Статьи

Як перевірити баланс картки ощадбанку через СМС за допомогою мобільного банку

  1. Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
  2. Як підключити Мобільний банк?
  3. «Економний» пакет

Власники карт Ощадбанку завжди можуть дізнатися баланс в будь-який зручний для себе час дня і ночі. Для цього необов'язково навіть нікуди виходити за умови, що ви підключені до послуги Мобільний банк . Ви просто можете користуватися наданими можливостями.

Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?

Всі команди в Мобільному банку виробляються через смс-повідомлення на номер 900 або за допомогою запиту USSD.

Для того щоб перевірити залишок, потрібно відправити безкоштовне смс наступного виду:

БАЛАНС ****

Де **** - це останні чотири цифри вашої картки. Номер можна побачити на її лицьовій стороні. Обов'язково потрібно ставити пробіл між словом і цифрами!

Обов'язково потрібно ставити пробіл між словом і цифрами

Наприклад: БАЛАНС 2887 на номер 900

Слово БАЛАНС можна змінити на ЗАЛИШОК, OSTATOK, BALANS, BALANCE, але писати тільки великими літерами.

Після цього банк надсилає відповідне повідомлення з інформацією про залишок такого виду:

VISA2887 Баланс: 100р.

Цей простий спосіб віддаленого користування банківськими послугами істотно спрощує життя, адже не потрібно шукати банкомати, термінали або відділення, чекати в чергах заради хвилинного справи. Більш того, це простіше, ніж зайти в Ощадбанк Онлайн з його паролями і кодами підтвердження.

Для того щоб дізнатися залишок або перевірити останні вчинені транзакції швидко і без проблем, буде потрібно зовсім небагато часу на підключення. В майбутньому ж ці операції вимагають лише пари хвилин на відправку та отримання відповідного смс-повідомлення з усією необхідною вам корисною інформацією.

Як підключити Мобільний банк?

Мобільний банк - комплексна система, що дозволяє управляти своїми банківськими операціями за допомогою мобільного телефону. Її можливості дозволяють отримувати відомості про операції, дізнаватися баланс прив'язаних до номера карт, здійснювати перекази , Виробляти оплату різних послуг. Сервіс підключається безкоштовно в терміналах, банкоматах та відділеннях Ощадбанку, але послуга оповіщення через смс платна. Можна вибрати один з двох варіантів обслуговування - « економний »Або« повний ».

«Економний» пакет

  • Немає абонентської плати за користування;
  • Немає інформації про операції та трансакції;
  • Кожен запит залишку і останніх операцій оплачується окремо (5 і 15 рублів відповідно).

"Повний пакет

  • Абонентська плата залежить від виду банківської карти ( «золоті» безкоштовно, інші - від 30 до 60 рублів на місяць);
  • Всі доступні через смс послуги безкоштовні.

Для того щоб підключити послугу потрібно:

  1. Вставити свою банківську картку в термінал або банкомат Ощадбанку, не забути ПІН-код.
  2. У меню, знайти вкладку «Мобільний банк» і натиснути її.
  3. Вибрати тариф і набрати той номер телефону, з якого будуть здійснюватися операції.
  4. Натиснути кнопку «Підключити послугу» у вікні.
  5. Якщо все виконано правильно, то на вказаний номер телефону надійде смс-повідомлення про підключення Мобільного банку.
  6. Кожну карту потрібно підключати окремо, якщо вони прив'язані до різними номерами телефонів. При цьому на один і той же номер можна підключати кілька штук. Перевірити залишок за різними картками можна буде через смс, причому дізнатися інформацію про кожну окремо.

Цей спосіб найшвидший і простий. Також ви можете скористатися допомогою операторів гарячої лінії Ощадбанку . Вони зобов'язані запитати паспортні дані і кодове слово, а також інформацію про останні операції. Можна також звернутися до працівників найближчого відділення. При собі теж необхідно мати паспорт для подачі заяви на підключення послуги.

Корисно знати:

Коментарі (0)

Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
Як підключити Мобільний банк?
Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
Як підключити Мобільний банк?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то