Статьи

Як зробити банер для Ютуб онлайн

 1. Спосіб 1: Crello
 2. Спосіб 2: Canva
 3. Спосіб 3: Fotor
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Красиве візуальне оформлення каналу не тільки радує око, але і привертає увагу нових глядачів

Красиве візуальне оформлення каналу не тільки радує око, але і привертає увагу нових глядачів. Якщо ви збираєтеся професійно займатися Ютубі, то рекомендуємо приділити особливу увагу створенню аватарки і банера для свого проекту. У цій статті ми розглянемо кілька онлайн-сервісів для створення шапки каналу.

Спеціалізовані сервіси не тільки пропонують користувачам зручний редактор зображень без попереднього скачування, але і надають безліч макетів, ефектів, додаткових зображень і багато іншого як безкоштовно, так і за невелику плату. В цьому і проявляється їхня перевага перед офлайн-редакторами, де кожну картинку доводиться шукати в інтернеті. Давайте докладніше розберемо процес створення банера для Ютуб в декількох популярних сервісах.

Читайте також: Робимо шапку для YouTube-каналу в Photoshop

Спосіб 1: Crello

Crello являє собою простий інструмент зі створення візуальних матеріалів. Найбільше він підходить тим, хто бажає створювати гарні пости і оформлення в соціальних мережах, YouTube також відноситься до цього. Навіть недосвідчений користувач швидко освоїть даний редактор і створить необхідне зображення. Щоб створити шапку, вам буде потрібно:

 1. Перейдіть на офіційний сайт Crello і натисніть «Створи шапку YouTube-каналу».
 2. Перейдіть на офіційний сайт Crello і натисніть «Створи шапку YouTube-каналу»

 3. Ви відразу потрапляєте в редактор, де зібрано безліч безкоштовних дизайнів на різну тематику. Їх можна розділити за категоріями і вибрати щось підходяще, якщо немає бажання створювати дизайн власноруч.
 4. Їх можна розділити за категоріями і вибрати щось підходяще, якщо немає бажання створювати дизайн власноруч

 5. На сайті присутня велика кількість безкоштовних і платних фотографій в різних категоріях. Всі вони мають однаково гарна якість і відрізняються лише за розмірами.
 6. Всі вони мають однаково гарна якість і відрізняються лише за розмірами

 7. Почати оформлення нового дизайну найкраще з додавання фону, благо на Crello присутня безліч різних шаблонів.
 8. Почати оформлення нового дизайну найкраще з додавання фону, благо на Crello присутня безліч різних шаблонів

 9. Якщо необхідно додати написи на банер, то зверніть увагу на велику різноманітність шрифтів різного стилю. Всі вони виконані якісно, ​​більшість підтримує кирилицю, ви точно знайдете щось підходяще під свій проект.
 10. Всі вони виконані якісно, ​​більшість підтримує кирилицю, ви точно знайдете щось підходяще під свій проект

 11. Практично жоден візуальний дизайн неможливий без додавання фігурок, іконок або ілюстрацією. Все це є і в Crello і зручно розсортовані по вкладках.
 12. Все це є і в Crello і зручно розсортовані по вкладках

 13. Коли будете готові зберегти отриманий результат, то пройдіть швидку реєстрацію та безкоштовно скачайте готовий банер в хорошій якості і в потрібному розмірі собі на комп'ютер.
 14. Коли будете готові зберегти отриманий результат, то пройдіть швидку реєстрацію та безкоштовно скачайте готовий банер в хорошій якості і в потрібному розмірі собі на комп'ютер

Спосіб 2: Canva

Онлайн-сервіс Canva пропонує своїм відвідувачам створити унікальну і красиву шапку канал всього за лічені хвилини. На сайті присутні різні бібліотеки зі шрифтами, фотографіями і готовими рішеннями. Давайте докладніше розберемо процес створення банера з допомогою Canva.

