Статьи

Як прибрати банер в контакті, який вимагає смс

  1. Один із способів прибрати банер-вірус
  2. Що робити, якщо заблокований браузер
  3. Як прибрати банер, що вимагає смс

Все частіше користувачі соціальних мереж стикаються з вірусом, який блокує вхід в них, а іноді і роботу всього браузера і системи. Наприклад, ви можете його підчепити, коли завантажуєте різні програми для скачування музики або відео з соціальної мережі Вконтакте. Як безпечно завантажити музику з мережі Вконтакте читайте тут . Подібні віруси спритно маскуються під службу підтримки ресурсу або підміняють саму сторінку. Причому антивірусних програм, навіть досить надійним, буває важко визначити даний вірус. Давайте спробуємо розібратися, що можна зробити, щоб позбутися від такої проблеми і запобігти в майбутньому появи нових вірусів в комп'ютері. Виглядати вона може приблизно так.

тут

Один із способів прибрати банер-вірус

Досить простий спосіб, як видалити банер з робочого столу - це зробити це через безпечний режим системи. Для того, щоб почати операцію, потрібно запустити систему відновлення. Потрібно відзначити, що подібний метод не є універсальним. Його ефективність і використання залежать від того, чи включена функція відновлення операційної системи. Цей спосіб допомагає і тим, хто хоче знати, як прибрати банер вконтакте зверху.

Для початку завантажуємо безпечний режим системи за допомогою команди F8. Після цього вибираємо пункт Безпечний режим з підтримкою командного рядка і натискаємо Enter. У рядку необхідно набрати команду rstrui. Вона зробить пропозицію відновити систему на тій точці, де це можливо. Залишилося тільки відновити систему, і банер з робочого столу автоматично забереться. Після обов'язково потрібно перевірити комп'ютер на віруси.

Важливо! Після того, як проведені всі перераховані операції, необхідно буде запустити перевірку пристрою за допомогою антивірусної програми на виявлення вірусів.

Що робити, якщо заблокований браузер

Часто віруси-банери блокують не визначену сторінку, а весь браузер. Позбутися від подібного буде набагато складніше. Що робити, якщо вірус блокує браузер описано нижче. Для того, щоб зробити потрібні маніпуляції, необхідно буде виконати скидання параметрів інтернет-оглядача. Так, для Internet Explorer слід зробити наступні дії.

Заходимо в Панель управління. Після цього відкривається меню Властивості оглядача, де переходимо по посиланню Додатково. У вікні потрібно натиснути Скидання. Далі необхідно слідувати вказівкам, які буде давати браузер, щоб відновити параметри оглядача мережі. Після того, як процедура завершиться, потрібно натиснути ОК. Перевіряємо, чи запускається браузер. Якщо немає - необхідно шукати інші шляхи видалення вірусу.

Як прибрати банер, що вимагає смс

Тепер докладніше зупинимося на тому, як прибрати банер Вконтакте і однокласниках, якщо у вас на екрані з'явився напис про те, що для розблокування сторінки потрібно послати смс на короткий номер.

Для початку потрібно запам'ятати, що ресурс Вконтакте ніколи нічого не вимагає активувати через телефонні повідомлення. Звідси випливає, що ніяких смс нікуди відправляти не треба.

Для того, щоб ви бачили дизайн, що копіює оформлення соціальної мережі, вірус прописується в хост-файлі. Для того, щоб його видалити, для початку перевіряємо, де він прописався. Дану операцію можна виконати, відкривши C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ і відкривши файл hosts. Найпростіший спосіб - зробити це за допомогою Блокнота. Тут міститься інформація про зіставлення IP-адрес іменам вузлів. Слід видалити всі дані, прописані після 127.0.0.1 localhost. Збережіть файл.

У деяких ситуаціях перерахованих дій вистачає для того, щоб прибрати вірус. Якщо ж у вас не виходить відкрити або зберегти hosts, можливо його блокує вірус.

Для того, щоб захистити свій комп'ютер від вірусу, знадобиться використання надійного антивіруса, нехай і платній версії. Крім того допоможе знизити ризик появи в системі вірусу новий браузер, оновлюється в разі потреби. На сторонніх сайтах не варто встановлювати незнайомі вам програмні забезпечення. Якщо все ж вірус-банер з'явився у вас в комп'ютері, то його видалити можна одним з описаних вище способів.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.