволений! Все дійсно просто, зрозуміло і доступно. І для цього не потрібно бути гуру технічних моментів ведення бізнесу. За допомогою плагіна я зміг реалізувати свою дуже давню задумку - закритий клуб . Але можливість зробити це з'явилася тільки зараз - з'явився потрібний інструмент в потрібний час. Як то кажуть, випадковості не випадкові!

А які вимоги пред'являються до хостингу? Я знаю, що даний плагін буде працювати на моєму хостингу 100% так як послуги платного хостингу надає одна зі старих і серйозних компаній, що є лідером в цій області - компанія Агава. Але дуже багато інтернет-підприємці використовують інші хостингові компанії і різні тарифні плани. Вони зможуть встановити даний плагін і використовувати всі його можливості?

І.О .: Хостинг повинен бути платним, мати встановлений PHP5, Zend Optimizer і одну вільну MySQL-базу. Такими можливостями володіють 95% хостерів, тому проблем виникнути не повинно.

Так само, в пакеті послуг "Start UP" (магазин під ключ) ми надаємо 1 рік хостингу безкоштовно, а подальша оплата відбувається за дуже демократичними цінами.

А.Д .: Дуже добре! А як можна використовувати плагін UWCart для заробітку грошей? Я знаю, що багато хто чекає відповідь саме на це питання, так як тема заробітку грошей зараз стала актуальна як ніколи ... низькі зарплати ... криза ... кредити ... навчання дітей ... На все це потрібні гроші ...

І.О .: UWCart - це безпрецедентний набір інструментів для ведення бізнесу і заробляння грошей в найрізноманітніших сферах діяльності і маркетингових нішах.

У Вас є магазин? - Зробіть собі інтернет-магазин і розширте таким чином канали продажів.

Ви інфобізнесмен? - Продавайте свої інформаційні продукти і доступ в майстер-групи.

Ви юрист або лікар? - консультує своїх клієнтів через спеціальний закритий розділ блогу, де Ви будете відповідати на їхні запитання, надавати корисні посилання та інші необхідні матеріали.

У вас хобі, в якому ви майстер, і яким давно заважає робота «на дядю»? - Вивчайте інших людей вершин своєї майстерності за гроші і киньте цю роботу.

Для підприємців, чиїм товаром є їх власні знання, Ultimate WordPress Cart дає можливість легко і просто організувати платні онлайн-тренінги, майстер-групи і сайти з платним членством з доступом по паролю і обмеженням доступу по часу (платна підписка).

Створення ж закритого розділу в інтернет-магазині, що продає фізичні товари, відкриває для Вас абсолютно нові в цьому виді діяльності маркетингові можливості: продаж «vip-товарів» для «vip-клієнтів», додаткові сервіси з надання якоїсь ексклюзивної інформації і т. д. і т.п.

Яка б ідея по заробітку грошей в Інтернет не прийшла Вам у голову, з плагіном UWCart Ви зможете її реалізувати.

А.Д .: Так, плагін дозволяє використовувати на практиці різні способи заробітку грошей. Я ось теж з його допомогою організував власний закритий клуб. По суті це сайт з платним членством, куди люди приходять не тільки отримати якісну інформацію з того чи іншого питання, а й зворотний зв'язок, якщо у них виникли якісь питання. Дуже добре, що все це реалізовано на платформі WordPress і можна все це зробити не володіючи глибокими технічними знаннями.

До речі, ось тут можна подивитися, як організований мій клуб на базі плагіна UWCart.

Упевнений, що наших читачів цікавить питання, яким чином відбувається прийом платежів? Незважаючи на те, що ми знаємо на нього відповідь і він банальний .. Все ж ... Як?

І.О .: Виписка рахунків і оплата проводиться за допомогою професійного сервісу EcommTools . Всі гроші йдуть відразу ж на рахунку продавця. Сервіс забезпечує автоматичне завантаження цифрових товарів і постпродажную обробку (розсилка всіляких email повідомлень клієнтам, розрахунок виплат партнерам і т.д.). Підтримуються всі відомі і затребувані платіжні методи.

Завдяки повній інтеграції UWCart і EcommTools , Інформація про замовлення пересилається на плагін UWCart для подальшого автоматичного відкриття доступу в потрібний розділ блогу, якщо вам потрібно ця можливість.

А.Д .: Мені дуже радісно, що плагін UWCart суміщений з сервісом EcommTools. Разом це просто «сильну суміш», яка не залишить нікого байдужим. Я вже давно гідно оцінив проект EcommTools і користуюся його послугами.

А на якому рівні відбувається автоматизація всіх процесів, які виконуються плагіном UWCart ? Адже відомо, що найголовніша проблема в організації продажів і ведення закритих зон на сайті це ручна активація-деактивація, генерування пароля, відправка клієнту і т.д.

І.О .: Інтеграція на дуже тісному рівні і ми постійно покращуємо це І

Наприклад, імпорт товарів з аккаунта в EcommTools виробляється в буквальному сенсі одним натисканням кнопки, а що стосується автоматизації продажів, то буквально через кілька секунд після оплати людина вже отримає лист з логіном та паролем для доступу в закритий розділ блогу. Ніяких додаткових листувань з продавцем!

А.Д .: Ну а тепер найцікавіше запитання ... грошовий ... Чи існує партнерська програма у плагіна UWCart? Якщо «Так», розкажи трохи про неї ...

І.О .: Звичайно існує! UWCart дозволяє продавцям не тільки заробляти з його допомогою, але і на ньому! :)). Навіть є додатковий віджет для вставки рекламного банера в потрібне місце блогу.

Працює партнерська програма з двома рівнями - 20% від замовлення і 5% від замовлень, отриманих іншими партнерами, які зареєструвалися за вашою посиланням.

А.Д .: Ігор спасибі за відповіді на мої запитання! Упевнений, що нашим читачем сподобається цей матеріал, і вони візьмуть на замітку плагін UWCart .

На цьому дозволь закінчити наш з тобою розмова. До скорої зустрічі!

І.О: Олександр, дякую за інтерв'ю і за цікаві запитання. До зустрічі.

Скажи, як і коли тобі прийшла в голову ідея зробити плагін Ultimate WordPress Cart?
До речі, скажи, а чому плагін отримав саме ця назва?
Чому він називається Ultimate WordPress Cart?
Були якісь думки в назві даного плагіна?
На підставі яких критеріїв було придумано поточний назва?
Скажи, а плагіни аналогічні Ultimate WordPress Cart є в російськомовній частині мережі?
Виходить, що плагін Ultimate WordPress Cart унікальний в своєму роді, аналогів йому немає ні по функціоналу, ні за якістю ?
А на яку аудиторію він розрахований?
Хто є потенційним користувачем плагіна?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача