Статьи

Як зробити банер в новому вікні

  1. Як зробити відкриття посилання в новому вікні
  2. Як зробити банер

Маленький-короткий і, сподіваюся, корисний пост про те, як зробити банер і щоб посилання в ньому відкривалася в новому вікні. Застосував сьогодні і записую в блог по гарячих слідах, щоб завжди було під рукою.

В кінці цієї статті Ви дізнаєтесь, як просто зробити банер, а поки, як зробити так, щоб він відкрився в новому вікні.

За замовчуванням більшість рекламних і партнерських банерів відкривається на тій же сторінці, і відвідувачі йдуть, не озираючись. Один маленький шматочок html коду, внесений в код банера, і все виправлено.
З цієї статті Ви дізнаєтесь як зробити так, щоб посилання на сайт в банері відкривалася в новому вікні браузера, а так само, як зробити банер .

Так влаштований світ блогів: як тільки у вас з'явиться перший сайт, слідом за ним народиться непереборне бажання його прикрашати, плекати, а потім і отримувати з цього чудесного інструменту прибуток.

Якщо банер вже розташований в сайдбарі вашого блогу, заходимо в адмінпанель сайту: КОНСОЛЬ - Зовнішній вигляд - віджети.

У правій колонці серед встановлених в сайдбарі віджетів знаходимо потрібний, розкриваємо його - перед нами код банера. Припустимо, виглядає він приблизно так (що саме там написано, не має значення):

Припустимо, виглядає він приблизно так (що саме там написано, не має значення):

На малюнку посилання в коді банера закрита від індексації тегом nofollow. Якщо ви теж користуєтеся цією штукою, то відразу після тега, в тому місці, де на малюнку стоїть червона риска, потрібно вставити наступний рядок:

target = "_ blank"

Команда означає - «відкривати в новому вікні».

Якщо не використовуєте тег noffolow, то рядок ставите замість цього тега, відразу після посилання, яка веде на сторонній ресурс. Тепер банер буде відкриватися в новому вікні, і відвідувачі вашого блогу не втратять вас з поля зору.

В кінці не забудьте натиснути на кнопку ЗБЕРЕГТИ в віджеті, після чого його можна закрити і перейти на сайт, щоб перевірити результат.

PS Якщо ви вперше ставите код банера в віджет сайту, то впишіть відразу цю строчку в код (я роблю це вручну, але можна скопіювати) - потім на ці дрібниці вічно не вистачає часу.

Як зробити відкриття посилання в новому вікні

Теж саме стосується до звичайних посиланнях. Щоб зробити відкриття посилання в новому вікні досить підставити target = "_ blank" в теж місце куди у випадку з банером, тобто виходить приблизно ось така комбінація -

<a href=»http://opartnerke.ru/» target=»_blank»> анкор посилання </a>

Якщо Ваш сайт на системі управління (CMS) WordPress, то завдання спрощується. Виділивши слово або словосполучення в яке бажаєте вставити посилання натисніть на панелі керування значок посилання: Якщо Ваш сайт на системі управління (CMS) WordPress, то завдання спрощується

Потім, коли відкриється вікно, поставте галочку (чекбокс) «відкрити в новому вікні», як показано на скріншоті :

Потім, коли відкриється вікно, поставте галочку (чекбокс) «відкрити в новому вікні», як показано на   скріншоті   :

Як зробити банер

КОРИСНА ПРОГРАМА для блогера Безкоштовний відео урок від Володимира Бєляєва, у якого я вчуся на безкоштовному курсі: «Як зробити банер». Там 3-хвилинне відео і архів дуже корисною і простий програми, за допомогою якої можна робити свої банери. Що буває потрібно для створення власних інтелектуальних продуктів, якщо вони у вас вже є (книги, курси, навчальні уроки) або для роботи з партнерськими програмами, у яких немає свого рекламного банера. У мене вийшов ось такий банер, зроблений в цій програмі:

Витратив на його створення десь 10 хвилин. Тепер ви знаєте, як зробити банер і щоб він відкривався в новому вікні. Причому це стосується не тільки банерів, але і будь-яких картинок в статтях і сайдбарі вашого блогу, якщо ви хочете, щоб вони завантажувалися на іншій сторінці.

У наступній статті розповім про те, Як зробити картинку посиланням - тобто так, щоб створений вами банер відкривався на тій сторінці, на яку ви його перенаправили. Як це реалізується, можна подивитися в банерах правого сайдбара мого сайту або в статті 17 способів заробітку в Інтернеті (де я використовую картинку для реклами партнерської продукту - книги і ставлю в статтю її обкладинку)
КОРИСНИЙ НАВИЧКА:
Як зменшити вагу фотографії

Як красиво оформити фотографії для блогу

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача