Статьи

Як перевести англійську мову в російський текст

Привіт, шановні читачі. Сьогодні вирішив зробити невелике доповнення до своєї статті «Як набрати текст голосом на комп'ютері» . Як ви пам'ятаєте, я розглянув всі можливості голосового блокнота, крім можливості перекладу з іноземних мов і навпаки. Але не текст, а аудіо. Текст, ви і через онлайн перекладачі можете перевести. А от скажімо аудіо книгу або курс англійською мовою, це куди цікавіше. І причина була в тому, що у мене просто не виходило отримати переклад досить стерпного якості. А точніше я не міг розібратися, чому при відтворенні англійського тексту, дуже часто з'являється слово «Child». І відповідно в перекладі теж постійно з'являлося «Дитина».

А причина тому дуже проста, я використовував запис англійської мови і будь-який сторонній шум, розцінювався як «Child». Загалом, поекспериментував з нарізкою цієї МР3 записи, і стало набагато краще.

А ще однією причиною було, то що я використовував запис американської англійської, а голосовий блокнот здійснює переклад сервісом Яндекс.Перевод. Де мається на увазі наявність чистої англійської мови.

Загалом, коли я з цим розібрався, переклад став значно краще. Сервіс справляється з поставленим завданням досить гідно. Тільки не чекайте, що це буде відразу сформульований під російську мову, пропозиції. Вам ще доведеться попрацювати над складанням російських пропозицій з отриманого перекладу.

Отже, що ж потрібно зробити, щоб перевести аудіо з англійської (або іншої іноземної мови) на російську (або іншу мову).

відкриваємо, голосовий блокнот . І переходимо в розділ переклад (натиснувши на відповідне посилання).

І переходимо в розділ переклад (натиснувши на відповідне посилання)

Відкриваємо розділ - Переклад

Виставляємо чекбокси (галочки), як показано на скріншоті. А також вибираємо потрібні мови.

Налаштування параметрів перекладу

Тепер, якщо ви працюєте з схемою №1 :

- натискаєте кнопку «Включити запис»,

- ставите мікрофон перед динаміками

- і включаєте відтворення аудіозапису.

Якщо ви використовуєте схему №2 :

- підключаєте віртуальний аудіо кабель,

- натискаєте кнопку «Включити запис» в голосовому блокноті

- і включаєте відтворення аудіозапису.

Результат, у вас і англійський текст, і російський переклад з аудіофайлу.

результат перекладу

Загалом від того яка якість аудіофайлу, а також від вимови буде залежати і результат перекладу. Тепер матеріали з англійської можна переводити на російську і не тільки тексти, а й аудіо. Нехай переклад виходить не завжди ідеальним, але принцип той зрозумілий.

Також раджу подивитися відеоурок з моїми експериментами і прикладами перекладу аудіо з англійської на російську мову.

На цьому у мене сьогодні все. Всім бажаю успіхів! До зустрічі.

З повагою, Максим Зайцев .

Друзі, підтримайте блог! Поділіться статтею в соціальних мережах:

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то