Статьи

Як встановити Smart App Banner на iOS і Android

 1. Що таке смарт-банер додатків?
 2. Що робить смарт-банер додатків в Apple iOS?
 3. Чи існує смарт-банер додатків для Android?
 4. Міжплатформений смарт-банер додатків Branch
 5. Посібник з налаштування універсальних смарт-банерів за допомогою рішень Journey
 6. Посібник з налаштування універсальних смарт-банерів
 7. Крок 1. Налаштуйте переадресацію посилань
 8. Крок 2: Додати Web SDK на ваш сайт
 9. Крок 3. Налаштуйте смарт-банер додатки за допомогою рішень Journey
 10. Крок 4. Налаштуйте додаток iOS або Android для підтримки прямих посилань

Широко відомо, віднедавна , Що користувачі вважають за краще використовувати мобільні додатки, а не мобільні веб-сайти. Проте прямі посилання з додатків і на них працюють не настільки надійно, як посилання на веб-сайтах, тому мобільні веб-сайти як і раніше займають значну частку використання мобільних пристроїв, особливо для виявлення нових додатків.

Наприклад, уявіть, що існуючий користувач вашого застосування публікує в Facebook посилання на статтю, розміщену в вашому додатку, і кілька нових користувачів переходять за посиланням на цю статтю. Якщо при цьому замість сторінки зі статтею відкриється сторінка вашого додатка в App Store, то користувачі будуть цим незадоволені, вони просто закриють App Store і повернуться в Facebook. Саме для таких сценаріїв і призначені смарт-банери додатків.

Що таке смарт-банер додатків?

це мобільний смарт-банер , Що займає частину екрану на мобільному веб-сайті та пропонує користувачам відкрити замість веб-сайту мобільний додаток або встановити його, якщо воно ще не встановлено. Це «розумна посилання», що включає всю логіку переадресації, необхідну, щоб автоматично відкривати додаток, якщо воно вже встановлено на пристрої, або відкривати сторінку додатка в App Store, якщо воно не встановлено.

Як видно, вміст як і раніше є на сторінці мобільного сайту без додатка, але банер у верхній частині екрану дає можливість встановити або відкрити програму за вибором користувача. Для нових користувачів відображення мобільного сайту з банером являє собою зрозумілу і зручну модель знайомства з можливостями програми: вони можуть попрацювати з мобільним веб-сайтом і перейти на використання додатка, коли стануть до цього готові.

Що робить смарт-банер додатків в Apple iOS?

У iOS 6 корпорація Apple випустила браузер Safari з повністю інтегрованими можливостями смарт-банера додатків У наступних версіях зовнішній вигляд і можливості браузера зазнали ряд змін, але потрібна функціональність як і раніше підтримується.

При натисканні на банер можливо два результату. Якщо програма встановлена, при натисканні на банер воно буде відкрито шляхом виклику його схеми URI з супроводжуючими параметрами прямого посилання. Якщо додаток не встановлено, то при натисканні на банер відкриється сторінка додатка в App Store.

При цьому банери Apple володіють певними унікальними особливостями, які неможливо просто відтворити в смарт-банерах сторонніх розробників ..

 1. Дія «Переглянути» завжди зміниться на «Відкрити», якщо iOS виявить, що програма встановлена.
 2. При завантаженні програми на смарт-банері відображається індикатор ходу виконання.

Крім того, діють і суттєві обмеження.

 1. Підтримується тільки Safari для iOS.
 2. Неможливо змінювати розмітку, колір і вміст.
 3. Неможливо відстежувати натискання і завантаження.
 4. Прямі посилання (провідні користувачів безпосередньо до певного вмісту) працюють тільки в разі, якщо програма вже встановлено.

Чи існує смарт-банер додатків для Android?

Оскільки екосистема Android неоднорідна і в ній доступний широкий вибір браузерів, корпорація Google не стала випускати смарт-банер для Android. Всі розробники додатків для Android змушені створювати власні рішення або пристосовувати вже існуючі. Через це виникає чимало труднощів у розробників мобільних додатків, що створюють рішення для Android і iOS і бажаючих домогтися однакового поведінки своїх додатків на обох платформах.
Поява смарт-банера в Apple iOS спричинило розробку кількох сумісних з Android рішень сторонніх виробників. На жаль, робота над цими рішеннями за останні роки сповільнилася, тобто розробникам додатків знову не пощастило. Ось кілька популярних прикладів.

 1. Плагін смарт-банера додатків для jQuery https://github.com/jasny/jquery.smartbanner (більше не підтримується)
 2. Плагін смарт-банера додатків без використання jQuery https://github.com/kudago/smart-app-banner

Міжплатформений смарт-банер додатків Branch

Branch застосовується щодня для посилань на десятки тисяч додатків, при цьому використовуються і динамічно сформовані посилання з SDK iOS / Android, і маркетингові посилання, створені вручну на панелі моніторингу Branch. Ці посилання працюють у всіх операційних системах і браузерах і в залежності від того, чи встановлено додаток, направляють користувача або в ваш додаток, або в App Store.

Спираючись на цей досвід, ми створили повністю настроюється, міжплатформене рішення смарт-банера з можливостями відстеження і прямих посилань. Це рішення працює у всіх браузерах, в тому числі в Safari, Chrome, Firefox, і вбудованих браузерах Android.

Приклад банера на iOS:

Приклад банера Branch на настільному комп'ютері:

Використовуючи смарт-банер Branch, ви отримуєте не тільки повну функціональність смарт-банера Apple iOS, але і такі зручні можливості.

 1. Розумна система запустити програму або в App Store

При натисканні на банер відбувається переадресація в додаток або на сторінку додатка в App Store. Якщо додаток вже встановлено, воно буде відкрито. Якщо додаток не встановлено, то при натисканні банера відкриється сторінка додатка в App Store ..

 1. Підтримка різних платформ

Підтримуються всі мобільні браузери і всі мобільні операційні системи. Досить один раз створити смарт-банер для iOS або для Android, щоб потім всюди його використовувати.

 1. Виявлення встановлених додатків

Якщо ваш додаток містить SDK Branch, а користувач хоча б один раз відкривав його, ми можемо автоматично оновити виклик дії з «Встановити» на «Відкрити», як це робиться на платформі Apple, а також надати можливість настройки повідомлень виклику дії.

 1. Налаштування відповідно до цільовою аудиторією

Можна налаштовувати зовнішній вигляд і порядок роботи смарт-банера відповідно до поведінкою користувачів мобільного веб-сайту і мобільного застосування. Наприклад, для найбільш активних користувачів можна використовувати інший банер.

 1. Тестування A / B

Можна проводити експерименти з оптимізації смарт-банера для цільової аудиторії, не змінюючи коду сторінки, щоб домогтися найкращих показників конверсії для нових установок програми та повторних запусків.

 1. відстеження завантажень

На панелі моніторингу Branch відображається детальна аналітика про кількість користувачів, що переглянули і натиснули банер, про те, скільки разів додаток було встановлено або відкрито. Ця статистика дає можливість оцінити показники конверсії веб-сторінки і оптимізувати роботу з розвитку.

 1. прямі посилання

Можна задати словник даних для передачі з додатком, щоб користувач переходив до певного продукту або до певного вмісту в додатку, така технологія називається «прямими посиланнями». рішення Branch відрізняються передовими характеристиками по точності зіставлення. Це означає, що ви отримаєте параметри прямого посилання при першій установці з App Store, щоб налаштувати процес освоєння для всіх користувачів (як нових, так і повторних).

 1. Настроюється розмітка, колір, вміст і значки смарт-банера.

Для підтримки однорідності зовнішнього вигляду банера з вашим мобільним веб-сайтом, а також для настройки банера є можливість зміни всіх візуальних характеристик банера з допомогою графічного редактора або шляхом прямої правки коду CSS. Зокрема, можна налаштувати зовнішній вигляд назви програми, його опису, кнопки дії, оцінки і кількості відгуків. Все це можна налаштувати відповідно до дизайну вашого сайту.

Посібник з налаштування універсальних смарт-банерів за допомогою рішень Journey

Branch також пропонує рішення Journeys , Що дають можливість створювати і розгортати ресурси для перенаправлення з веб-сторінок в додатку, наприклад смарт-баннери.В зокрема, підтримуються наступні можливості:

 1. Створення необмеженої кількості потенційних аудиторій на основі дій користувачів на веб-сторінці і в додатку в залежності від вихідного сайту, операційної системи і т. Д.
 2. Вибір будь-якого з готових шаблонів з можливістю повного контролю над розміткою і дизайну ваших ресурсів.
 3. Перегляд продуктивності в реальному часі з поділом по кожному рішенню Journey. Детальний призначення дій рішенням Journey. Впровадження поліпшень без зміни коду.

Посібник з налаштування універсальних смарт-банерів

Приступити до роботи зі смарт-банером Branch за допомогою рішень Journey дуже просто. Ось покрокове керівництво.

Крок 1. Налаштуйте переадресацію посилань

Спочатку перейдіть за адресою https://start.branch.io і дотримуйтесь інструкцій. Потрібно буде задати всі кінцеві точки, щоб система знала, куди перенаправляти користувачів в кожному сценарії.

Крок 2: Додати Web SDK на ваш сайт

Потім отримаєте ключ Branch на панелі моніторингу за адресою https://dashboard.branch.io/#/settings . Вставте наведений нижче фрагмент коду в теги Javascript на вашому сайті. Додайте ключ, полученнийна сторінці налаштувань, в розділ YOUR-BRANCH-KEY.

<Script type = "text / javascript"> (function (b, r, a, n, c, h, _, s, d, k) {if (! B [n] ||! B [n] ._ q ) {for (; s <_. length;) c (h, _ [s ++]); d = r.createElement (a); d.async = 1; d.src = "https: //cdn.branch. io / branch-latest.min.js "; k = r.getElementsByTagName (a) [0]; k.parentNode.insertBefore (d, k); b [n] = h}}) (window, document," script "," branch ", function (b, r) {b [r] = function () {b._q.push ([r, arguments])}}, {_ q: [], _ v: 1}," addListener applyCode banner closeBanner creditHistory credits data deepview deepviewCta first getCode init link logout redeem referrals removeListener sendSMS setBranchViewData setIdentity track validateCode ".split (" "), 0); branch.init ( 'YOUR-BRANCH-KEY'); </ Script>

Крок 3. Налаштуйте смарт-банер додатки за допомогою рішень Journey

Перейдіть в розділ Journeys на панелі моніторингу Branch і використовуйте майстер для налаштування смарт-банера вашої програми. повна документація про Journey доступна на нашому порталі розробників.

Крок 4. Налаштуйте додаток iOS або Android для підтримки прямих посилань

Нарешті, можна налаштувати ваше додаток для використання відкладених прямих посилань і відстеження установки. Це дуже зручно зробити, якщо скористатися інструкціями по інтеграції, опублікованими на цьому сайті для iOS або Android .
Готово!

Що таке смарт-банер додатків?
Що робить смарт-банер додатків в Apple iOS?
Чи існує смарт-банер додатків для Android?
Що таке смарт-банер додатків?
Що робить смарт-банер додатків в Apple iOS?
Чи існує смарт-банер додатків для Android?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача