Статьи

Як збільшити ефективність партнерських банерів + бонус

Сайт дня ( як потрапити ): Загадкова Індія , Тури і відпочинок в Індії

На багатьох сайтах можна зустріти партнерські банери. Партнерські програми є у багатьох сервісів. Схема проста - якщо користувач переходить з вашого сайту і реєструється або що-небудь купує або заробляє, то вам йде певний відсоток. Участь в різних партнерських програмах дає можливість власникам сайтів отримувати додатковий дохід.

Яка звичайна картина з партнерськими банерами? Власник сайту реєструється в придивилася йому партнерській програмі, отримує на вибір кілька стандартних банерів і ставить будь-якої з них на своєму сайті. Проходить час, але віддача від банера є мінімальною (часто навіть на відвідуваних сайтах).

Причина низької ефективності партнерських банерів часто полягає в тому, що використовується стандартний баннер, який можна зустріти на сотнях і тисячах сайтів. У банера, який всім знайомий і вже надокучив, завжди буде низька віддача - по ньому просто ніхто не буде кликати.

Сьогодні я розповім про те, як збільшити ефективність від партнерських банерів.

За час ведення блогу я прийшов до висновку, що зробити це досить просто. Потрібно лише враховувати людську психологію і проявити трохи фантазії.

Вихід є, і він дуже простий - зробити свій банер. За моїми спостереженнями, за саморобним партнерським банерах клікають в 1,5-2 рази частіше, ніж за стандартними. Перерахую переваги саморобного банера.

1. Перше, і найголовніше перевага саморобної партнерського банера - він унікальний, і по ньому набагато частіше будуть кликати.

2. Свій банер можна зробити інтригуючим. У випадку зі стандартними банерами це неможливо. Я прихильник того, що банер повинен інтригувати і викликати інтерес у відвідувачів. В даний момент на цьому блозі 4 банера, які я сам зробив. Наведу свій улюблений, який я зробив для біржі статей Сеозавр, обожнюю цього задумливого динозавра 🙂:

Картинка спочатку була зеленою, але за допомогою Фотошопа і чарівного поєднання клавіш Ctrl + U можна швидко перефарбувати будь-яке зображення.

3. Саморобний банер можна зробити будь-яких потрібних розмірів. Часто буває, що вибір пропонованих партнерською програмою банерів обмежений, і відповідного за розміром просто немає.

4. Зроблений своїми силами банер можна чудово вписати в дизайн сайту, підібравши його колірну гамму. Гармонійність сайту в підсумку впливає на початкове його сприйняття відвідувачами.

5. Саморобний партнерський банер буде подобатися власникові сайту. Буває, що банер дратує, і підсвідомо хочеться його видалити. Якщо банер дратує власника сайту, то можна бути впевненим, що таке ж почуття переживає і частина відвідувачів.

🔥 До речі! Я випустив платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

6. Свій банер можна зробити статичним. Я прийшов до висновку, що мигтять і мелькають банери мають меншу клікабельністю, так як люди втомилися від них і підсвідомо уникають кликати по ним. Недарма в англомовному інтернеті вже давно перейшли на статичні банери, в яких акцент робиться на красу оформлення і на те, щоб викликати інтерес у відвідувачів. Якщо і робити анімацію, то вона повинна бути помірною.

Як же зробити свій банер? Це досить просто. Якщо є навички роботи в Adobe Photoshop - взагалі без проблем. Якщо немає - досить самих базових. Можете виконати кілька уроків з мого сайту по урокам фотошоп , І ви цілком зможете зробити свій банер. Для полегшення роботи зі створення банерів можете скористатися готовими шаблонами банерів, які можна знайти на цих сайтах:

(Шаблони банерів доступні в вихідному форматі для Photoshop - PSD, що дає широкі можливості для їх редагування)

(Для прикладу я вибрав категорію 468х60)

(Теж є вихідні в PSD)

(англійською)

(Ще один генератор банерів)

Знайти інші сайти з безкоштовними шаблонами банерів можна запитом в Гуглі:

free banner template

Якщо зовсім немає можливості зробити свій банер - завжди можна його замовити.

Ще один момент по збільшенню ефективності банерів. Частина користувачів, коли бачить партнерську посилання, принципово по ній не переходить, а копіює адресу і відрізає "партнерську" частина, і при реєстрації вони не стають вашими рефералами. При бажанні за допомогою php можна приховати партнерське посилання. Для цього створюємо файл в корені сайту, наприклад, partnerka.php, і в ньому прописуємо такий код:

<? Php $ URL = "http: // ваша_партнерская_ссилка"; header ( "Location: $ URL"); exit (); ?>

Потім в коді банера замість вказівки партнерської посилання пишемо такий код (на прикладі банера розміром 125х125):

<a href="http://ваш_сайт/partnerka.php"> <img src = "http: //путь_к_баннеру.gif" title = "Потрібний title" width = "125" height = "125" border = "0" /> </a>

Це проста переадресація. Файл partnerka.php переадресує на вашу партнерську посилання. Кукі приймаються партнеркою і при реєстрації користувач стає вашим рефералом.

А тепер бонус. Для ще більшого збільшення ефективності партнерських банерів раджу використовувати чудовий плагін, який дозволяє робити ротацію банерів на блогах WordPress - Adrotator . Ротація банерів - це коли замість одного банера при кожному перезавантаженні сторінки показується новий. Можна налаштувати будь-яку кількість банерів в ротації.

Для того, щоб зробити ротацію, після установки і активації плагіна Adrotator в папці wp-content створіть текстовий документ, наприклад, banner.txt, і в нього помістіть html код декількох банерів, наприклад:

<a href="http://ваша_партнерская_ссилка"> <img src = "http: //путь_к_баннеру.gif" width = "468" height = "60" title = "Потрібний title"> </a> <a href = "http: // ваша_вторая_партнерская_ссилка"> <img src = "http: //путь_ко_второму_баннеру.gif" width = "468" height = "60" title = "Потрібний title"> </a>

Потім в потрібному місці в файлі шаблону вашого блогу (наприклад, header.php або index.php) пропишіть такий код (class можете задати своє):

<Div class = "upper_banner_left"> <? Php echo getad ( 'banner'); ?> </ Div>

За допомогою CSS можна задати бажані параметри розташування банера, наприклад, у мене на блозі такі:

.upper_banner_left {float: left; padding-left: 15px; } .Upper_banner_right {float: right; padding-right: 15px; }

В цілому ефективність партнерської програми також залежить від того, наскільки тематика партнерки поєднується з вашим сайтом. Потрібно спробувати кілька партнерських програм і вибрати найбільш вигідні варіанти.

Наведу корисні посилання, які допоможуть вам вибрати відповідні партнерські програми:

Affiliate.ru - сайт, цілком присвячений партнерськими програмами, можна вибрати на будь-який смак.

Розділ форуму searchengines по партнерок - багато корисної інформації

Каталог партнерських програм - список партнерок з описом

Також партнерські програми по тематиці вашого сайту можна знайти таким запитом в гуглі:

ваша тематика "партнерська програма"

Наостанок приведу ті партнерські програми, які мені найбільше подобаються:

- біржа з ​​купівлі посилань в блогах. Працюю з Блогуном вже більше півтора року, і просування в блогах є одним з моїх найулюбленіших способів просування. Якщо потрібно, можу вислати свої рекомендації по роботі з Блогун, для цього достатньо зареєструватися на моє і надіслати мені ваш нік. Для блогуна я зробив такий банер:

Такий банер можна зробити за кілька хвилин в Фотошопі. Якщо хочете, можу написати урок по створенню банера - дайте знати в коментарях.

- класика жанру, найпопулярніша біржа посилань. Мій банер для сапи:

- як кажуть мексиканці, "нумеро уно" серед бірж статей. Мій банер для Міралінкс, він відмінно гармонує з дизайном блогу shakin.ru (я використовував готовий шаблон, тільки подредактировал текст):

- по ефективності це одна з найкращих бірж для розміщення статей.

Бажаю вам успішних заробітків за допомогою партнерських банерів!

Глобатор

постовий ( обмін постовими ): Стати про кава і кавоварки .

Краща медична техніка: магнітно резонансний томограф .

Блог Мексиканця Пишу про SEO та оптимізації в цілому

Десерт на сьогодні - басейн в Японії з великою відвідуваністю 😉:

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


Яка звичайна картина з партнерськими банерами?
Як же зробити свій банер?
Php $ URL = "http: // ваша_партнерская_ссилка"; header ( "Location: $ URL"); exit (); ?
Php echo getad ( 'banner'); ?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то