Статьи

Як завантажити ID3 теги з Інтернету? | редактор id3 тегів, отримання mp3 тегів

  1. Вступ. Якщо ви зберігаєте колекцію МР3 музики (або будь-яких інших форматів: FLAC, APE і так далі),...
  2. Крок другий: Запуск програми. Вибір аудіо-файлів для редагування.
  3. Крок третій: Отримання тегів з FreeDB. Збереження інформації.

Вступ.

Якщо ви зберігаєте колекцію МР3 музики (або будь-яких інших форматів: FLAC, APE і так далі), то напевно серед файлів є такі, у яких не заповнені поля ID3 тегів або назви яких мають неінформативне вид типу 'track01.mp3'. Як виправити ситуацію і заповнити теги для красивого відображення при програванні? Вручну заповнювати їх - не вихід, це може зайняти місяці. Тут нам допоможе програма, здатна знайти і завантажити ID3 теги з Інтернету, mp3Tag Pro .

Крок перший: Завантаження і установка програми.

Завантажте mp3Tag Pro в обрану папку і запустіть установку. Дотримуйтесь інструкцій інсталяції для завершення процесу.

Крок другий: Запуск програми. Вибір аудіо-файлів для редагування.

Запустіть встановлену програму. За допомогою дерева папок ліворуч знайдіть директорію, де зберігаються аудіо-файли, що вимагають редагування тегів. Також це можна зробити за допомогою кнопки "Огляд" в рядку адреси папки.

Виберіть всі аудіо в цій папці за допомогою кнопки "Вибрати все" і натисніть "Генерувати" під списком файлів.

З меню, що випадає виберіть "Отримати теги з FreeDB".

Крок третій: Отримання тегів з FreeDB. Збереження інформації.

Відкриється нове вікно. У ньому, на вкладці "FreeDB", натисніть "Отримати альбом". У випадаючому списку результатів пошуку виберіть відповідний варіант альбому.

Програма автоматично завантажить ID3 теги з інтернету, і вони з'являться в списку превью. Якщо все теги заповнилися правильно, то натисніть "Зберегти альбом" в самому низу вікна, і вони пропишуться в файли альбому. Після цього ви завжди будете знати ім'я виконавця, назва альбому і самої пісні для кожної композиції.

Після збереження можна натиснути на кнопку "Перейменувати", що з'явилася замість "Зберегти альбом". Це дозволить змінити імена файлів з використанням щойно отриманої інформації з тегів - наприклад, за шаблоном "Виконавець - назва пісні". Шаблон задається в лівому верхньому кутку вікна.

Шаблон задається в лівому верхньому кутку вікна

Тепер, коли вся необхідна інформація записана в аудіо-файлах, можна приступити до пошуку слів пісень і обкладинок альбому.

сторінка програми Як виправити ситуацію і заповнити теги для красивого відображення при програванні?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то