Статьи

Як видалити вірус з комп'ютера, як видалити смс-банер самому |

Віруси, черв'яки, трояни, смс банери, заполонили всю світову мережу інтернету

Віруси, черв'яки, трояни, смс банери, заполонили всю світову мережу інтернету. І найбільше страждають від цього недосвідчені користувачі!

Як видалити віруси з комп'ютера самому Як видалити віруси з комп'ютера самому?

Самі ви звичайно віруси видалити не зможете, але гарне програмне забезпечення з цим впоратися може легко! Припустимо ви зіткнулися з вірусом або Трояном, які засіли в вашому комп'ютері дуже давно, причини цього можуть бути різні, відсутність антивірусної програми, антивірус давно не оновлювався, ніколи не перевіряєте принесені знімні носії інформації на наявність вірусів.

Як його видалити без втрати даних? перше що вам потрібно зробити, це обновити антивірусну програму, найкраще, це завантажити тимчасовий антивірус Касперського, і їм спробувати про сканувати комп'ютер і не видаляти віруси, а лікувати.

Чому лікувати? тому як віруси, мають властивість переписувати дуже важливі системні файли, і як тільки ви їх видаліть, а не вилікуєте, то після перезавантаження комп'ютера, система може взагалі не завантажитися, все залежить від ураження файлів вірусом, або ви не знайдете папок які вам потрібні, таке дуже часто буває. Я не намагаюся тут створити рекламу антивірусу Касперський, я просто ділюся з вами своїм особистим багатим в цій справі досвідом!

Лабораторія Касперського, надала для користувачів пошукової системи Яндекс, піврічний антивірус Яндекс версії . Його можна офіційно завантажити та активувати на пів року безкоштовно, за цей період часу у вас буде можливість оцінити реальні можливості антивіруса Касперський.

Як видалити банер здирник з робочого столу Як видалити банер здирник з робочого столу?

СМС-банери, або банер здирник, що він робить, він блокує робочий стіл, не дає вам зберегти ваші дані, не дає завантажитися з безпечного режиму, одним словом блокує всі робочі процеси комп'ютера. Роблять це шахраї грамотно, пишуть текст в якому людину звинувачують у відвідуванні самих непристойних сайтів і загрожують про притягнення до кримінальної відповідальності. Все це виверти шахраїв, для того що б людина злякався і відразу ж побіг переводити гроші через термінал на номер вказаний на банері. Але прикро те, що відповіді не приходить і в підсумку доводиться звертатися до фахівцям комп'ютерної допомоги , Що б видалити цю заразу з комп'ютера і зберегти всі важливі дані. Так як же все-таки видалити цей банер з робочого столу своїми силами?

Способів багато, найнадійніший це перший: вам потрібен інший для цього комп'ютер, лабораторія Касперського періодично оновлює своє програмне забезпечення, і проводять глобальну боротьбу з смс банерами, пройдіть по цієї засланні на сайт Касперського. Тут уважно прочитайте все, і спробуйте підібрати код для розблокування вашого банера.

Якщо це вам не допомогло, то спосіб другий: Вам потрібен завантажувальний диск з віртуальної OS системою. За допомогою цього диска, ви зможете зберегти всі ваші дані на носій або диск (D). А також спробувати видалити вірус з комп'ютера, у всіх віртуальних завантажувальних систем є антивірусна утиліта, тому обов'язково скористайтеся ним.

Якщо і це вам не допомогло, то за допомогою віртуальної завантажувального системи, збережіть всі що вам важливо з диска (С), і потім просто пере встановіть операційну систему, це вже точно допоможе!

Якщо для вас це все дуже складно, звертайтеся, я допоможу вам обов'язково!

Послуги фахівця: видалення вірусів з комп'ютера .

Читайте інше:

Як видалити віруси з комп'ютера самому?
Як його видалити без втрати даних?
Чому лікувати?
Як видалити банер здирник з робочого столу?
Так як же все-таки видалити цей банер з робочого столу своїми силами?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).