Статьи

Як правильно вести блог: основні помилки і міфи в блогінг

  1. Міфи про блогінг
  2. Міф про велику конкуренцію
  3. Міф про великий і легкий заробіток
  4. Помилки при створенні та веденні блогу
  5. Помилка: я все сам знаю
  6. Помилка припускати і уявляти
  7. Помилка не використовувати інструменти
  8. Помилка не мати цілей і плану
  9. Як правильно вести блог
  10. висновок

Як правильно вести блог або які помилки роблять новачки, які починають займаються блогінг? Сьогодні ми розглянемо не тільки це питання, але і які міфи в блогінг існують. Тому рекомендую уважно ознайомитися з цією статтею, адже недарма кажуть: «Попереджений - значить озброєний».

Міфи про блогінг

Міфи про блогінг

Міф про велику конкуренцію

Почну, мабуть, з головної теми - це про конкуренцію в блогінг. І немає, ця тема стосується не тільки блогинга, а й взагалі всього, чим би людина не займався. Дорогі співвітчизники - конкуренції практично немає, не було і не буде!

Якщо людина йде своїм шляхом, то на його шляху ні-ко-нехай не буде конкурентів, це раз. По-друге, кожен день я на власні очі спостерігаю, як поняття «конкуренції» надмірно роздуте, але почни копати глибше, і з'ясовується, що справжніх ФАХІВЦІВ по пальцях перерахувати.

Візьмемо, приміром, той же Яндекс.Дзен , Який стрімко набирає популярність у копірайтерів і блогерів. Моя колонка існує пару тижнів, кількість переглядів статей від 500 до 5 тисяч, передплатники ростуть як на дріжджах. Я просто не дивлячись на конкуренцію створила свій канал і почала писати статті. Я діяла керуючись своїм особистим стратегією, і пишу про те, в чому дійсно розбираюся. Коли я досягла мети - переступила рубіж в 7 тисяч дочітиваній, то подивилася, як йдуть справи у «конкурентів», і жахнулася. Дійсно, у багатьох перегляди статей менше сотні, передплатники на нулі і написано більше сотні статей. Капнула глибше - майже всі ці автори просто копіпаст чужий контент і ведуться на популярні теми. Мало хто створює дійсно свій контент. Усе! Ось і вся суть в конкуренції. І це тільки приклад Дзена, але ж і з незалежними блогами справи йдуть також!

Створюйте авторський контент, розробляйте свою стратегію, йдіть своїм шляхом. Не дивіться на інших, але вчіться у кращих. Не звертайте увагу на «масу», там ніхто не заробляє гроші і не отримує успіху. Пишіть про те, в чому розбирайтеся і робіть це з усією душею - і ніколи вас не буде мучити наявність конкурентів. А ось у що стоять конкурентів, які досягли успіху у вашій сфері - вчіться! Робіть як вони, і навіть краще.

Міф про великий і легкий заробіток

Коли я чую питання «як швидко, багато, легко і чесно заробити» мені хочеться нестримно сміятися. А адже до сих пір деякі люди вірять в міфи про те, що легені і великі гроші існують. Так, безумовно отримати великі гроші можна, але далеко нечесним шляхом. Про це ми навіть і мова не будемо заводити.

Отже, давайте реально подивимося на міф про великих і «легких» грошей в блогінг. Факт, що заробити можна. Факт, що можна створити пасивний дохід і працювати на дому. Але перш, ніж до цього прийти, потрібно дуууже добре потрудитися. Багато попрацювати над просуванням блогу, і самостійно СТВОРИТИ свій дохід.

Блог - це як нерухомість в інтернеті. Адже заробляють ж люди на здачу в оренду свого житла? Але перш, потрібно купити цю квартиру і вкласти гроші в ремонт і облаштування. З блогом теж саме. Спочатку потрібно створити і розкрутити свій блог, а потім вже мріяти про великі гроші. Про способи заробітку на блозі ми поговоримо нижче. Але зараз просто Розвінчати в голові міф, що блог приносить великий і, головне, легкий заробіток. Цього просто не існує.

