Статьи

Як перевірити PageRank сторінки і накрутити його

Сьогодні я хочу вам розповісти про методи перевірки PR внутрішніх сторінок сайту. Про те, як перевірити pr головної сторінки все знають.

Привіт всім постійним читачам. Якщо ви ще їм не стали - терміново підписуйтесь на новини блогу! 🙂

Добу на блозі не працювала система залишати відгуки. Спасибі, що вчасно мені повідомили про проблему. Хочу принести вибачення за надані незручності. Помилка виправлена. Тепер все працює.

Сьогодні я хочу вам розповісти про методи перевірки PR внутрішніх сторінок сайту. Про те, як перевірити pr головної сторінки все знають. Це не становить особливих труднощів, тому що сервісів для такої перевірки багато. Там можна перевіряти і внутрішні сторінки, але доведеться все їх вводить вручну і тільки по одній за раз.

Якщо таких сторінок десять, то проблема не здається такою серйозною. Але якщо їх не один десяток, а то й сотень? Ось тут і починаються труднощі. На наше щастя є хороші люди, які створили безкоштовні сервіси для перевірки pr внутрішніх сторінок.

Першим я назву RightScripts . Цей сервіс я використовував давно. Тепер не користуюся, тому що останнім часом він часто видає неправильні результати. Тому зупинятися на ньому не буду.

Можна використовувати програму для масової перевірки pr внутрішніх сторінок Free Link Checker. Крім своєї основної функції вона може ще:

  • швидко перевіряти тИЦ, PageRank, Alexa Rank головної сторінки сайту;
  • перевіряти тИЦ і PR до 20 сайтів за раз;
  • перевіряти PR окремих сторінок сайту (без обмежень);
  • є можливість ставити перевірку сторінок на паузу;
  • можливість зберігати результати перевірки в файл;
  • можна вручну вибирати ДЦ для перевірки.

Працює програма просто. Спочатку зберігаєте на комп'ютер свій файл sitemap.xml . Розпаковуєте програму з архіву. Запускаєте, вказуєте збережений файл і запускаєте перевірку. З власного досвіду скажу, що програма дуже сильно гальмує. На якість виведених результатів pr я теж не став би повністю покладатися.

Тепер про найкращий сервісі для перевірки pr внутрішніх сторінок.

Мені на очі він попався зовсім недавно. Після численних перевірок він зарекомендував себе тільки з кращого боку. представляю вам територію SlavSSoft .

Працювати з сервісом дуже просто, а результати завжди правильні. для перевірки всіх внутрішніх сторінок за один раз вам нічого завантажувати не треба: вказуєте адресу карти сайту (файл sitemap.xml) розташованої прямо на хостингу , Вводите число для захисту від роботів. І все. Через пару секунд отримуєте pr кожної сторінки. Є тільки одне обмеження: сервіс обробляє тільки перші 300 адрес. При великій кількості станиць сайту це не дуже зручно.

Якщо вам не треба перевіряти всі внутрішні сторінки сайту, а тільки деякі з них - є інструмент для перевірки Google PR декількох сторінок відразу , Одним пакетом (вводячи адресу кожної сторінки вручну).

також можна перевірити pr головної сторінки по всіх датацентрах Google.

При сьогоднішній тенденції до закриття всіх зовнішніх посилань атрибутами «noindex» і «nofollow» я рекомендую скористатися інструментом для аналізу якості закриття всіх посилань, включаючи внутрішні.

Ось в принципі на сьогодні і все. Бажаю хороших результатів. 🙂

Але якщо їх не один десяток, а то й сотень?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача