Статьи

Як заробити на продажу банерних показів

Банер - це, як усім відомо, картинка на сайті, що виконує роль рекламного плаката в режимі онлайн. Заробити за допомогою банерів зможуть тільки власники свого особистого сайту.

Скрутно отримувати хоч якийсь дохід, розміщуючи на своєму сайті контекстну рекламу, кликати на яку відвідувачі, м'яко кажучи, особливо не горять бажанням. Набагато зручніше і ефективніше в плані заробітку послужать банери, яким не потрібні кліки відвідувачів, а потрібні їм будуть тільки лише перегляди (але, звичайно, за умови, що популярність ресурсу хороша). У всякому разі, без особливих зусиль заробляти на оплату домашнього інтернету, і на оплату хостингу вийде, а то і на бутерброд з маслом вистачить. Але, все ж, перспективніше мати сайти на якісних хостингах, що підтримують систему управління бази даних MySQL і мова програмування PHP, і за це відповідно заплатити, ніж користуватися безкоштовними хостингами типу Narod.ru, які нічого не мають за душею. Для розкрутки та завоювання високого рейтингу можна продавати цінні ресурси зі свого сайту, а саме - банерні покази, а також розміщувати текстові посилання.

варіантів заробітку в інтернеті існує дуже багато. Сьогодні ми розберемо найпростіші і вигідні варіанти. Це: участь в банерообмінних системах (накопичення і продаж переглядів з власних банерів), співпраця з рекламними брокерами (з розміщенням на сайті посилань), і, звичайно, участь в рекламних мережах безпосередньо.

Це: участь в банерообмінних системах (накопичення і продаж переглядів з власних банерів), співпраця з рекламними брокерами (з розміщенням на сайті посилань), і, звичайно, участь в рекламних мережах безпосередньо

Продаж банерних показів

Сенс тут полягає в наступному. Ви реєструєтеся на спеціальних сервісах, які викуповують банерні покази. Раджу познайомитися з RotaBan . Сервіс повністю автоматизує весь процес покупки і установки банерів на сторінці. тематики сайтів найрізноманітніші.

Як почати працювати

реєструєтеся на сервісі і розміщуєте код на ваших сторінках. Ваша рекламна майданчик потрапляє в каталог біржі, де рекламодавці і можуть вибрати її серед інших. Як тільки банер куплений протягом години він уже починає показуватися на всіх сторінках де встановлений код.

Розцінки у всіх рекламодавців різні. Оплата здійснюється за період часу (найчастіше за місяць). Вся статистика кількості переглядів і кліків доступна з вашого облікового запису.

Перший варіант - це, звичайно ж, продавати існуючі покази з ваших банерів. Для цього можна скористатися можливостями спеціально під це заточеною біржі під назвою BanStock.com. Зареєструвавшись на будь-яких великих універсальних мережах по банерообмінних (будь то RLE.ru , ClickHere.ru або LBN.ru ), Слід завести скарбничку, в якій будуть зберігатися покази. Відвідуваність сайту при цьому не повинна бути менше 100 хостів (або 500 хітів) за 24 години. Міцно засів за арифметику, припустимо, що наш Інтернет-ресурс здатний показати 1500-1600 банерів кожен день. Якщо врахувати комісію, яка утримується мережею (в звичайних випадках це близько 5-10 відсотків, при розміщенні банерів вгорі сторінок сайту), на місяць накопичиться приблизно 60000 показів даних мереж, їх же в подальшому абсолютно вільно можна продати на банерній біржі BanStock за 3, 5 долара (або 3,5 WMZ). Все це відбувається автоматично, потрібно лише зробити ставку на їх (переглядів) продаж, але перед цим, при реєстрації на біржі, треба вказати номер свого Z-гаманця в відомій системі платежів Webmoney.

Не дарма раніше згадані мережі LBN, ClickHere і RLE: на їх банери варто звернути увагу, так як вони користуються незрівнянно більшою популярністю на BanStock'е. За 1000 показів цих банерних мереж можна незабаром отримати не менше 0,05 WMZ. Реакція у покупців на ці ставки займає зазвичай 1-3 діб, що досить швидко.

Як тільки операція з продажу показів здійсниться, в термін, що займає не більше 4 днів, відбувається виведення грошей WMZ з біржі - прямо в гаманець власника сайту, на якому збирали, вже продані, банерні покази.

Другий варіант - рекламний брокер CLX

Він виступає третьою стороною між власником сайту і людьми, зацікавленими в розміщенні реклами. Основне завдання CLX - «розкрутити» сайт. Домігшись гарного рейтингу і відвідуваності, рекламодавці самі починають цікавитися співпрацею. Тепер можна неспішно вибирати тих, чиї пропозиції виявляться найбільш привабливими.

В цілому, за допомогою CLX власник отримує 5-50 WMZ щомісяця - різниця залежить від популярності. Якщо сайт видатний по рейтингам, без праці заробити близько 0,06-0,08 WMZ - варто тільки залишити 6 посилань на головній сторінці. Особливо відзначилися можуть бути дані унікальні умови: одна посилання може коштувати 0,15-0,2 WMZ (при співпраці з CLX, зрозуміло). Підрахувавши, ми бачимо, що дохід складе приблизно долар - всього за розміщення текстової інформації.

Але ще не все: разом з ними дозволено розміщувати і банери - звичайно, за додаткову оплату.

Однак важливо пам'ятати - не треба гнати коней. Щоб сайт приносив гідний заробіток, власнику не потрібно кидатися на перших-ліпших рекламодавців, які платять небагато, але згодні на невелику відвідуваність. Важливо працювати з перевіреними людьми: вони зацікавлені в просуванні своєї компанії, і готові віддавати порядку 0,09 WMZ подобово.

Якщо у сайту низька відвідуваність (50 хостів і менш), слід почекати, щоб ІЦ зросла хоча б до 100, а після цього можна впевнено висувати свою кандидатуру CLX - тепер ви можете бути спокійні - цей сайт гарантовано займе вигідні позиції. Наприклад, досить відомий сайт Disser відразу після затвердження в CLX став доступний користувачам з пошуку в каталозі Яндекса, ІЦ підвищився більш ніж до 400, а кількість хостів перевалило за цифру 500. Після цього сайт, звичайно, набув значного статус.

Після цього сайт, звичайно, набув значного статус

Третій варіант - компанії AdNet , ClickSale або Rorer

Ці компанії співпрацюють безпосередньо з рекламодавцями, або ж самі ними і є. Adnet.ru платить за перегляди банерів, ClickSale.ru воліє платити за кліки по ним користувачів.

Щоб співпрацювати з вищезазначеними мережами, потрібно подати заявку - і чекати прийняття рішення. Для того, щоб заявка була схвалена, досить того, щоб сайт входив в середньостатистичний рейтинг (більше 500 хітів на добу). Далі вам приходить відповідь було надіслане, і ви тепер можете розмістити код банера на сторінці. Тепер він буде доступний і видно всім відвідувачам.
До відома, сума грошей, яка становить мінімальний поріг перерахування на гаманець (в місяць) для AdNet.ru - 50 WMZ, а для ClickSale.ru становить 10 WMZ. Як можна здогадатися, ці мережі підійдуть тільки для дуже розвинених сайтів з великою відвідуваністю користувачів.

Мережа вищого рівня - Rorer.ru. Сюди можна потрапити, маючи щонайменше 1000 хітів на добу. Його система баннерного обміну RotaBanner.com заточена під те, щоб потрібна реклама автоматично транслювалася на сторінках, схожим за тематикою.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.