 1. Перейдіть на головну сторінку сервісу і натисніть «Створити банер для YouTube».
 2. Перейдіть на головну сторінку сервісу і натисніть «Створити банер для YouTube»

 3. Якщо ви вперше на сайті, то буде потрібно пройти обов'язкову реєстрацію. Спочатку вкажіть мета, з якою використовуєте Canva, а після просто введіть електронну пошту і пароль для створення облікового запису.
 4. Спочатку вкажіть мета, з якою використовуєте Canva, а після просто введіть електронну пошту і пароль для створення облікового запису

 5. Тепер ви відразу потрапляєте на сторінку редактора. В першу чергу рекомендуємо ознайомитися з готовими макетами, це буде корисно тим, хто не знає з чого почати або не хоче втрачати час на створення проекту з нуля.
 6. В першу чергу рекомендуємо ознайомитися з готовими макетами, це буде корисно тим, хто не знає з чого почати або не хоче втрачати час на створення проекту з нуля

 7. У сервісі присутня величезна безкоштовна бібліотека з різними елементами. Сюди входять: значки, фігури, рамки, діаграми, фотографії та ілюстрації.
 8. Сюди входять: значки, фігури, рамки, діаграми, фотографії та ілюстрації

 9. Практично завжди в шапці використовується назва каналу або інші написи. Додайте це з використанням одного з доступних шрифтів.
 10. Додайте це з використанням одного з доступних шрифтів

 11. Зверніть увагу і на фон. На сайті присутні більше мільйона платних і безкоштовних варіантів, починаючи від самого простого однотонного, закінчуючи зробленого професіоналами фону.
 12. На сайті присутні більше мільйона платних і безкоштовних варіантів, починаючи від самого простого однотонного, закінчуючи зробленого професіоналами фону

 13. Після створення банера залишається тільки вибрати формат зображення і зберегти картинку собі на комп'ютер для подальшого використання.
 14. Після створення банера залишається тільки вибрати формат зображення і зберегти картинку собі на комп'ютер для подальшого використання

Спосіб 3: Fotor

Fotor - графічний редактор, що дозволяє створювати різноманітні візуальні проекти, в тому числі і банери для YouTube-каналу. Сайт недавно був оновлений і тепер з'явилося ще більше унікальних інструментів, оновилися бази з фотографіями і об'єктами. Створюється шапка в Fotor дуже просто:

 1. Перейдіть на головну сторінку сайту і натисніть на «Редагувати».
 2. Перейдіть на головну сторінку сайту і натисніть на «Редагувати»

 3. Завантажте зображення з комп'ютера, соціальної мережі або веб-сторінки.
 4. Завантажте зображення з комп'ютера, соціальної мережі або веб-сторінки

 5. Зверніть увагу на інструменти управління. З їх допомогою здійснюється зміна розміру картинки, виставлення колірної гами і трансформація. Вгорі знаходиться панель управління проектом.
 6. Вгорі знаходиться панель управління проектом

 7. Використовуйте різні ефекти, щоб зображення заграло новими барвами.
 8. Використовуйте різні ефекти, щоб зображення заграло новими барвами

 9. У разі, коли ви використовуєте зображення людини на своєму банері, в меню «Beauty» змінюються різні параметри зовнішності і фігури.
 10. У разі, коли ви використовуєте зображення людини на своєму банері, в меню «Beauty» змінюються різні параметри зовнішності і фігури

 11. Застосуйте рамку для зображення, якщо хочете виділити його з іншого фону на Ютубі.
 12. Застосуйте рамку для зображення, якщо хочете виділити його з іншого фону на Ютубі

 13. На жаль, безкоштовно можна використовувати тільки кілька шрифтів, але якщо ви купите підписку, відкриється доступ до сотень різних типів написів.
 14. На жаль, безкоштовно можна використовувати тільки кілька шрифтів, але якщо ви купите підписку, відкриється доступ до сотень різних типів написів

 15. Коли закінчите створення дизайну, просто натисніть «Зберегти», вкажіть додаткові параметри і завантажте зображення на комп'ютер.
 16. Коли закінчите створення дизайну, просто натисніть «Зберегти», вкажіть додаткові параметри і завантажте зображення на комп'ютер

У цій статті ми розглянули кілька онлайн-сервісів, що дозволяє швидко і просто створити банер для YouTube-каналу. Всі вони представлені у вигляді графічних редакторів, мають величезні бібліотеки з різними об'єктами, але відрізняються наявністю унікальних функцій, ніж та можуть бути корисні деяким користувачам.

Читайте також: Створення простої аватарки для YouTube-каналу

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача