Статьи

Як купити квартиру в Берліні?

 1. Переваги покупки квартири в столиці Німеччини
 2. Купити квартиру в Берліні за 4 кроку
 3. Вибір бажаних районів в Берліні
 4. Пошук і підбір підходящої квартири
 5. Організація купівлі нерухомості в Берліні
 6. Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні
 7. Юридичні витрати на покупку квартири в Берліні

Переваги покупки квартири в столиці Німеччини

• Міжнародний і динамічно розвивається місто, який має розвинену інфраструктуру і займає 3-е місце за якістю життя в світі.
• Відмінні райони для життя, такі як Пренцлауер Берг, Мітте, Кройцберг і Шарлоттенбург.
• Привабливі ціни на житло і нерухомість.
• Високий потенціал зростання вартості нерухомості та унікальні податкові переваги для покупців.
• Низькі процентні ставки по іпотеці в Німеччині і високий попит для оренди житла.

Купити квартиру в Берліні за 4 кроку

Купівля житла в столиці Німеччини - вигідний варіант угоди. Середня вартість квартири становить 3290 євро за кв. м. Ціни на нерухомість в столиці Німеччини є найнижчими в порівнянні з іншими великими містами країни і Європи (наприклад, вони в 2 рази нижче, ніж в Мюнхені, в 3 рази нижче, ніж в Парижі і в 4-5 разів нижче, ніж в Лондоні). Ринок житла та нерухомості в Берліні процвітає. Щорічне зростання цін на нерухомість в Берліні становить двозначне число, що підтримується високим попитом на довгострокову оренду.

Наше агентство нерухомості в Берліні пропонує Вам повний комплекс послуг для придбання прав власності на нерухомість в столиці Німеччини. Ми супроводжуємо процес укладання угоди з моменту рішення Вами придбати нерухомість і до передачі прав власності на неї.

Незалежно від того, чи вільна власність або знаходиться в оренді, елітна нерухомість в Берліні, а також звичайне житло, можуть бути куплені в термін від 1 до 3 місяців, протягом яких ми надамо підтримку з усіх аспектів угоди. Німецька мова не повинен бути перешкодою для здійснення угоди в місті і у нас є досвід обслуговування покупців більш ніж з 20 країн.

Німецька мова не повинен бути перешкодою для здійснення угоди в місті і у нас є досвід обслуговування покупців більш ніж з 20 країн

 • Вибір бажаних районів в Берліні

  Перед тим, як купити квартиру в Берліні, важливо вибрати район. Столиця Німеччини - досить велике місто (приблизно в 8 разів більше, ніж Париж). Берлін має безліч аспектів, пов'язаних, зокрема, з історією Берлінської стіни і великими змінами після її падіння, особливо в таких районах Берліна , Як Пренцлауер-Берг, Мітте (Центральний район), Кройцберг і Фрідріхсхайн. Саме на підставі сукупності особистих критеріїв на апартаменти в Берліні і критеріїв потенційної інвестиційної привабливості ви можете визначитися з вибором між квартирами. Для того щоб допомогти Вам у цьому виборі, ми надамо наші знання про місто з його проектами по розширенню, способу життя, які значно відрізняються в кожному районі, а також перспективи їх розвитку. Після того як Ви виберете район, ми надамо допомогу на всіх етапах покупки.

 • Пошук і підбір підходящої квартири

  Згідно з Вашими критеріями ми підберемо найкращі пропозиції і квартири з зручною для вас житловою площею, і організуємо перегляд. Слід звернути увагу на бажаний квартал і місце розташування будинку, в якому буде придбана квартира, поверховість будинку і поверх проживання, кількість кімнат, рік побудови будинку або новобуд.
  У нас великий вибір пропозицій у всьому місті, наприклад, дуже цікавими районами вважаються Мітте, Пренцлауер Берг, Фрідріхсхайн і Кройцберг. Тут можна придбати житло за дуже вигідними цінами. Якщо Ви не перебуваєте в Німеччині, можна запланувати для вас відвідування квартир протягом 2-3 днів. За цей час ми організуємо перегляд всіх варіантів, які вас зацікавили. Ми також консультуємо з питань фінансування покупки нерухомості в Берліні.

 • Організація купівлі нерухомості в Берліні

  Після виборами вами бажаного об'єкта, ми супроводжуючи вам у всіх формальності до і після підписання договору в нотаріальній конторі. Ми дбаємо про підготовку договору купівлі-продажу нотаріусом і забезпечуємо проходження адміністративних процедур придбання нерухомості в Берліні.
 • Завершення покупки Вашої нерухомості в Берліні

  Після того, як договір купівлі-продажу вашої квартири буде підписаний, ми будемо супроводжувати Вашу угоду, включаючи оплату податків і зборів земельного кадастру (приблизно 7,8% від ціни покупки), виконання зобов'язань продавцем за договором і остаточний перехід права власності. Якщо квартира знаходиться в оренді, ми надамо Вам допомогу абсолютно з усіх питань управління орендою.

Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні

Юридичний процес покупки нерухомості в Берліні займає 1-3 місяці. Для орендованих об'єктів нерухомості законний варіант придбання за тією ж ціною надається орендареві на строк до двох місяців, що може привести до більш тривалого періоду оформлення покупки. Звертаємо Вашу увагу, що в Німеччині немає необхідності в попередньому ув'язненні договору купівлі-продажу, і потрібно тільки одна зустріч у нотаріуса.

Також можна організувати операцію з придбання нерухомості в Берліні тільки один раз відвідавши місто. Вся процедура буде спланована та забере у Вас найменшу кількість часу.


Бронювання майна на ринку нерухомості: бронювання майна, як правило, має на увазі початковий внесок у розмірі від 0,5% до 1% в якості плати за послугу. Цей початковий внесок буде пізніше віднято з ціни покупки або з брокерських зборів агента.
Замовлення договору у нотаріуса: після бронювання покупець замовляє договір купівлі-продажу у нотаріуса, обраного на власний розсуд, або вибирає типовий проект купівлі апартаментів в Берліні. Наш агенство нерухомості може направити в англомовні нотаріальні контори, які полегшать спілкування для покупця в процесі купівлі нерухомості.
Підписання договору купівлі-продажу у нотаріуса: відповідно до порядку укладення договору наш агент, що допомагає купити квартиру в Берліні, координує передачу адміністративно-правової документації нотаріуса, а також умови підписання (з перекладачем під присягою, з переведеним договором, з довіреністю або з представником юридичної фірми - відповідно до власних уподобань покупця).
Завершення операції купівлі-продажу: після підписання договору нотаріус вносить в земельний реєстр ім'я нового власника, перевіряє виняток нерухомості з іпотеки або застави, контролює остаточну передачу права власності та оплату покупної ціни, для якої рахунок в Німеччині не є обов'язковим.
Протягом всього процесу наше агентство нерухомості в Берліні допоможе Вам організувати покупку нерухомості, зрозуміти адміністративну документацію і зробити кроки для завершення угоди на вигідних умовах.

Юридичні витрати на покупку квартири в Берліні

Щоб купити зарубіжну нерухомість новому власнику потрібно оплатити юридичні витрати, які становлять приблизно 7,8% від ціни придбаного майна. Вони складаються з плати за реєстрацію земельної ділянки та внесення запису в земельний реєстр (6% плюс 0,5% від ціни покупки квартири в Берліні), оплати нотаріальних послуг (варіюється в межах 1,3%). Зверніть увагу, що ці витрати розподіляються по декількох платежах.
На додаток до нашої підтримки під час процесу придбання нерухомості в столиці, наш агенство нерухомості перебуває у вашому розпорядженні для роз'яснення процедури та проходження їй до моменту передачі ключів і інвентаризації вашої квартири.
Наше агентство також надає послуги з супроводу продажу квартир новому керуючому або здачі їх в оренду. Для отримання додаткової інформації про процес і кроках, пов'язаних з купівлею нерухомості в столиці, звертайтеся до наших консультантів по нерухомості.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача