Статьи

Як зняти банер з робочого столу

Добрий день друзі

Добрий день друзі! Просто горю бажанням розповісти, яку підвищеної емоційності ніч я провела, при цьому отримавши конкретний досвід і деякі знання в боротьбі з вимагачами, блокуючими банерами комп'ютери.

Причин написання кілька, і одна з них - кількість пошукових запитів за місяць «Як зняти банер з робочого столу» (майже 2 мільйони 800 тисяч! Тільки в одній пошуковій системі). Ну і друга, над чим Ви, напевно, сміється - як я його «схопила». Смійтеся на здоров'я!

Тепер по порядку. В консолі блогу побачила коментар, поміщений плагіном Akismet в папку «Спам». Нормальний адекватний коментар. Вирішила зрозуміти залізну логіку плагіна і скопіювала url. З блогу я коментар видалила, але цікавість вирішила задовольнити.

Потрапила на пристойний на вигляд сайт з софтом, а коли закрила, виявила, що в новому вікні мальовничі п - графічні зображення і навіть ролики (завантаження трафіку інтернету йшла потужно). І банер з пропозицією відправити СМС на номер, тричі!

Хочу пояснити, чому я пішла на ризик, переходячи на невідомий сайт - я дуже довіряю антивірусу Касперського, який бездоганно справляється із захистом комп'ютера, в тому числі і завдяки наявності анти-банера. Я дивувалася: чому Каспер дозволив мені перейти, куди ходити не положено. Пояснилося це пізніше.

Мені, на щастя, було відомо, що деякі попалися користувачі шлють СМС-ки шахраям. На сайтах Касперського і д-ра Веба є розділи, в яких можна знайти необхідні коди для введення в поле банера. І я ввела цифри, надіслані мені. Відповідь отримала такий, що мій комп'ютер не заблокований (різниться блокування робочого столу і браузера). Цифр, відповідним моїм, в таблицях не було. Пропонувалося просто закрити браузер. Закривала навіть через диспетчера задач, але вікно відкрилося знову.

На банері було запропоновано натиснути «ок» для подальших дій або «скасування», якщо я згодна з тим, що мій комп'ютер буде заблокований на 90 днів. Врятувало слово «скасування» - залишалося тільки погодитися на блокування.

Мені стало зрозуміло, чому не спрацювала анти-банерна захист антивіруса - у мене не було банера, був сайт-обманка.

Akismet слухатися буду надалі беззастережно, а тут на допомогу в боротьбі з вимагачами викладаю посилання на сервіс розблокування http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker/banners, який рекомендує Лабораторія Касперського. До речі, про всяк випадок там же скачала утиліту, за допомогою якої сканується комп'ютер після знищення вірусів.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача