Статьи

Як купити квартиру в Берліні?

 1. Переваги покупки квартири в столиці Німеччини
 2. Купити квартиру в Берліні за 4 кроку
 3. Вибір бажаних районів в Берліні
 4. Пошук і підбір підходящої квартири
 5. Організація купівлі нерухомості в Берліні
 6. Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні
 7. Юридичні витрати на покупку квартири в Берліні

Переваги покупки квартири в столиці Німеччини

• Міжнародний і динамічно розвивається місто, який має розвинену інфраструктуру і займає 3-е місце за якістю життя в світі.
• Відмінні райони для життя, такі як Пренцлауер Берг, Мітте, Кройцберг і Шарлоттенбург.
• Привабливі ціни на житло і нерухомість.
• Високий потенціал зростання вартості нерухомості та унікальні податкові переваги для покупців.
• Низькі процентні ставки по іпотеці в Німеччині і високий попит для оренди житла.

Купити квартиру в Берліні за 4 кроку

Купівля житла в столиці Німеччини - вигідний варіант угоди. Середня вартість квартири становить 3290 євро за кв. м. Ціни на нерухомість в столиці Німеччини є найнижчими в порівнянні з іншими великими містами країни і Європи (наприклад, вони в 2 рази нижче, ніж в Мюнхені, в 3 рази нижче, ніж в Парижі і в 4-5 разів нижче, ніж в Лондоні). Ринок житла та нерухомості в Берліні процвітає. Щорічне зростання цін на нерухомість в Берліні становить двозначне число, що підтримується високим попитом на довгострокову оренду.

Наше агентство нерухомості в Берліні пропонує Вам повний комплекс послуг для придбання прав власності на нерухомість в столиці Німеччини. Ми супроводжуємо процес укладання угоди з моменту рішення Вами придбати нерухомість і до передачі прав власності на неї.

Незалежно від того, чи вільна власність або знаходиться в оренді, елітна нерухомість в Берліні, а також звичайне житло, можуть бути куплені в термін від 1 до 3 місяців, протягом яких ми надамо підтримку з усіх аспектів угоди. Німецька мова не повинен бути перешкодою для здійснення угоди в місті і у нас є досвід обслуговування покупців більш ніж з 20 країн.

Німецька мова не повинен бути перешкодою для здійснення угоди в місті і у нас є досвід обслуговування покупців більш ніж з 20 країн

 • Вибір бажаних районів в Берліні

  Перед тим, як купити квартиру в Берліні, важливо вибрати район. Столиця Німеччини - досить велике місто (приблизно в 8 разів більше, ніж Париж). Берлін має безліч аспектів, пов'язаних, зокрема, з історією Берлінської стіни і великими змінами після її падіння, особливо в таких районах Берліна , Як Пренцлауер-Берг, Мітте (Центральний район), Кройцберг і Фрідріхсхайн. Саме на підставі сукупності особистих критеріїв на апартаменти в Берліні і критеріїв потенційної інвестиційної привабливості ви можете визначитися з вибором між квартирами. Для того щоб допомогти Вам у цьому виборі, ми надамо наші знання про місто з його проектами по розширенню, способу життя, які значно відрізняються в кожному районі, а також перспективи їх розвитку. Після того як Ви виберете район, ми надамо допомогу на всіх етапах покупки.

 • Пошук і підбір підходящої квартири

  Згідно з Вашими критеріями ми підберемо найкращі пропозиції і квартири з зручною для вас житловою площею, і організуємо перегляд. Слід звернути увагу на бажаний квартал і місце розташування будинку, в якому буде придбана квартира, поверховість будинку і поверх проживання, кількість кімнат, рік побудови будинку або новобуд.
  У нас великий вибір пропозицій у всьому місті, наприклад, дуже цікавими районами вважаються Мітте, Пренцлауер Берг, Фрідріхсхайн і Кройцберг. Тут можна придбати житло за дуже вигідними цінами. Якщо Ви не перебуваєте в Німеччині, можна запланувати для вас відвідування квартир протягом 2-3 днів. За цей час ми організуємо перегляд всіх варіантів, які вас зацікавили. Ми також консультуємо з питань фінансування покупки нерухомості в Берліні.

 • Організація купівлі нерухомості в Берліні

  Після виборами вами бажаного об'єкта, ми супроводжуючи вам у всіх формальності до і після підписання договору в нотаріальній конторі. Ми дбаємо про підготовку договору купівлі-продажу нотаріусом і забезпечуємо проходження адміністративних процедур придбання нерухомості в Берліні.
 • Завершення покупки Вашої нерухомості в Берліні

  Після того, як договір купівлі-продажу вашої квартири буде підписаний, ми будемо супроводжувати Вашу угоду, включаючи оплату податків і зборів земельного кадастру (приблизно 7,8% від ціни покупки), виконання зобов'язань продавцем за договором і остаточний перехід права власності. Якщо квартира знаходиться в оренді, ми надамо Вам допомогу абсолютно з усіх питань управління орендою.

Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні

Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні займає 1-3 місяці. Для орендованих об'єктів нерухомості законний варіант придбання за тією ж ціною надається орендареві на строк до двох місяців, що може привести до більш тривалого періоду оформлення покупки. Звертаємо Вашу увагу, що в Німеччині немає необхідності в попередньому ув'язненні договору купівлі-продажу, і потрібно тільки одна зустріч у нотаріуса.

Також можна організувати операцію з придбання нерухомості в Берліні тільки один раз відвідавши місто. Вся процедура буде спланована та забере у Вас найменшу кількість часу.


Бронювання майна на ринку нерухомості: бронювання майна, як правило, має на увазі початковий внесок у розмірі від 0,5% до 1% в якості плати за послугу. Цей початковий внесок буде пізніше віднято з ціни покупки або з брокерських зборів агента.
Замовлення договору у нотаріуса: після бронювання покупець замовляє договір купівлі-продажу у нотаріуса, обраного на власний розсуд, або вибирає типовий проект купівлі апартаментів в Берліні. Наш агенство нерухомості може направити в англомовні нотаріальні контори, які полегшать спілкування для покупця в процесі купівлі нерухомості.
Підписання договору купівлі-продажу у нотаріуса: відповідно до порядку укладення договору наш агент, що допомагає купити квартиру в Берліні, координує передачу адміністративно-правової документації нотаріуса, а також умови підписання (з перекладачем під присягою, з переведеним договором, з довіреністю або з представником юридичної фірми - відповідно до власних уподобань покупця).
Завершення операції купівлі-продажу: після підписання договору нотаріус вносить в земельний реєстр ім'я нового власника, перевіряє виняток нерухомості з іпотеки або застави, контролює остаточну передачу права власності та оплату покупної ціни, для якої рахунок в Німеччині не є обов'язковим.
Протягом всього процесу наше агентство нерухомості в Берліні допоможе Вам організувати покупку нерухомості, зрозуміти адміністративну документацію і зробити кроки для завершення угоди на вигідних умовах.

Юридичні витрати на покупку квартири в Берліні

Щоб купити зарубіжну нерухомість новому власнику потрібно оплатити юридичні витрати, які становлять приблизно 7,8% від ціни придбаного майна. Вони складаються з плати за реєстрацію земельної ділянки та внесення запису в земельний реєстр (6% плюс 0,5% від ціни покупки квартири в Берліні), оплати нотаріальних послуг (варіюється в межах 1,3%). Зверніть увагу, що ці витрати розподіляються по декількох платежах.
На додаток до нашої підтримки під час процесу придбання нерухомості в столиці, наш агенство нерухомості перебуває у вашому розпорядженні для роз'яснення процедури та проходження їй до моменту передачі ключів і інвентаризації вашої квартири.
Наше агентство також надає послуги з супроводу продажу квартир новому керуючому або здачі їх в оренду. Для отримання додаткової інформації про процес і кроках, пов'язаних з купівлею нерухомості в столиці, звертайтеся до наших консультантів по нерухомості.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то