Помилки при створенні та веденні блогу

Помилки при створенні та веденні блогу

Помилка: я все сам знаю

Ніде правди діти, я теж так думала. Адже що може бути складного в тому, щоб писати статті на тему, в якій я розбираюся? Начебто нічого складного, пиши собі кожен день, так пиши. Звичайно, доводилося чогось навчатися, в основному по технічній частині блозі. Але я навіть уявити не могла СКІЛЬКИ багато і довго мені довелося навчатися, щоб дійсно впевнено вести свій блог, і нарешті почати на ньому заробляти.

Звичайно, зараз процес навчання став для мене легким, приємним і на щоденній основі. Але перебудувати свій мозок виявилося не так уже й легко. Я багато років була офісним працівником, багато знала і вміла, і у мене була якась впевненість, що я просто «все і так знаю». І це «усезнайство» кілька місяців мені туманила очі, і заважала розкрити розум для нових знань. Адже в онлайні є свої закони, свої професії та знання. Без цих знань нікуди просунутися неможливо, і якщо не вчитися щодня, то можна так і застрягти на одному місці.

Зараз я намагаюся не сперечатися, коли хтось мені вказує на мої помилки, а навпаки, використовувати отриману інформацію собі на благо. Мені довелося здорово стиснути свої амбіції і Его, щоб моєму розуму відкрилися нові знання.

Якщо ви вирішили завести свій блог, і ніколи раніше цим не займалися - то забудьте все, що ви чули або знали, і почніть навчатися всьому заново.

Помилка припускати і уявляти

Знову ж, цю помилку здійснювала і я, коли тільки почала вести свій блог. Я передбачала, що моя аудиторія буде такого-то віку з такими-то інтересами. Думала, що якщо просто писати статті, то через 3 місяці я вийду на відвідуваність в 500 чоловік в день і буду гроші збирати на рекламі.

Реальність виявилася зовсім іншою, коли я просто почала дивитися в метрику. Виявилося, що моя аудиторія приходити в основному з мобільних телефонів, і ніхто не хоче читати мої статті, а тільки лише скачують книги (просто розуму вистачило додати книгу на блог). Потім я подумала, що якщо запущу конкурс на блозі, то передплатники поллються до мене рікою. Але знову мимо - конкурс виявився нецікавий моїм читачам.

Після нового року я взагалі припинила щось собі вигадувати, і діяти тільки виходячи з показників метрики. Я підбудовуюся під аудиторію, даю їм те, за чим вони прийшли. Покращую юзабіліті мобільної версії і знаходжу нові джерела трафіку. І коли я стала спиратися тільки на цифри, то тоді моя реальність прийняла яскраві фарби 🙂 Я не тільки побачила своїх передплатників, а й стала отримувати гарний зворотний зв'язок від читачів.

Загалом, ставте реальні цілі (в цифрах), дивіться на показники і постійно працюйте над стратегією розвитку. Може, у вас в голові і рояться барвисті картини про вашому блозі, але метрика покаже, як насправді йдуть справи.

Помилка не використовувати інструменти

На дворі 21 століття, прогрес не стоїть на місці, і кожен день з'являються на світ нові ефективні інструменти. Використовуючи їх - ви істотно заощадите свій час і зможете краще просувати свої блоги, ніж ваші сусіди.

Коли я відкрила для себе сервіс Canva - я плакала від щастя! Адже тільки на створення однієї картинки в фотошопі у мене йшло на по 30-40 хвилин, а тепер це не займає і 5 хвилин! Я не уявляю, навіщо вивчати професійний відеоредактор Sony Vegas Pro, коли є Videopad , В якому ролики створюються за 20 хвилин!

Зараз на всі випадки життя є прості й ефективні інструменти. Для перевірки конкуренції я використовую мутаген , І тепер точно знаю, по яких запитах я вийду в ТОП і як звуть моїх конкурентів. Без Вебмастера Яндекса я не уявляю вже ефективне управління сайтами.

Освойте всі необхідні інструменти, щоб не ставити собі питання: як правильно вести блог? Для цього вже створено всі необхідні ресурси.

Помилка не мати цілей і плану

Якщо у вас немає мети - то ви не будете знати, до чого рухатися. А без плану неможливо досягти поставлених цілей. Багато хто починає вести свій блог зі словами: «просто буду писати для душі», хоча в глибині душі людина сподівається на заробіток зі свого ресурсу. Так давайте спочатку будемо чесні перед самим собою: блог повинен приносити прибуток! І тоді цілі потрібно ставити відповідні, які виражаються в термінах і цифрах.

Для кожної ніші є своя стратегія розвитку, у всіх своя цільова аудиторія. Як правильно вести блог - вирішує кожен, виходячи і власних цілей і відповідно до свого плану. Але план просто ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ бути!

Можна поєднувати приємне з корисним: писати блог для дуги і заробляти на ньому гроші. Тому перш, ніж ви зважитеся створити свій сайт - поставте собі цілі і розробіть свою стратегію.

Як правильно вести блог

Як правильно вести блог

Тепер ми підійшли до головного питання: як правильно вести блог, щоб він приносив і задоволення і гроші. Резюме підведемо з перерахованих вище міфах і помилок.

# 1 Отже, перше, що потрібно зробити - поставити цілі і розробити стратегію ведення блогу.

# 2 Відразу ж почніть використовувати інструменти веб-майстра: метрика, перевірка конкурентів, сервіс створення унікальних картинок, оптимізатор зображень, скачайте програму сайт-аудитор і парсинг ключових слів. Створіть свою добірку інструментів, які вам знадобляться для успішного ведення блогу.

# 3 Не звертайте увагу на конкурентів. Якщо ви йдете своєю дорогою, то суперників ви точно не зустрінете.

# 4 Приготуйтеся до постійного навчання і розвитку. Вчитися вам доведеться багато і довго. Алгоритми пошукових систем змінюються, з'являються нові цікаві фішки, створюються корисні інструменти - вам завжди потрібно бути «в темі».

# 5 Заздалегідь продумайте, як ви будете монетизувати свій блог. Варіантів безліч: заробіток на контекстній рекламі і банерах. Можна непогано заробити на партнерських програмах, рекламувати чужі товари і послуги. Ви можете випустити власні інфопродукти, написати книгу або посібник. Можливо, ви добре підніметеся на проведенні вебінарів, і в подальшому почнете проводити дистанційне навчання. За допомогою свого блогу можна продавати свої послуги - напевно це найшвидший варіант заробітку. Загалом, продумайте заздалегідь способи монетизації виходячи з вашої стратегії розвитку.

# 6 Використовуйте різні джерела трафіку на свій блог, створіть групи в соціальних мережах, почніть вести розсилку на Subscribe, заведіть власну колонку на Дзене . Пошуковий трафік - це далеко не єдиний варіант для залучення відвідувачів.

висновок

Я вже писала, як правильно вести блог - вирішувати тільки вам! Але якщо ви вирішили на ньому заробити, то тоді вам слід приготуватися до вкладення сил, часу (а може і грошей).

Якщо ви все зробите правильно спочатку, і будете дивитися на свій блог, як на бізнес - то реальних відвідувачів ви побачите через 2-3 місяці. Тобто, якщо багато потрудитися перші кілька місяців, то гроші блог почне приносити вже через 3 місяці, а через півроку ви зможете вийти на дохід, який повністю перекриє всі ваші вкладення.

У наступній статті я представлю свій звіт по одному зі своїх проектів. Я застосовую всі дії, які рекомендую і вам в цій статті, і у мене вже є результати, які можу показати. Але, повторюся - працювати спочатку доводиться дуже багато.

Сподіваюся, я відповіла на питання: як правильно вести свій блог, щоб на ньому заробити, і розвінчала деякі міфи про блогінг. Прощаюся з вами до наступної публікації!

З повагою до читача, Олена

Читайте також

Адже заробляють ж люди на здачу в оренду свого житла?
Адже що може бути складного в тому, щоб писати статті на тему, в якій я розбираюся?
Освойте всі необхідні інструменти, щоб не ставити собі питання: як правильно вести блог?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).