Статьи

Як створити GIF-анімацію

  1. Що таке GIF?
  2. Створення GIF-анімації з зображень
  3. Програмне забезпечення для створення GIF-анімації
  4. Створення GIF-відео
  5. Програмне забезпечення для створення GIF-відео
  6. Створення GIF на Вашому смартфоні
  7. Пошук GIF

За останні роки GIF став одним з найбільш пересилаються форматів в Інтернеті. Анімації часто передаються в соціальних мережах, месенджерах і навіть текстових повідомленнях, щоб оживити бесіду. У цій статті ми навчимо Вас створювати власні GIF-файли для демонстрації в усіх Ваших мережах.
За останні роки GIF став одним з найбільш пересилаються форматів в Інтернеті

Що таке GIF?

GIF

або формат обміну графічною інформацією - формат цифрового зображення, який використовується для пожвавлення коротких роликів і програється по колу. Своєю популярністю GIF переважно зобов'язаний Tumblr, користувачі якого присвячують цілі блоги цим анімаційним зображенням.

Створення GIF-анімації з зображень

Якщо хочете створити GIF за допомогою власних зображень, рекомендуємо скористатися програмними засобами онлайн Gickr або Makeagif .
Gickr дозволяє використовувати до 10 фотографій для створення власного GIF-файлу. За допомогою цього ПО можна налаштувати розмір зображення, а також швидкість GIF.
Принцип роботи Makeagif дуже нагадує Gickr тим, що дозволяє користувачам налаштовувати розмір і швидкість створюваних GIF. Крім цього, Makeagif генерує посилання для легкого обміну.

Програмне забезпечення для створення GIF-анімації

Visual GIF Animator

- це програмне забезпечення для створення GIF, яке спрощує створення файлів GIF і AVI. Ви можете використовувати його для створення анімованих зображень, банерів і кнопок ..
Easy GIF Animator - додаток, дуже схоже на Gickr, яке також дозволяє створювати зображення, банери і кнопки. Крім того, в ньому можна додати текст, встановити прозорість і багато іншого.
Також можна створювати GIF за допомогою безкоштовного програмного забезпечення, такого як Gimp і UnFREEz .
При використанні цих програм ми рекомендуємо вибирати зображення однакового розміру для отримання однорідної анімації. Вибравши зображення, які Ви хочете використовувати, просто щоб встановити порядок їх появи і частоту кадрів.
Зробивши це, Ви зможете зберегти своє зображення з розширенням .gif.

Створення GIF-відео

Також можна створювати GIF-анімацію за допомогою відео. Bloggif і EZGIF - два сайти, які пропонують прості інструменти для їх створення.
Bloggif дозволяє імпортувати відео розміром до 30 Мб. А EZGIF допоможе створити GIF-файли з URL-адреси відео або самого відео на жорсткому диску.

Програмне забезпечення для створення GIF-відео

Якщо Вам потрібно програмне забезпечення для створення GIF-відео, рекомендуємо до використання Format Factory або QGifer .
Щоб створити GIF-файл з відео, просто імпортуєте або вказуєте посилання на потрібне відео, відзначаєте початок і кінець ролика, встановлюєте розмір, колір і настройки циклу.
Застосувавши настройки, просто перегляньте в повторі вийшов у Вас GIF і натисніть Зберегти.

Створення GIF на Вашому смартфоні

Також існує маса програм для смартфонів, за допомогою яких можна створювати власні GIF, наприклад, Gifx (Для iOS) і GIPHY CAM (Для Android).

Пошук GIF

Якщо Ви просто шукаєте підходящий GIF, щоб відправити друзям, можете використовувати такі пошукові машини, як Giphy і Google Images .
Зображення: © Hsynff - Shutterstock.com

Контент нашого сайту створюється у співпраці з експертами в області IT і під керівництвом засновника CCM.net і технічного директора Figaro Group Жана-Франсуа Піллей. CCM - провідний міжнародний сайт про технології, доступний на 11 мовах.

Детальніше про команду CCM

Що таке GIF?
Що таке GIF?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).