Статьи

Як розмістити банер на головній сторінці Яндекса безкоштовно

Скажу відразу, тут не йтиметься про банері в класичному розумінні цього слова, але свій логотип, рядок тексту, сайт (без переходу по кліку) і телефон ви зможете показувати в пошуку Яндекса по потрібних запитах абсолютно безкоштовно.

Як все бачили, вже відносно давно, по багатьом запитам Яндекс став показувати в сайдбарі картинки і відео (за деякими запитам вони в основну видачу підмішуються) Як все бачили, вже відносно давно, по багатьом запитам Яндекс став показувати в сайдбарі картинки і відео (за деякими запитам вони в основну видачу підмішуються). І якщо з висновком своєї картинки на головну сторінку можуть виникнути проблеми, то відео вивести досить просто. Навіщо? Читаємо далі.

При заливці відео файлу на відеохостинг часто є можливість вибрати, який кадр буде відображатися в превью. В цей кадр ми можемо написати що завгодно, наприклад, хтось шукає будівельний матеріал геомембрана, і бачить таку картину:

В цей кадр ми можемо написати що завгодно, наприклад, хтось шукає будівельний матеріал геомембрана, і бачить таку картину:

Хіба погано? По-моєму, цілком добре, при таких низьких затратах (читаємо нижче) це цілком гідний результат.

Де брати відео? В цьому немає нічого складного - з пошуку по картинках набираємо кілька тематичних картинок і в будь-якому редакторі відео (підійде навіть вбудований в вінду Windows Movie Maker) робимо з них слайдшоу, на фон вішаємо якусь музику, накладаємо водяний знак зі своїм сайтом або телефоном, робимо той кадр, де будуть всі наші контакти (як на малюнку вище).

Куди заливати? Звичайно, можна використовувати свій хостинг, але не факт що тоді ваше відео з'явиться в пошуку по відео, тому краще юзати великі відеохостінги - звідти ваш твір дуже швидко влетить в індекс.

Як потрапити на першу сторінку? При заливці на хостинг важливо уважно поставитися до заповнення полів - дати відео грамотне назву, яка відповідає запиту, поставити потрібні теги. За моїми спостереженнями, вилізти на першу сторінку пошукової видачі по багатьом комерційним запитам (майже по будь-яким назвам будматеріалів) досить легко - за багатьма просто немає іншого відео, і частенько більш нове відео витісняє те, що вже висить на сторінці видачі. Спеціального якогось просування свого кліпу я ніколи не робив. Часто, вилізти допомагає створення другого-третього кліпу (тобто, ваш кліп вже з'явився в пошуку по відео, але у видачі так і висить чужий - не турбуйтеся і робимо другий - робимо його іншої довжини, іншого дозволу і т.п.).

Якось все сумбурно вийшло, але, сподіваюся, зрозуміло і кому-то може стати в нагоді. Спасибі вам за ретвіт! підписуйтесь на rss - буде ще багато цікавого Якось все сумбурно вийшло, але, сподіваюся, зрозуміло і кому-то може стати в нагоді !

Навіщо?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача