Статьи

Як підключитися до MySQL без пароля root на терміналі?

 1. Як встановити пароль Root MySQL?
 2. Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?
 3. Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і додавайтеся до нас в соціальні мережі:

Дякую що ви з нами!

Зазвичай при установці сервера бази даних MySQL / MariaDB в Linux рекомендується встановити пароль користувача root для його захисту, і цей пароль необхідний для доступу до сервера бази даних з привілеями користувача root.

У цьому керівництві ми покажемо вам, як підключати і запускати команди MySQL, не вводячи пароль (авторизація для mysql без пароля root) на терміналі Linux.

Як встановити пароль Root MySQL?

Якщо ви недавно встановили сервер MySQL / MariaDB, то для його підключення користувачеві root не потрібно ніякого пароля. Щоб захистити його, обов'язково встановіть пароль для користувача root за допомогою наступної команди.

Зверніть увагу, що ця команда є лише одним з багатьох команд MySQL (Mysqladmin) для адміністрування баз даних в Linux.

# Mysqladmin -u root password YOURNEWPASSWORD

Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?

Щоб запускати команди MySQL без введення пароля на термінал, ви можете зберегти свого користувача і пароль у файлі конфігурації конкретного користувача ~ / .my.cnf в домашньому каталозі користувача, як описано нижче.

Тепер створіть конфігураційний файл ~ / .my.cnf і додайте в нього конфігурації як показано нижче (не забудьте замінити mysqluser і mysqlpasswd своїми власними значеннями).

[Mysql] user = user password = password

Збережіть і закрийте файл. Потім встановіть відповідні для нього дозволу, щоб зробити його доступним тільки для читання і запису для конкретного користувача оболонки.

# Chmod 0600.my.cnf

Після того, як ви вказали користувача і пароль у файлі конфігурації Mysql, з цього моменту, коли ви будете запускати команди, такі як mysql, mysqladmin і т.д., вони будуть вичитувати mysqluser і mysqlpasswd з вищевказаного файлу.

# Mysql # mysql -u root

# Mysql # mysql -u root

У цьому керівництві ми показали, як запускати команди MySQL без введення пароля root в терміналі.

Питання по статті задавайте в коментарях нижче.

Спасибі за приділений час на прочитання статті!

Якщо виникли питання, задавайте їх у коментарях.

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і залишайтеся в курсі новин світу інфокомунікацій!

Щоб знати більше і виділятися знаннями серед натовпу IT-шників, записуйтеся на курси Cisco від Академії Cisco, курси Linux від Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University .

Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Поспішайте подати заявку! Залишилося пару місць. Групи стартують 21 січня, а наступна 18 лютого, 18 березня, 22 квітня, 20 травня, 17 червня, 22 липня, 19 серпня, 23 вересня.

Що Ви отримаєте?

 • Допоможемо стати експертом в мережевому адмініструванні і отримати міжнародні сертифікати Cisco CCNA Routing & Switching або Linux LPI.
 • Пропонуємо перевірену програму і підручник експертів з Cisco Networking Academy і Linux Professional Institute, сертифікованих інструкторів і особистого куратора.
 • Допоможемо з працевлаштуванням і зробити кар'єру. 100% наших випускників працевлаштовуються.

Як проходить навчання?

 • Проводимо вечірні онлайн-лекції на нашій платформі або вчіться очно на базі Київського офісу.
 • Запитаємо у вас про зручний час для практик і підлаштуємося: розуміємо, що часу вчитися мало.
 • Якщо хочете індивідуальний графік - обговоримо і здійснимо.
 • Виставимо чіткі дедлайни для самоорганізації. Особистий куратор буде на зв'язку, щоб відповісти на питання, проконсультувати і мотивувати дотримуватися термінів здачі іспитів.

А ще допоможемо Вам:

 • відредагувати резюме;
 • підготуватися до технічних інтерв'ю;
 • підготуватися до конкурсу на вподобану вакансію;
 • влаштуємо на роботу в Cisco за програмою Cisco Incubator, New Graduate і Experienced. Наші студенти, які вже працюють там: тисніть на # НашіВCisco Вконтакте , # НашіВCisco Facebook .
Щоб вчитися на курсах Cisco CCNA Routing & Switching і Linux LPI, подайте заявку або отримаєте безкоштовну консультацію .

Як встановити пароль Root MySQL?
Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?
Як встановити пароль Root MySQL?
Що Ви отримаєте?
Як проходить навчання?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача