Статьи

Адміністратор сервісу Бітрікс24 (версія коробочки)

 1. Для кого цей курс?
 2. початкові вимоги
 3. Тести і сертифікат
 4. Для викладання оффлайн
 5. Якщо немає інтернету

Переглядів: 75482 (Статистика ведеться з 06.02.2017)
Дата останньої зміни: 10.10.2012

Для кого цей курс?

Курс призначений для базової підготовки користувачів, які здійснюють адміністрування порталів, створених на коробкової версії сервісу Бітрікс24. Вивчення курсу дозволяє освоїти основні методи адміністрування системи. Якщо ви хочете ознайомиться з тим як запровадити наш сервіс в роботу вашої компанії, то для вас створений курс Впровадження корпоративного порталу .

Курс передбачає навчання за двома ролями адміністраторів: Адміністратор корпоративного порталу та Адміністратор системи.

Адміністратор корпоративного порталу - користувач, який здійснює поточне адміністрування вже налаштованого і зданого в експлуатацію порталу.

Адміністратор системи - користувач має повний доступ до налаштування системи.

Різні ролі створені в зв'язку з тим, що для адміністрування налаштованого і налагодженого корпоративного порталу немає необхідності в роботі професіонала високого рівня. Цілком достатньо користувача успішно вивчила даний курс в рамках ролі Адміністратор КП.

За умови якісного вивчення матеріалів курсу, по його закінченні фахівець повинен вміти:

 • налаштовувати модулі системи;
 • використовувати можливості інтерфейсу з управління системою;
 • керувати доступом до системи, сайтами, користувачами, групами користувачів;
 • керувати вмістом порталу;
 • працювати з інструментами системи;

початкові вимоги

Для проходження курсу необхідно:

 • наявність базових навичок комп'ютерної грамотності та навичок роботи з ОС Windows;
 • наявність уявлень про WWW та організації доступу до веб-сервера.

Якщо вам належить самостійна установка системи, то рекомендується до вивчення курс Встановлення та налаштування .

Адміністратору системи буде корисно ознайомитися з курсом Розробник Bitrix Framework , Що розповідає про принципи роботи Bitrix Framework.

Примітка. Бітрікс24 створений на основі платформи Bitrix Framework на якій раніше був створений інший продукт "1С-Бітрікс: Управління сайтом". В адміністративній частині системи збережена термінологія, що відноситься до цього продукту. Тому в поточному курсі поняття "сайт" потрібно розглядати як синонім слова "портал".


Тести і сертифікат

Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію. При успішній здачі лінійки тестів на сторінці моє навчання можна переглянути результат навчання і завантажити сертифікат у форматі PDF.Для викладання оффлайн

Якщо даний курс береться в якості основи для оффлайн викладання, то рекомендована тривалість: 10 днів (70 академічних годин).


Якщо немає інтернету

Якщо вивчати курс доводиться там, де немає інтернету, то використовуйте файл формату CHM. Файли формату CHM оновлюються щомісяця, проте, можливо деяке відставання їх від онлайнової версії курсу.

Завантажити матеріали курсу в форматі CHM .

Якщо не видно вміст файлу CHM

Увага!

Якщо ви не бачите вміст файлу формату .chm, то причина - настройки безпеки операційної системи: викачані з інтернету файли знаходяться під наглядом системи, яка обмежує доступ до них.

Щоб відключити подібне ставлення до файлу необхідно:

 • перейти в властивості файлу на вкладку Загальні. Внизу у Вас з'явиться повідомлення про те, що цей файл був заблокований системою з метою захисту комп'ютера.

  Загальні

 • натиснути кнопку Розблокувати.

Відсутність кнопки Розблокувати можливо в двох випадках:

 1. Файл лежить не локально, а на мережевому ресурсі.
 2. Якщо файл лежить на локальному диску, але шлях до нього містить спецсимволи (# та інші).

Почати курс навчання

Для кого цей курс?
Для кого цей курс?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача