Статьи

Як видалити рекламу на комп'ютері: 5 ефективних програм

  1. 1. AdwCleaner
  2. 2. Avast Free Antivirus
  3. 3. Zemana AntiMalware
  4. 4. HitmanPro
  5. 5. Bitdefender Adware Removal Tool

Ви могли чути про таку категорію небажаного ПЗ, як Adware. До неї відносять рекламні програми, які потрапляють на комп'ютер без відома власника і змінюють настройки браузера (рідше іншого софта), показують спливаючі оголошення і роблять ще багато не дуже приємних речей. Такі програми найчастіше нешкідливі - чому звичайні антивіруси їх можуть ігнорувати, - але моторошно докучливі.

Щоб видалити рекламу, використовують спеціальні утиліти, які можуть працювати в парі з антивірусом. Запустіть одну з них і почніть сканування - утиліта перевірить комп'ютер і запропонує видалити всі знайдені загрози. Якщо вона не позбавить вас від усіх проблем, виберіть зі списку інший засіб. Перевірка декількома утилітами, найімовірніше, матиме результат.

1. AdwCleaner

AdwCleaner

Проста, легка і не вимагає установки програма. AdwCleaner видаляє небажані об'єкти на кшталт викрадачів браузерів (ПО, яке перехоплює контроль над браузером і мимоволі відкриває сайти) і підозрілих панелей інструментів.

AdwCleaner недавно була придбана відомим розробником антивірусного ПО Malwarebytes. На щастя, це не вплинуло на вартість і вона залишилася безкоштовною.

AdwCleaner для Windows →

2. Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus

Avast Free Antivirus - популярний антивірус з вбудованим модулем очищення рекламних програм. Крім стандартних функцій на зразок захисту від вірусів і хакерських атак, ця утиліта регулярно перевіряє браузери на предмет підозрілих плагінів. Avast Free Antivirus видаляє розширення з поганою репутацією, які можуть красти дані і змінювати налаштування пошукових систем.

Утиліта доступна безкоштовно, але, щоб отримати додатковий рівень захисту від програм-вимагачів, фішингових сайтів і інших мережевих погроз, ви можете перейти на платну версію Avast Internet Security.

Avast Free Antivirus для Windows →

3. Zemana AntiMalware

Zemana AntiMalware

Zemana AntiMalware бореться з видаляються розширеннями, викрадачами браузерів і іншими типами Adware. Крім того, утиліта забезпечує захист в реальному часі від такого шкідливого ПО, як руткіти і програми-вимагачі . Протягом 15 днів Zemana AntiMalware можна використовувати безкоштовно, після цього програма пропонує оформити підписку за ціною 11 доларів в рік.

Zemana AntiMalware для Windows →

4. HitmanPro

HitmanPro

Як і Zemana AntiMalware, ця утиліта забезпечує комплексний захист. Крім очищення від всілякого рекламного ПЗ, вона блокує фішингові атаки, дії програм-вимагачів і захищає веб-камеру від доступу ззовні. Плюс до всього HitmanPro не потрібно встановлювати.

30 днів програма доступна безкоштовно, потім - по підписці, яка коштує 25 доларів на рік.

HitmanPro для Windows →

5. Bitdefender Adware Removal Tool

Bitdefender Adware Removal Tool

Ця утиліта від компанії Bitdefender - єдина програма зі списку, доступна на Mac. Bitdefender Adware Removal Tool бореться з такими відомими погрозами, як Genieo і Vsearch, які відображають рекламу в браузерах на macOS. Версія для Mac доступна безкоштовно. А ось користувачам Windows утиліта обійдеться в 10 доларів.

Bitdefender Adware Removal Tool для macOS →

Bitdefender Adware Removal Tool для Windows →

Читайте також

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).