Статьи

Як швидко вивчити біологію (таблиці, параграфи)? Лайфхак призначена для кращого розуміння біології

Як швидко вивчити біологію перед іспитом

Біологія знайома всім нам ще зі шкільної лави. Її вивчення йде довго і болісно - десь з п'ятого-шостого класу і до нескінченності (якщо студенту в університеті необхідно вивчення цього предмета). А ось завдання швидко вивчити біологію варто тоді, коли учень готується до іспиту.

Ми приготували для вас кілька корисних порад про те, як швидко вивчити таблицю, параграф, переказ або будь-яку тему з біології.

6 способів того, як можна швидко вивчити біологію
  1. Перегляньте питання з біології до іспиту / заліку. Викресліть ті, які вам добре відомі. Маркером одного кольору позначте ті, які вам відомі частково. Маркером іншого кольору позначте ті питання, які для вас взагалі невідомі.

Чи знаєте ви, що…

Укус хом'яка набагато страшніше, ніж укус більш сильного і великого звіра? А все через його тонких і довгих зубів, які під час укусу розходяться в різні боки. В результаті рана виходить не тільки глибока, але і рвана і досить болюча.

  1. Вивчаючи незнайому або незрозумілу тему, головне - це запам'ятати суть. Потім перекажіть питання своїми словами, а вже потім намагайтеся засвоїти більш дрібні деталі. Швидше засвоїти матеріал дозволить запис (хоча б коротка тезова) головних моментів.
  2. Складні терміни та визначення виписуйте на окремий лист. Вивчіть не тільки значення самих термінів, але і як з їх допомогою вирішувати біологічні задачі. Кожен термін постарайтеся переказати своїми словами.
  3. Запам'ятати терміни можна досить швидко. Для початку пам'ятайте, що всі вони походять з латинської мови, в якому є основні суфікси і префікси. Ці суфікси і префікси досить часто повторюються. Тому знаючи їх значення, ви швидко розберетеся в значенні навіть нового довгого і незрозумілого слова.

Чи знаєте ви, що…

Мурахи теж бувають різних професій? Наприклад, серед них є навіть хірурги, які лікують пацієнтів в спеціально відведеному для цих цілей приміщенні. Спершу хірург проводить огляд потерпілого, далі робить перев'язку рани і обробляє її спеціальною прозорою рідиною з власного рота. Погодьтеся, досить зручно, адже за ліками не потрібно бігати в аптеку!

До речі! Для наших читачів зараз діє знижка 10% на будь-який вид роботи

  1. При вивченні питань до іспиту обов'язково пишіть шпаргалки. Причому писати потрібно обов'язково самому і вручну - це задіює механічну і зорову пам'ять.
  2. Часті перерви допомагають засвоїти інформацію набагато швидше, ніж перерви в навчанні кожну годину або два. В ідеалі короткі перерви слід робити кожні 20 хвилин. А кожну годину намагайтеся виходити на свіже повітря хоча б на 5 хвилин. За цей час мозок встигає насититися киснем і відпочити, щоб продовжити продуктивну засвоєння інформації.

А ось відео для тих, хто хоче отримати загальне уявлення про біології:

Погодьтеся - цілком нескладні поради, які допоможуть швидко підготуватися до іспиту з біології або навіть вивчити цей предмет з нуля. Ну а якщо і це не допомагає, не переживайте. Поруч з вами завжди є люди , Готові в будь-який момент підставити плече допомоги і надати підтримку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то