Статьи

Як видалити банер з робочого столу

  1. Як видалити банер з робочого столу

Напевно кожен користувач Інтернету стикався з тим, що у нього ні з того, ні з сього починають з'являтися різні банери на робочому столі і при відкритті браузера. Але не всі знають, як легко і просто від них позбутися, і вдаються до найрадикальніших заходів - навіть до перевстановлення системи Windows. Однак у даній ситуації не варто так ускладнювати собі життя, а краще ознайомитися з простими способами видалення небажаних банерів.

Windows

Звідки ж з'являються такі банери? А все дуже просто. Ви заходите на який-небудь сайт, переглядаєте сторінки, і тут вас приваблює яскрава реклама, яка просить відвідати який-небудь ресурс, за що ви отримаєте бонус. Ну, ви природно проходите за пропонованою посиланням, але нічого корисного там не здається. І тут будь-яка людина з почуттям виконаного обов'язку просто закриє вкладку з цим ресурсом.

Однак ніхто навіть не запідозрить, який слід може залишити на вашому комп'ютері одне таке відвідування! Зловмисники часто користуються такою рекламою, щоб залучити більше жертв в свої лапи. Дані ресурси найчастіше містять шкідливі програми, які здатні обійти захист комп'ютера і оселитися в ньому. Однак ніхто навіть не запідозрить, який слід може залишити на вашому комп'ютері одне таке відвідування

Через деякий час місце на вашому робочому столі починає займати якась стороння програма або банер. Багато такі додатки можуть повністю заблокувати комп'ютер і вимагати відправки смс за розблокування. Ви відправляєте повідомлення на певний номер, а вам надсилають код. Все просто, але може виявитися, що з вашого рахунку пішла кругла сума грошей.

Як видалити банер з робочого столу

Є віруси, які блокують доступ до певних папок, посилаючись на відсутність адміністраторських прав. Дані програми - це віруси-трояни, які, користуючись недостатньою захистом персонального комп'ютера, проникають в систему і вражають будь-яку функцію. Найпершою і необхідним захистом від таких ситуацій - наявність гарної антивірусної програми. Більше про антивіруси ви зможете дізнатися в цієї статті. Ну, вже якщо антивірусником ви знехтували, то потрібно виконати наступні дії:

  1. Ні в якому разі не можна піддаватися на вимоги шахраїв відправити повідомлення. Мало того, що ви позбудетеся великої суми грошей, так і комп'ютер вам ніхто не розблокує. А якщо ви і отримаєте доступ до системи, то вірус ви все одно не видалили, і через деякий час цей банер з'явиться знову.
  2. Можна піти простим шляхом і скористатися «Відновленням системи Windows», дати комп'ютера самостійно впоратися з проблемою. Дану функцію можна знайти зайшовши в меню «Пуск», натиснувши клавішу «Стандартні - Службові», де і можна знайти вкладку «Відновлення системи» Система повинна зберегти дані в будь-якому випадку, але найкраще час від часу створювати точки відновлення, щоб не виникло в майбутньому ніяких проблем. Вибираємо будь-яку точку з пропонованих і запускаємо процес. Таким чином, система починає працювати нормально, а всі дані залишаються в цілості.
  3. Розробники антивірусних програм створили безліч спеціальних програм, що дозволяють видалити банер з робочого столу. Одну з найкращих програм пропонує Лабораторія Касперського. Написавши в пошуковому запиті «Deblocker» і зайшовши на пропонований сайт, ми бачимо спеціальну форму для введення, яка допоможе отримати ключ розблокування баннера.Вводім у вільний поле номер, на який необхідно було відправити смс, і отримуємо код. Ще одну схожу програму розробила компанія Доктор Веб. Працює вона за таким же принципом і також видає коди для розблокування банера. Така система працює не завжди, буває, що вірус блокує навіть доступ до Інтернету. В такому випадку, вийти на сайт Лабораторії Касперського або Доктора Веба потрібно з іншого комп'ютера.
  4. Для користувачів Windows 7 існує й інший спосіб видалення банера. Після запуску комп'ютера необхідно натиснути комбінацію клавіш Win + U разом. У вікні необхідно натиснути пункт «Допомога в налаштуванні параметрів« .Далі в новій вкладці знаходимо «Заява про конфіденційність«. Потім з'являється вікно з адресним рядком, куди необхідно вписати наступну адресу: «http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/«. З'являється можливість зберегти файл. Завантажуємо його на робочий стол.Открить даний файл також не складно. Запускаємо браузер і натискаємо вкладку «Файл«, далі кнопку «Відкрити«. Знаходимо на робочому столі те, що завантажили, і запускаємо цю програму. У вікні вибираємо функцію повної перевірки.
  5. Ну і найголовніша порада, який допоможе уникнути зловісних банерів на робочому столі - встановлювати правильну антивірусний захист і регулярно сканувати комп'ютер на наявність шкідливих програм. Кращими антівірусника, на думку інтернет спільноти є або платна версія Kaspersky «Internet Security«, або безкоштовна AVIRA.

Можна скористатися спеціальною програмою для захисту від банерів і спливаючих вікон - AntiWinLocker. Цей додаток надійно захищає систему від нападів вірусів і запобігає блокуванню вашої системи шкідливими програмами шляхом установки своєрідних бар'єрів від «інтернетних» троянів. Можна скористатися спеціальною програмою для захисту від банерів і спливаючих вікон - AntiWinLocker

Видалити банер з робочого столу не так просто, але цілком можливо, якщо строго слідувати цій інструкції. А краще просто встановити хороший захист для ПК, щоб в майбутньому не виникало подібних складнощів.

Звідки ж з'являються такі банери?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача