Статьи

Як прибрати рекламу в браузері? віруси банери

  1. Як поширюється реклама
  2. Способи боротьби з рекламою в інтернеті

Одна з популярних проблем користувачів ПК - реклама в браузері. Мабуть, кожен бачив рекламу казино вулкан, від якої неможливо нікуди дітися при серфінгу в інтернеті. Рекламні повідомлення вкрай нав'язливі, вони пропонують перейти на сумнівні сайти.

Спливаючі банери з повідомленнями сумнівного змісту заважають користувачам повноцінно проводити час в інтернеті. Напевно, перехід на сайти цих рекламодавців принесе комп'ютера не один вірус. Величезна проблема полягає в тому, що браузер сам відкривається, без команди користувача.

Тому одним з актуальних питань користувачів інтернету є питання, як прибрати рекламу в браузері. Виробники реклами в інтернеті надходять дуже хитро - їх рекламу не видаляє антивірус, тому що рекламні банери і повідомлення не є як такими вірусами. Реклама вноситься разом зі викачаними програмами, іграми, фільмами. Користувач спокійно запускає скачаний файл, не підозрюючи, що в ньому міститься вірус.

Як поширюється реклама

Для початку давайте обговоримо способи поширення реклами. Їх декілька.

  1. Власники сайтів самостійно розміщують рекламні коди на своїх сторінках. Гроші вони отримують, коли користувачі клацають на рекламу. Це простий, законний і гарантований спосіб поширення реклами. Він завжди був і буде, тому що в реклама - основна стаття доходу власників сайтів. За кількість і якість реклами в таких випадках відповідає адміністратор сайту, він повністю управляє нею і в разі чого може прибрати.
  2. Другий спосіб набагато менш законний. Існують вірусні програми - шпигуни, які заносять в ваш комп'ютер віруси і трояни. Вони, обходячи ваш програмний антивірус, завантажують в ваш браузер безліч вульгарної і вірусної реклами у вигляді банерів і спливаючих вікон. Однак, незважаючи ні на що, з такою рекламою боротися також реально.

Є таке поняття, як бандінг. Це спосіб поширення найчастіше шкідливого ПО разом з легальними і якісними програма. Розробники перших укладають договори з другими і тим самим проникають на комп'ютери користувачів з якимись безневинними на перший погляд елементами.

Мета бандінга - поширення шкідливого ПЗ. Деякі бандінгі дають можливість відмовитися від установки спонсорського ПО, попереджаючи про те, що також буде встановлена ​​додаткова програма, а деякі, на жаль, не вважають це за потрібне.

Попередження користувача зазвичай пишуться дрібними ледь помітними буквами, тому, часто, користувач, сам того не розуміючи, сам начиняє свій комп'ютер шкідливими програмами, серед яких зустрічаються поширюють рекламу.

Способи боротьби з рекламою в інтернеті

Давайте розберемося, як можна позбутися від такого неприємного супутника роботи в інтернеті, як реклама. Розробники пропонують нам ряд варіантів.

  • Утиліта для вашого браузера Adblock Plus

Дана утиліта є максимально простим рішенням у боротьбі з настирливими рекламними вікнами. Він видаляє рекламу з інших сайтів. Швидко та якісно. Великою перевагою даного доповнення до браузеру є те, що він абсолютно безкоштовний. Крім позбавлення від самої реклами, він має додаткові корисні функції. В основі його роботи лежать спеціальні фільтри, які очищають від реклами. Розробники даної утиліти постійно стежать за рекламним ринком і весь час додають нові фільтри.

Оновлюється програма абсолютно безкоштовно, користувачеві не доводиться нічого завантажувати додатково. Щоб вирішити проблему за допомогою цієї утиліти, необхідно зайти на офіційний сайт даної програми. Зайшовши на сайт, ви побачите, що програма автоматично визначила ваш браузер.

Зайшовши на сайт, ви побачите, що програма автоматично визначила ваш браузер

На головній сторінці з'явилася кнопка «скачати для браузера ...». Натискайте на кнопку, програма завантажиться дуже швидко. Після завантаження та установки, вона відразу ж почне працювати, вам не доведеться перезавантажувати комп'ютер або браузер. Треба відзначити, що іноді сайт завантажений і рядок скачування утиліти не відображається. Тоді вам необхідно зайти в магазин додатків вашого браузера і завантажити звідти Adblock Plus, також абсолютно безкоштовно.

Після встановлення цього додатку, потрібно буде трохи налаштувати додаток. Налаштувати фільтри і підписки. Поставте галочки навпроти трьох підписок, цього вам буде цілком достатньо.

Крім того, у даній утиліти є хороший помічник - Element Hiding Helper. Він допоможе вам самостійно приховувати будь-яку текстову рекламу в інтернеті. В панелі задач з'явиться додаткова кнопка «Приховати елемент на сторінці".

Якщо ж описані вище заходи не допомогли, і реклама продовжує з'являтися, це дуже поганий знак. Значить, ваш комп'ютер підчепив вірус. Тут необхідний більш серйозний комплекс заходів - потрібно скористатися скануванням комп'ютера на віруси з подальшим лікуванням. Для цього є безліч інструментів, як онлайн-антивірусів, так і програмних.

  • Ручні методи настройки комп'ютера.

Необхідно зайти в Панель управління і знайти пункт «програми». Там з'явиться список встановлених програм. Напевно ви знайдете там безліч сумнівних програм. Їх слід видалити.

Потім рекомендуємо подивитися список встановлених розширень браузера. Видалити зайві. Для видалення розширень існує безліч утиліт. Також можна зробити скидання браузера. Потім перевірте налаштування стартових сторінок. Зробіть стартовою сторінкою ваш улюблений пошук. Часто віруси роблять стартовою сторінкою свої сайти.

Далі рекомендується перевірити файл hosts. Часто віруси додають туди кілька своїх рядків. Очистити хости можна за допомогою стандартного додатка Windows - блокнот. Створіть від імені адміністратора новий документ в блокноті, натисніть «файл», потім «відкрити», зайдіть в папку \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts і відкрийте документ «hosts».

Будьте уважно, даний файл повинен бути без розширень. У блокноті відкриється даний файл, і, якщо вірус добре попрацював, до нього буде додано безліч додаткових рядків. Зітріть їх, потім збережіть файл.

Далі рекомендується очистити настойки DNS. Вірус часто встановлює різні сумнівні IP-адреси. Встановіть замість них правильну адресу.

Далі можна перевірити ярлики браузера. Часто віруси прописують в графі «об'єкт» у властивостях адреси стартових вірусних сторінок. Змініть об'єкт і натисніть «зберегти».

Рекомендується також встановити програму CCleaner. З її допомогою потрібно почистити кеші в усіх браузерах, файли cookies, очистити тимчасові файли системи.

  • Перевірка за допомогою MalwareBytes Anti-Malware.

MalwareBytes Anti-Malware (MBAM) - дуже якісна програма для знаходження різних шкідливих програм і вірусів. Є дві версії: безкоштовна і платна. Завантажити її можна на офіційному сайті. Завантаживши, встановіть програму. Не забудьте прибрати галочку про включення безкоштовного тестового періоду. Встановивши програму, запустите її від імені Адміністратора.

Тепер необхідно оновити бази антивірусної програми. В налаштуваннях виберіть мову програми. Далі, щоб почати сканування, перейдіть в розділ «Сканування» і виберіть пункт «Призначені для користувача Scan».

Далі, щоб почати сканування, перейдіть в розділ «Сканування» і виберіть пункт «Призначені для користувача Scan»

Це дозволить вам самостійно вибрати область сканування. Потім відзначте галочками всі ваші диски, виберіть, щоб програма попереджала вас про знаходження загрози і запустіть перевірку. В кінці перевірки програма видасть вам список виявлених вірусів. Відправте їх всіх в карантин. Потім відбудеться перезавантаження комп'ютера, після якої ваш комп'ютер буде вже без вірусів.

  • Видалення вірусів за допомогою програми AdwCleane

Ця програма ідеальна для очищення комп'ютера від різних шкідливих рекламних елементів. Вона очистить браузер від небажаних розширень, зайвих пошукових систем, ярликів та інших небажаних речей, які встановлюються без відома користувача. Вона дуже ефективна і максимально самостійна, не вимагає від користувача ніякої участі.

Завантажити програму можна з офіційного сайту. Завантаживши інсталяційний файл, запустіть його від імені адміністратора. Програма встановиться. Ігноруйте будь попередження Windows, в будь-якому випадку тисніть «продовжити». Як тільки програма встановиться, запустіть його. У вікні, вам не потрібно вибирати ніяких налаштувань, досить лише натиснути кнопку «сканувати».

Програма буде шукати віруси в ярликах, реєстрі, браузері, папках і т.д. Після закінчення перевірки вона видасть файли, які вважала зараженими. Виберіть файли, які ви готові видалити і натисніть «Очистити».

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.