Статьи

Як розблокувати комп'ютер без СМС

  1. Спроба розблокувати від банера через диспетчер задач
  2. Спроба розблокувати комп'ютер через реєстр
  3. Заключні роботи і дії при невдачі

Вітаю Вас, шановний відвідувач блогу ПенсерМен. Напевно, Ви чули, а може бути навіть потрапляли в таку ситуацію, коли після скачування якогось файлу або відвідування сумнівного сайту в інтернеті, ПК раптом ставав некерованим. І навіть з'являвся банер з вимогою ввести код для того щоб розблокувати комп'ютер, який можна отримати, відправивши СМС або поповнивши рахунок зазначеного телефону на певну суму.

Що ж в цьому випадку робити? Підкоритися здирникам або все-таки є шанс якось розблокувати комп'ютер без СМС? Давайте розберемо кілька варіантів наших дій для того щоб не стати '' дійною коровою '' для аферистів .

Адже після поповнення рахунку вони вже будуть знати Ваш телефон і швидше за все зможуть авторизуватися у Вашого стільникового оператора. А значить і знімати з вашого телефону грошики їм не складе великих труднощів. Але не будемо впадати у відчай і спочатку спробуємо впоратися з проблемою самостійно. Отже, як?

Спроба розблокувати від банера через диспетчер задач

Це один з найпростіших методів. Хто знає, може бути шахраї не настільки грамотні і всього лише блефують? Отже, викликаємо диспетчер задач і знімаємо завдання, що виконується нашим браузером. Для цього натискаємо одночасно клавіші Ctrl + Alt + Del (плюсики, звичайно, не натискаємо). Потім у вікні, натискаємо "Запустити диспетчер":

Це вікно може мати різні види, в залежності від операційної системи, але суть сподіваюся ясна. Далі з'являється диспетчер задач. Тут-то ми і повинні зняти задачу нашого браузера. Клацаємо по рядку з браузером і потім по кнопці "Зняти завдання":

До речі, цей метод можна застосовувати як для цієї, так і для будь-якої іншої задачі. Для закриття зависла програми , Наприклад. Треба сказати, не завжди виходить це зробити з першої спроби, іноді вікно диспетчера задач блимає і пропадає знову. У таких випадках буває, що допомагає повторне натискання Ctrl + Alt + Del і неодноразове, і до 10-ти разів поспіль! Більше, напевно, не має сенсу. Вийшло - добре. Ні-діємо далі.

Спроба розблокувати комп'ютер через реєстр

Тепер пробуємо наступний варіант - складніше. Ставимо курсор в поле введення коду, натискаємо Ctrl + Alt + Del і уважно дивимося на банер. Він, звичайно, не обов'язково буде такою ж як у мене, але пропозиція відправити СМС або поповнити номер і рядок для введення коду або пароля повинні бути присутніми обов'язково. Якщо в результаті наших дій курсор зник, значить увагу клавіатури переключилася на диспетчер задач:

Тепер можна натискати Tab, а потім Enter і перед Вами повинен відкритися порожній робочий стіл, швидше за все, навіть без "Пуск". Якщо це сталося, тепер щоб "розблокувати нашого в'язня" потрібно зайти в реєстр, так як віруси зазвичай прописуються там.

Натискаємо Ctrl + Alt + Del. Потім "Запустити диспетчер задач". У новому з'явилося окне- "Файл", потім у випадаючому меню "Нова задача (Виконати ...)":

):


У наступному прописуємо команду "regedit" після чого натискаємо "ОК":

Команду "Виконати" можна викликати і простіше якщо, звичайно, получіться- натиснувши на клавіатурі кнопки Win + R. Хто не знає, Win - це кнопка з картинкою Windows, зазвичай внизу в лівому кінці клавіатури. Якщо все вийшло ми опинимося в редакторі реєстру . Ось тут будьте дуже уважні і обережні. Нічого зайвого не чіпайте. Тому як неправильні дії можуть привести до неприємних, а часом і непередбачуваних наслідків в роботі комп'ютера.

Отже нам потрібно потрапити сюди: HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon. Покажу Вам два вікна щоб було зрозуміло де і що натискати для здійснення цього задуму. У першому вікні знаходите рядок з написом "HKEY_LOCAL_MACHINE" і клацає по трикутнички зліва від неї:

У першому вікні знаходите рядок з написом HKEY_LOCAL_MACHINE і клацає по трикутнички зліва від неї:

Список під цим рядком розгорнеться. Там необхідно знайти рядок "SOFTWARE" і теж клацнути по трикутнички:

Там необхідно знайти рядок SOFTWARE і теж клацнути по трикутнички:

Не лякайтеся списки там дуже великі, не забувайте про нижній повзунок - рухайте його, щоб бачити написи повністю. Коли таким чином дійдете до Winlogon, вже натискаєте нема на трикутничок зліва, а на саме слово "Winlogon". Після чого переводите погляд на праву панель, де потрібно буде перевірити параметри: "Shell" і "Userinit" (Якщо погано видно клацніть по картінке- вона збільшитися):

Після чого переводите погляд на праву панель, де потрібно буде перевірити параметри: Shell і Userinit (Якщо погано видно клацніть по картінке- вона збільшитися):

Дивимося на параметр Shell - його значення тільки explorer.exe. '' Userinit '' має виглядати так: C: \ WINDOW \ Ssystem32 \ userinit.exe,. Зверніть увагу на те, що в кінці після "exe" стоїть кома! Якщо там якісь інші значення, то виправляємо на зазначені вище. Для цього достатньо натиснути на '' Shell '' або '' Userinit '' правою кнопкою миші, клацнути "Змінити", під сплив вікні написати потрібне значення. Це, я думаю, не викличе у Вас особливих труднощів.

Заключні роботи і дії при невдачі

У деяких випадках буває, що ці параметри в порядку. Тоді знаходимо такий розділ: HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Image File Execution Options і розгортаємо його. Якщо там виявиться підрозділ explorer.exe, видаляємо без жалю. Ну ось ми і зробили все для того щоб розблокувати нашого "в'язня".

Тепер можете перезавантажувати комп'ютер. Якщо вірус не більше підступний, все повинно повернутися на свої місця. Якщо так, то можемо посміятися над горе- СМС -вимогателямі. Ну і звичайно ж після всієї виконаної роботи обов'язково зробіть повну перевірку антивірусником. Та й чистильником перед цим не завадить пройтісь- типу CCleaner.

Якщо нічого не допомогло або ж Ви не наважуєтеся виконати описані вище дії зверніться до фахівця. Але СМС не відправляйте в будь-якому випадку. Можете також ознайомитися з іншими методами розблокування від Вірусу Trojan Winlock на сайті VirusStop або на сайті Касперського .

На цьому все. Тепер Ви, знаєте як розблокувати комп'ютер без СМС. Але було б краще, якби Вам цього робити ніколи не знадобилося, принаймні на своєму комп'ютері.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу «ПенсерМен».

Що ж в цьому випадку робити?
Отже, як?
Хто знає, може бути шахраї не настільки грамотні і всього лише блефують?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.