Статьи

Як прибрати рекламу з браузера

Як відомо, реклама - двигун торгівлі. Однак відвідувачам сайтів в більшості випадків хочеться цей "двигун" засунути кудись подалі. Сьогодні я розповім вам про те, як можна швидко прибрати рекламу з сайтів, щоб рекламні банери не відображалися в браузері (та й не тільки банери). Прибрати рекламу в браузері досить просто, але потрібно читати уважно, а не гортати статтю!

Прибрати рекламу в браузері досить просто, але потрібно читати уважно, а не гортати статтю

artemvm.info_b5b65b0a430e2d258a97c36d8d25e2e6

Також відразу скажу, що є багато способів позбутися від реклами на відображуваних в браузері сайтах, але описувати я тут буду один з найбільш простих і ефективних. До того ж даний метод дозволяє прибрати з браузера рекламу без установки додаткових програм, а як бонус сторінки без реклами будуть завантажуватися куди швидше.

Більшість людей хочуть позбутися від реклами на сайтах за пару клацанням мишки, тобто нічого не роблячи. Взагалі останнім часом народ зледащів до такої міри, що навіть прочитати пару сторінок - це великий подвиг, гідний записи в історії планети. Лінь - ворог №1. Не лінуйтеся, люди, а то просто вже ...

Не лінуйтеся, люди, а то просто вже

artemvm.info_b5b65b0a430e2d258a97c36d8d25e2e6

Перш ніж вирішувати проблему, потрібно з'ясувати її причину! В іншому випадку все це не більше ніж "метод тику", ефективність якого прагне до нуля. Більш того, якщо не розуміти, що ви робите, то можна наробити делов в найгіршому сенсі. Злякалися? І вірно!

artemvm.info_b5b65b0a430e2d258a97c36d8d25e2e6

А тепер по справі. Є багато способів вставити рекламу на сайт, проте найпоширеніший на даний момент - за допомогою JavaScript. Пов'язано це насамперед з поширеністю таких сервісів як Яндекс.Директ і Google.AdWords. Якщо ви не знаєте, що це таке, то можете особливо і не замислюватися.

Є й інші способи. Наприклад, рекламний банер моєї партнерської програми на початку цієї статті вставлений в код сторінки при її створенні і позбутися від нього так просто не вийде. У таких випадках вже потрібно застосування спеціальних програм-"баннерорезок" для ефективного видалення реклами з браузера.

Як бачите, є кілька способів додати рекламу. Прибрати її також можна по-різному. Приступимо.

Приступимо

Я буду розглядати видалення реклами з браузера (тобто з сайтів) на прикладі Google Chrome (Гугл Хром), оскільки це на даний момент один з найпопулярніших браузерів. Якщо ви ще використовуєте IE, то терміново його кидайте - незручний, повільний і часом небезпечний.

Нам знадобиться трохи змінити налаштування Гугл Хром, щоб прибрати рекламу з переглядаються в ньому сайтів. Відразу скажу, що метод має недоліки і комусь може здатися незручним. Насправді побічні ефекти є, як правило, при використанні будь-яких способів позбавлення від реклами на інтернет сторінках.

Пропонований мною метод після початкового налаштування потребують деякого часу "обкатки", протягом якого ви будете вказувати браузеру, де ви припускаєте рекламу, а де ні. Оскільки всі ми відвідуємо в основному одні й ті ж сайти (переважно, звичайно!), А на інші заходимо раз в сто років або взагалі один раз через пошук, то через деякий час ви благополучно забудете про більшу частину реклами на сторінках.

Також додам, що забирається не вся реклама, а тільки велика її частина. Наприклад, разом пропаде вся реклама Яндекс.Директ і аналогічних сервісів. Це не тільки сприяє кращому сприйняттю сайтів, а й істотно прискорює завантаження сторінок - сайти без реклами вантажаться куди швидше.

Щоб прибрати рекламу з браузера, зайдіть в настройки і відключіть JavaScript. Однак тут все не так просто, як здається. Щоб потім нормально працювали потрібні сайти, потрібно дещо ще.

Як все це правильно зробити і що повинно вийти ви можете подивитися в навчальному відеоролику (близько 20 хвилин), оскільки в картинках це занадто довго.

За допомогою правильних налаштувань JavaScript можна позбутися майже від усієї реклами на сторінках сайтів. Метод вимагає деякого часу і не рекомендується тим, хто не любить копатися в настройках програм.

Отже, переглянувши відеоролик, ви повинні були навчитися прибирати рекламу з браузера Google Chrome. Цей метод "відключення реклами" працює в будь-якому браузері, але настройки можуть відрізнятися.

Нагадую вам, що вказаний метод, як, втім, і всі інші способи позбавлення від реклами на сайтах, має деякі недоліки. Однак практика показує, що використовувати його дуже зручно, оскільки JS потрібен далеко не на всіх сайтах і часто використовується саме для підвантаження реклами на сторінки. Втім, на деяких сайтах JS дійсно потрібен. Подробиці ви вже подивилися у відеоролику.

Лінь лізти в налаштування програми? Занадто важко? Тоді скачайте що-небудь з інтернету - головне щоб ви не завантажили заодно ще й вірусів мішок. А звідки ви думаєте береться спам? Причому тут спам? Хе-хе ...

Злякалися?
Лінь лізти в налаштування програми?
Занадто важко?
А звідки ви думаєте береться спам?
Причому тут спам?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача