Статьи

Як заробити на кліках і показах рекламних банерів в інтернеті

  1. Особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті
  2. Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Установку банерів можна назвати одним з найбільш перспективних і вигідних видів розміщення реклами на своєму сайті за гроші. Це й не дивно, адже барвисті і привабливі зображення можуть не тільки приносити вам непоганий прибуток, але і не дуже псувати загальне враження від веб-ресурсу, на відміну від тих же тизерних блоків.

Це й не дивно, адже барвисті і привабливі зображення можуть не тільки приносити вам непоганий прибуток, але і не дуже псувати загальне враження від веб-ресурсу, на відміну від тих же тизерних блоків

У вас є свій сайт, але ви не знаєте, як заробити на рекламних банерах? Тоді вам потрібно заповнювати цю прогалину у своїх знаннях прямо зараз!

Особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті

Для початку згадаємо, що таке банерна реклама. Це анімована або статична картинка, яка привертає увагу і рекламує товар, послугу або просто інший веб-ресурс. При цьому саме зображення може супроводжуватися гіперпосиланням, а клік по такому банеру перенаправляє на інший сайт. Тому заробіток на показі банерів або ж на кліки по ним, в залежності від побажань рекламодавця.

Показ банерів вигідний тоді, коли у вас відвідуваний сайт, але тематика його досить обширна, і через це ви сумніваєтеся в потрібній кількості цільової аудиторії і кліків від неї. Заробіток на кліках по рекламі вигідний тоді, коли у вас вузькоспеціалізований веб-ресурс, всі відвідувачі якого потенційно зацікавлені в рекламований товар або послугу і, отже, будуть кликати по банеру.

Якщо ж говорити про особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті, то можна виділити 2 основні речі:

  1. Ви можете шукати рекламодавців і розміщувати їх оголошення самостійно, вручну вписуючи код зображення в шаблон сайту. Але також у вас є можливість зареєструватися в банерної рекламної мережі і розмістити на сайті згенерований нею код - так вам не доведеться особисто займатися пошуком рекламодавців.
  2. Гарний банер дійсно може стати прикрасою вашого веб-проекту або як мінімум гармонійно вписатися в його дизайн. Це дозволить вам якомога менше нервувати відвідувачів сайту і при цьому заробляти на зацікавлених в товарі чи послузі користувачів.

Як бачите, заробіток на показі банерів є не тільки прибутковим, але і найбільш вдалим способом монетизації трафіку вашого сайту, якщо ви не хочете позбутися більшої частини відвідувачів.

Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Якщо відвідуваність вашого сайту становить хоча б 100 осіб на добу - ви вже можете почати на ньому заробляти. У цьому випадку ваш сайт вже зможе заробити перші гроші в рамках деяких банерних мереж.

Варто уточнити, що реклама для сайту з низькою відвідуваністю зазвичай оплачується не за покази, а за кліки. Тому намагайтеся міцно зайняти якусь певну нішу, щоб інтереси відвідувачів вашого сайту були максимально однорідними. Тоді вам не тільки буде легше знайти рекламодавця з хорошою ціною за клік, але і отримати хороший відгук від відвідувачів сайту.

Розміщуйте рекламу на своєму сайті за гроші і отримуйте гідну винагороду за вкладені в свій проект сили і час!

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

У вас є свій сайт, але ви не знаєте, як заробити на рекламних банерах?
Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).