Статьи

Як підвищити позиції постів свого блогу в Google?

  1. Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
  2. Наввипередки з конкурентами за місце в топі Google
  3. 3 шляхи підвищити позиції блогу в Google
  4. 2. Кількість і якість матеріалу, що викладається
  5. Розберемо докладніше критерії релевантності Google
  6. Соціальні мережі

На головну > Блог > Як підвищити позиції постів свого блогу в Google?

Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?

Сувора правда життя в тому, що немає сумнівів, що отримання високих позицій для постів в блозі на вашому сайті є чи не критичним показником ефективності вашої маркетингової політики.

Проте, шлях до вершини SEO не миттєвий процес - і це не просто тому, що Google вважає "тихіше їдеш - далі будеш" (мабуть, коли увесь інший світ читав бізнес-книги, Ларрі Пейдж і Сергій Брін читали байки Крилова Езопа).

Наввипередки з конкурентами за місце в топі Google

Майте на увазі, що ваші конкуренти, теж ведуть блог. І хоча деякі з них, можливо, справляються з цим погано, в топах в будь-якому випадку знайдеться хоча б один (а можливо і більше) дуже якісних блогів вашої тематики. Тому спочатку вам буде здаватися, що ви ніби-то граєте з ними в догонялки в боротьбі за місце в пошуковій видачі, перш ніж почнуть з'являтися перші позитивні результати.

Ні в якому разі не дайте цьому чиннику погасити ваш ентузіазм! Абсолютно реально те, що через деякий час ваші пости будуть знаходитися досить високо в Google, і можна буде їх використовувати в якості каналу залучення трафіку і потенційних клієнтів.

На головну   >   Блог   > Як підвищити позиції постів свого блогу в Google

Нижче ми наведемо три речі, які ви повинні взяти на озброєння, при управлінні вашим блогом.

3 шляхи підвищити позиції блогу в Google

1. Ключові слова - планування та розміщення

Перед тим як ви приступите до написання статті, дуже важливо, визначити правильні ключові слова. Це можуть бути конкретні слова або фрази, або близько-тематичні запити, які мають відношення до вашого бізнесу, пропозиції щодо вирішення проблем ваших користувачів, відповіді на питання, що виникають у ваших потенційних клієнтів, і так далі.

Обрані вами ключові фрази повинні бути розміщені в назві статті вашого блогу, в мета тегах, а також згадуватися протягом всього тексту поста, в залежності від їх доречності. Доречність вкрай важлива, щоб уникнути надлишку ключів в статті, яке може викликати підозри у Google бота - а не пишете ви якусь нісенітницю в блог, чи не намагаєтеся обдурити алгоритм?

На жаль, а може на щастя, багато сайтів опинилися під санкціями пошукових алгоритмів Google саме за Переспа ключовими словами, навіть якщо таке порушення було ненавмисним. І щоб вибратися з-під санкцій можуть знадобитися роки, простіше вже зробити новий сайт. Деякі власники сайтів, які вже побували під санкціями, вважали за краще повністю відмовитися від SEO оптимізації і перейти на контекстну рекламу.

2. Кількість і якість матеріалу, що викладається

Основна причина існування Google (ну крім наміри поневолити всесвіт :)) далеко не інтуїтивно-зрозуміла, але набуває сенсу, як тільки розібрати її на складові чинники.

А вони полягають в наступному: Google отримує близько п'ятдесяти мільярдів доларів на рік, від компаній, які рекламують свій сайт в Adwords. Грунтуючись на цьому, можна припустити, чому ж Google не перетворити видачу в суцільні рекламні оголошення? З такими то доходами ...

Але Google бачить речі під зовсім іншим кутом. Він сфокусований не на тих, хто платить за рекламу, а на тих, хто шукає в ньому інформацію. І саме тому пошуковик наполягає на релевантності наданих результатів пошуку. Для чого? А все просто, якщо Google за запитами буде видавати користувачам непотрібні, невідповідні або ж ну зовсім нікуди не придатні результати пошуку, то, врешті-решт, користувачі підуть в іншу пошукову систему. Природно, це не відбудеться одномоментно, але це обов'язково станеться. В історії можна знайти дуже багато прикладів, коли гіганти бізнесу втрачали свою перевагу і в кінці кінців перетворювалися на руїни.

Так ось, повертаючись до теми, справа в тому, що зміст статей у вашому блозі повинна відповідати критеріям релевантності Google. Що означає актуальні теми, унікальний контент, якість його подачі і регулярність публікацій.

Розберемо докладніше критерії релевантності Google

Якість контенту означає, що пости в блозі повинні бути професійно написані, бути інформативними, актуальними і не бути відверто рекламними. Це повинна бути стаття, досить повно висвітлює ту чи іншу тему, пов'язану з вашою діяльністю.

Є думка, що пости в блозі повинні бути певної довжини, принаймні 400 слів. Вважається, все що об'ємом менше не зможе привернути увагу Google. Так, ера мікро-блогинга закінчилася, але зовсім не обов'язково прив'язуватися до чітких цифр кількості контенту. (Чому - пояснено в статті Seo міфи , Міф №4). Єдиний критерій довжини поста - це ступінь розкриття теми статті.

Регулярність публікацій на увазі під собою написання і розміщення хоча б трьох статей в тиждень (при обмеженому бюджеті). Хоча краще, все таки 5. Таким чином, Google буде розуміти, що новий актуальний матеріал з'являється часто, що позитивно позначиться на загальній репутації вашого сайту.

І останній, але дуже важливий момент - використовуйте посилання з тексту статей на інші посади або розділи вашого сайту, це дасть зрозуміти Google, що розміщується інформація є важливою і актуальною. А знаєте звідки такі висновки? Оскільки внутрішні посилання дають користувачам (про які, як ми знаємо, Гугл і піклується) можливість, перейшовши за посиланням, отримати додаткову інформацію (згадуємо википедию).

Іншими словами, Гуглу подобаються цікаві пости в блозі, що ведуть на інші цікаві сторінки, і, відповідно, пошуковику сподобається і ваш сайт в цілому, так як він надає користувачеві корисну інформацію.

Соціальні мережі

Google приділяє багато уваги зовнішнім факторам seo-оптимізації , Таким як, наприклад, посилання з соціальних мереж або інших сайтів, які ведуть на сторінку з вашою статтею в блозі.

Чому ж Google так носиться з факторами зовнішнього оптимізації? Тому що він прагне ускладнити контроль seo рейтингу для власників сайтів. І зворотні посилання з соц-мереж і з інших джерел дозволяє Гуглу зрозуміти, як відгукуються інші користувачі на ваші статті. Хоча безпосередньо кількість лайків і репоста з соціальних мереж при ранжируванні сторінок не враховується.

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете, щоб ми вели ваш блог, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв'язку.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею в соц-мережах, раптом вона сподобається комусь ще))

Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
Доречність вкрай важлива, щоб уникнути надлишку ключів в статті, яке може викликати підозри у Google бота - а не пишете ви якусь нісенітницю в блог, чи не намагаєтеся обдурити алгоритм?
Грунтуючись на цьому, можна припустити, чому ж Google не перетворити видачу в суцільні рекламні оголошення?
Для чого?
А знаєте звідки такі висновки?
Чому ж Google так носиться з факторами зовнішнього оптимізації?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).