Статьи

Як видалити "банер здирник" блокуючий екран?

  1. Що таке «банер здирник»? Його ще називають «блокуючу вікно» або «блокіратор екрана».

Існує кілька способів позбавитися від банера вимагача Існує кілька способів позбавитися від банера вимагача. Самий надійний видалення цього вірусу-це вручну. Як кажуть ручна робота більше цінується.

Але, не кожному під силу розібратися в системних файлах. Так як для мене, це каторжна робота, я віддаю перевагу призначеним для цього програмами або сервісів.

Наведу вам приклад найпростішого методу, оскільки знання програмування тут не потрібні. Нам в цьому допоможуть спеціальні сервіси від антивірусних компаній таких як Dr.Web (Доктор Веб) і ESET NOD32

Що таке «банер здирник»?
Його ще називають «блокуючу вікно» або «блокіратор екрана».

Його ще називають «блокуючу вікно» або «блокіратор екрана»

Насправді це троянський вірус, якого звуть "trojan winlock" І найцікавіше те, що антивірусні програми його не бачать, тому що він маскується і надає вигляд системного файлу.

Він блокує екран монітора і не дає можливість увійти в систему windows. При цьому мишка і клавіатура стає паралізованими і не реагують ні на які дії з вашого боку. Операційна система стає непрацездатною навіть після перезавантаження комп'ютера. Вірус знаходиться в автозавантаження. Те-є запускається разом з операційною системою і встигає обеззброїти антівіруску.

Розробники цього "trojan winlock" надійно подбали про те, щоб ви самі віддавали їм гроші. Спливаючі вікна бувають різні, але сенс містить один і той же-змусити вас заплатити за те, що нібито вони розблокують ваш комп'ютер. На зображенні нижче напис у вікні.

За перегляд або відвідування заборонених інтернет ресурсів Microsoft Windows Internet Security блокував вашу систему.

А по суті, хто може заборонити перегляд сайтів які знаходяться в загальному доступі. Там же не написано "не заходь-вб'є". Значить, це не тисячі користувачів інтернету потрібно штрафувати. а як раз пару заборонених сайтів. Бачите, логіки немає.

У вікні страхітлива напис,

Спроба перезавантажити або перевстановити систему може привести до втрати важливої інформації і порушення роботи комп'ютера.

Якщо протягом 12 годин з моменту появи даного повідомлення, не буде введений код, всі дані, включаючи windows і bios БУДУТЬ БЕЗПОВОРОТНО ВИДАЛЕНІ! спроба перевстановити систему призведе до порушень роботи комп'ютера.

яка психологічно вас атакує і під впливом страху втратити всі дані з комп'ютера, віддаєте їм свої гроші. І все! На цьому процес розблокування закінчений. Ну самі подумайте. Перевели на банківську картку шахраям гроші, а куди код розблокування вони вам надішлють? Та й возиться з вами ні хто не збирається.

У більшості випадків вимагачі пропонують оплатити суму на якийсь номер телефону. або віртуальні інтернет гаманці WebMoney або Яндекс Гаманець. Відразу видно, що це не законно. Ну яка ж державна служба буде приймати оплату за послугу або штраф на номер телефону?

Ну яка ж державна служба буде приймати оплату за послугу або штраф на номер телефону

Їм так спокійніше, так як обчислити власника даного номера буде складно. А ось по банківській картці можна пробити деякі дані, такі як: адреса проживання, Прізвище та навіть фотографію власника рахунку.

Хочу розвіяти один поширений міф. Судячи з написів або картинок у вікні блокуючого банера, жертви заблокованого екрану вірять в те, що дійсно підхопили вірус на сайті з порно тематикою. Далеко не правда! Хоча і цей варіант я не викреслює. "Trojan winlock" можна підхопити на будь-якому хорошому сайті. У моєму випадку це був не поганий музичний сайт. Ось і заразився два рази вірусом при скачування музики.

Його навіть можуть заправити в простий текстовий файл, після чого поміняти розширення на "bat" і все готово. Залишається лише клацнути по ньому мишкою для запуску.

Залишається лише клацнути по ньому мишкою для запуску

Хакери продовжують домагатися свого, а антивірусні компанії їм по руках бити.

Дивіться відео, як уникнути цієї проблеми.

Що таке «банер здирник»?
Перевели на банківську картку шахраям гроші, а куди код розблокування вони вам надішлють?
Ну яка ж державна служба буде приймати оплату за послугу або штраф на номер телефону?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).