Статьи

Як зняти банер з робочого столу

Добрий день друзі

Добрий день друзі! Просто горю бажанням розповісти, яку підвищеної емоційності ніч я провела, при цьому отримавши конкретний досвід і деякі знання в боротьбі з вимагачами, блокуючими банерами комп'ютери.

Причин написання кілька, і одна з них - кількість пошукових запитів за місяць «Як зняти банер з робочого столу» (майже 2 мільйони 800 тисяч! Тільки в одній пошуковій системі). Ну і друга, над чим Ви, напевно, сміється - як я його «схопила». Смійтеся на здоров'я!

Тепер по порядку. В консолі блогу побачила коментар, поміщений плагіном Akismet в папку «Спам». Нормальний адекватний коментар. Вирішила зрозуміти залізну логіку плагіна і скопіювала url. З блогу я коментар видалила, але цікавість вирішила задовольнити.

Потрапила на пристойний на вигляд сайт з софтом, а коли закрила, виявила, що в новому вікні мальовничі п - графічні зображення і навіть ролики (завантаження трафіку інтернету йшла потужно). І банер з пропозицією відправити СМС на номер, тричі!

Хочу пояснити, чому я пішла на ризик, переходячи на невідомий сайт - я дуже довіряю антивірусу Касперського, який бездоганно справляється із захистом комп'ютера, в тому числі і завдяки наявності анти-банера. Я дивувалася: чому Каспер дозволив мені перейти, куди ходити не положено. Пояснилося це пізніше.

Мені, на щастя, було відомо, що деякі попалися користувачі шлють СМС-ки шахраям. На сайтах Касперського і д-ра Веба є розділи, в яких можна знайти необхідні коди для введення в поле банера. І я ввела цифри, надіслані мені. Відповідь отримала такий, що мій комп'ютер не заблокований (різниться блокування робочого столу і браузера). Цифр, відповідним моїм, в таблицях не було. Пропонувалося просто закрити браузер. Закривала навіть через диспетчера задач, але вікно відкрилося знову.

На банері було запропоновано натиснути «ок» для подальших дій або «скасування», якщо я згодна з тим, що мій комп'ютер буде заблокований на 90 днів. Врятувало слово «скасування» - залишалося тільки погодитися на блокування.

Мені стало зрозуміло, чому не спрацювала анти-банерна захист антивіруса - у мене не було банера, був сайт-обманка.

Akismet слухатися буду надалі беззастережно, а тут на допомогу в боротьбі з вимагачами викладаю посилання на сервіс розблокування http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker/banners, який рекомендує Лабораторія Касперського. До речі, про всяк випадок там же скачала утиліту, за допомогою якої сканується комп'ютер після знищення вірусів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно