Статьи

Як почати вести свій блог і як заробити на блозі?

  1. Основні способи заробітку на блозі.
  2. Скільки можна заробити на блозі.
  3. Технічна сторона блогу.

У минулій стати « Як почати вести свій блог - основи для початківця »Я докладно розповів про основи блогинга, ми розібралися з основними поняттями і детально обговорили етапи розвитку блога.

Сьогодні мова піде про те як заробити на блозі. Адже багато хто з тих, хто створює власний блог, хочуть на ньому заробити, але не знають як, навіть гадки не мають про монетизацію власного ресурсу.

Основні способи заробітку на блозі.

1.Прежде всього - це контекстна реклама і рекламні блоки. В інтернеті досить багато різних рекламних компаній з радістю будуть вам платити за покази реклами на блозі. Потрібно розуміти, що реклама буде оплачуватися тільки при певних умовах (найчастіше, тільки тоді, коли користувач клацне по рекламному банеру).

2.Партнерскіе програми і продажу посилань. Для того, щоб продавати посилання, вам потрібно мати так звані пузомерки (показники ТИЦ і ПР сайту). Більш детальніше про пузомерки ми поговоримо в наступних статтях, а зараз головне розуміти, що чим цей показник вищий, тим більше ви заробите.

Для продажу посилань зі свого блогу можна використовувати різні методи - пошук клієнтів на форумах і сайтах, продаж через біржі (GoGetLinks, Rotapost, Sape і т.д), робота через СЕО компанії які будуть використовувати вашу майданчик при просуванні своїх проектів.

Як я вже зазначав в минулій статті, для того, щоб блог почав приносити прибуток ви повинні ретельно працювати, багато працювати і займатися просуванням блогу. Тут теж можна виділити два аспекти роботи:

  • Контент повинен постійно оновлюватися. Читачі люблять живі блоги, з цікавими статтями. Особливо якщо ви ведете блог про новини, то в день потрібно парочку свіжих і гарячих сенсацій підкидати читачеві. Звичайно, статті ви можете писати самостійно, а якщо не справляєтеся з обсягами, то в такому випадку доведеться вдаватися до допомоги копірайтерів, які оформлять потрібний матеріал відповідно до заданих вами ключами.
  • Просування в пошукових системах. Повірте, що для того, щоб Вас читали, ваш блог набирав популярності, потрібно займатися SEO та SMM просуванням свого сайту. Будьте готові вкладати гроші ще до того, як блог принесе перший прибуток. Залежно від того, які ви перед собою ставите цілі і який прибуток плануєте отримувати, сума інвестиції в просування може варіюватися від 5000 до 150.000 рублів.

Скільки можна заробити на блозі.

Про те, скільки і як заробляти на своєму блозі, вам мало хто розповість. Звичайно, в загальних рисах можна дізнатися, але дуже рідко блогери називають реальні цифри. Не знаю чого так, але факт залишається фактом. Особисто я можу сказати, що заробити тисячі доларів на блозі - це реально. Але не потрібно себе будувати рожеві мрії і думати, що на таку суму ви швидко вийдете. Для того, щоб ваш блог приносив 3-5 тисяч доларів потрібно дуже добре працювати пару років.

Якщо ж повернутися до більш реальним цифрам, то середньостатистичний блог, який автор пише для людей, використовує хороший контент і займається пошуковим просуванням, може приносити 500-700 доларів в місяць без проблем. Це сума складається з продажу посилань, плати за контекстну рекламу, плюс виплату від партнерок. Вийти на рівень в 700 доларів можна вже через пів року старанної роботи, а далі справа техніки. Або ви також і залишитеся на такому рівні, або ж будете вкладати зароблені гроші в розвиток і ще через пів року зможете заробляти в 3-4 рази більше. Пів року - це той термін, коли вже стає ясно чи зможете ви щось отримати з блогу чи ні. Звичайно, не кожен може за такий короткий період щось заробити, і якщо не виходить, то не варто засмучуватися. Багато відомі блогери, з якими мені довелося спілкуватися, відзначали, що їх перший заробіток був не раніше ніж через рік. До цього вони думали тільки про просування, наборі передплатників і розвитку себе як блогера.

Технічна сторона блогу.

З двох статей, які я присвятив блогінгу, можна зробити висновок, що на заробіток і розвиток вашого блогу впливає багато факторів. Серед іншого важливого значення має структура блогу і його дизайн і навіть назва.

Взагалі, говорячи про перші кроки в створенні блога, варто відзначити, що все починається з доменного імені, оренди хостингу і вибору движка для системи. Як то кажуть, на смак і колір товаришів немає. У кожного своє бачення і свої переваги, але базові рекомендації варто дотримуватися. Говорячи про движок, я б порадив вам WordPress - це оптимальний варіант який поєднує в собі якість і простоту управління сайтом. Перший свій проект блог вебмастера Олександра я робив саме на цьому движку. Доменне ім'я варто вибирати короткий, максимум 8-10 знаків, а найкраще до 6, тематичне, таке, щоб відображало суть блогу і розкривало його поняття. Не варто вибирати довгі і важкі назву. Так як домени пишуться на латиниці, то варто уникати шиплячих літер, м'якого і твердого знака.

Дизайн. Тут вже все суто індивідуально і щось радити важко. Єдине, що можу сказати, не робіть сильно яскравий і важкий для очей дизайн. Пам'ятайте, що користувач до Вас прийшов читати статті та отримувати інформацію, нічого не повинно відволікати від цього процесу. Якщо дизайн буде занадто яскравий, то очі швидко втомляться і бажання повертатися на такий сайт може пропасти.

Подивіться на найпопулярніші сайти в світі - Вконтакте, Facebook, Google, Yahoo і інші. Всі вони мають дуже стриманий дизайн, легкі і приємні кольори, не напружують абсолютно. Звичайно, потрібно враховувати і специфіку теми вашого блогу, ви можете зробити яскраву і красиву шапку, яка буде відображати всю суть, але постарайтеся «робочу», читацьку частина сайту не перенавантажувати.

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ VIULY КАНАЛ

Тут дають 10 токенов VIU за підтвердженням реєстрації

Вступити в закритий телеграм ЧатЯкщо Вам сподобався опублікований матеріал - поділіться ним з Вашими друзями:


Рекомендовані статті:

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.