Статьи

Як знешкодити і видалити рекламний банер або вірус заблокував комп'ютер

Видаляємо вірус блокує комп'ютер

І знову про віруси блокують комп'ютер і вимагають відправити смс або покласти гроші на рахунок. Принцип дії більшості з них однаковий: Вірус копіює свій файл в одну з тимчасових директорій і прописується в реєстрі для запуску спільно з операційною системою. Тобто якщо ми знайдемо запис вірусу в реєстрі комп'ютера, то відповідно зможемо скасувати його запуск і надалі видалити файл вірусу з комп'ютера.

І так, якщо вам не допоміг перший і другий способи зазначені в статті Вірус блокує комп'ютер , І під рукою не виявилося LiveCD можна спробувати закрити вірус за допомогою диспетчера задач (на двох різних вірусів це діяло). І так, постійно тиснемо комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Esc якщо буде видно як миготить диспетчер задач, то нам треба мишкою натиснути кнопку "Зняти завдання" (з досвіду знаю, з першого разу виходить рідко)

І так, постійно тиснемо комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Esc якщо буде видно як миготить диспетчер задач, то нам треба мишкою натиснути кнопку Зняти завдання (з досвіду знаю, з першого разу виходить рідко)

Диспетчер завдань, зняти задачу

Якщо це вийшло, то можна вважати що комп'ютер ви вже майже розблокували. Залишилося небагато, потрібно вибрати пункт меню "Файл" далі "Нова задача" у вікні набрати команду regedit і натиснути ОК. Запуститися редактор реєстру в якому з лівого боку потрібно відкрити папки за наступним шляхом HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon і після цього з права перевірити параметри Shell і Userinit які повинні бути рівні explorer.exe і C: \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe, відповідно.

Редактор реєстру - видалення вірусу

Якщо машина заражена вірусом то в одному з цих параметрів буде прописаний шлях до виконуючого файлу вірусу, який краще виписати на папірець що б надалі знайти і видалити вірус.

Для відновлення працездатності комп'ютера видаліть з параметрів зайвий текст з шляхом запуску вірусу. Після перезавантаження комп'ютер повинен працювати так само як і раніше.

Якщо ж у вас не вийшло закрити вірус за допомогою диспетчера задач, то тоді вже потрібна допомога фахівця або LiveCD з утилітою для редагування реєстру. Але сенс дій з видалення вірусу блокуючого систему залишається тим же.

ЗИ Якщо хтось може поділитися посиланням на LiveCD який не містить піратських програм, буду вдячний.

додано 09/01/2011

Ще можна перевірити параметри реєстру Run, RunOnce, RunOnceEx. Для цього в редакторі реєстру вибираємо пункт меню "Правка" / "Знайти" і задаємо наступні параметри пошуку

Для цього в редакторі реєстру вибираємо пункт меню Правка / Знайти і задаємо наступні параметри пошуку

Видаляємо вірус: пошук в реєстрі

Необхідно залишити тільки галочки "Шукати рядок цілком" і "Імена розділів". Після чого натискаємо кнопку "Знайти далі". Після пошуку з правого боку будуть відображені параметри авто запуску, тобто ті програми які запускаються в момент старту системи. Якщо ви не знаєте будь-якої з них - видаляйте, гірше напевно вже не буде. Шукати кожен параметр слід до виходу повідомлення про те, що пошук завершено, а починати пошук необхідно встановивши курсор на пункті "Мій комп'ютер".

Якщо диспетчер задач заблокований вірусом, то можна спробувати запуститися в безпечному режимі, ті віруси які прописані в параметрах Run, RunOnce і RunOnceEx в цьому режимі не запускаються.

Читайте також:


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).