Статьи

8 способів збільшити швидкість роботи комп'ютера

Практично всі з часом вимагає настройки - автомобіль, піаніно і навіть ваш комп'ютер Практично всі з часом вимагає настройки - автомобіль, піаніно і навіть ваш комп'ютер. Останній буде працювати швидше і ефективніше, якщо періодично виконувати кілька нескладних дій.

1. Проведіть діагностику і дозвольте наявні проблеми. Подивіться «під капот» вашого комп'ютера - на ефективність роботи його процесора, пам'яті, графіки і жорсткого диска (Пуск -> наберіть в рядку пошуку та знаряддя). Зверніть увагу на найнижчі показники в оцінці продуктивності і вирушайте в Центр підтримки (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Центр підтримки). Прочитайте всі повідомлення і попередження системи. По кліку на кожну проблему вам буде запропоновано її рішення або інші рекомендації дій. Також відвідайте центр усунення неполадок (Пуск -> у рядку пошуку наберіть та усунення несправностей), в ньому ви знайдете набір перевірок основних компонентів роботи операційної системи.

2. Перевірте комп'ютер на предмет вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення. Уповільнення роботи комп'ютера іноді можуть супроводжуватися дивним його поведінкою: несподівані відкриття вікон, самовільне запуск програм або без зупинки обертається жорсткий диск - можуть бути ознаками наявності в комп'ютері вірусів або шпигунського ПЗ. Переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлено безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials і налаштуйте регулярне сканування комп'ютера. (Скачайте антивірус тут http://bit.ly/feoCip ).

3. Позбавтеся від непотрібних програм. Дуже часто навіть новий комп'ютер містить програми від виробника, безліччю з яких ви навіть не будете користуватися. Додати до цього стали марними демо-версії програм, які ви вирішили не купувати, попередні версії програм, надбудови, тулбари. Все це займає місце і, найчастіше запускаючись на старті, пам'ять вашого комп'ютера. Якщо програма вам не потрібна - видаліть її. (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Видалення програми).

4. Проведіть очищення жорсткого диска. Чистка диска допомагає позбутися від старого і непотрібного, що займає місце в вигляді тимчасових файлів, інтернет сторінок, вмісту вашої корзини. У активного користувача комп'ютера таким чином може вивільнитися кілька гігабайт простору, і комп'ютер стане працювати значно швидше. (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Очищення диска).

5. Виконайте дефрагментацію жорсткого диска. Як відомо, програми і дані на комп'ютері зберігаються у вигляді сегментів там, де на диску є вільне місце. З плином часу файли на вашому комп'ютері оновлюються, переміщаються з одного місця в інше, і комп'ютера стає все складніше збирати ці сегменти воєдино. Процедура дефрагментації жорсткого диска допоможе організувати дані на вашому комп'ютері і зробить його роботу більш ефективною. Хочу зауважити, що в Windows 7 налаштована автоматична щомісячна дефрагментація, але, можливо, як в моєму випадку, саме в цей час ваш комп'ютер не використовується, тому може виявитися, що дефрагментація дисків на вашому комп'ютері ніколи не проводилася. Раджу вам зробити це вручну, а потім призначити зручний для цього процесу розклад (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Дефрагментація диска).

6. Збільште оперативну пам'ять. Хтось може купити і самостійно встановити в комп'ютер додаткову пам'ять, але це не єдиний варіант збільшення оперативної пам'яті. Звичайна флешка і функція ReadyBoost, яка використовує вільний простір флеш-накопичувача для збільшення потужності вашого комп'ютера, допоможуть вам відчутно підвищити швидкість роботи комп'ютера за лічені секунди. (Вставте флешку від 1 ГБ в роз'єм USB -> в меню оберіть ReadyBoost - використання пристрою для прискорення роботи системи).

7. Оновлення браузер. Встановіть останню версію Internet Explorer 9 з сайту http://bit.ly/eDjyF5 , І він забезпечить швидку роботу в інтернеті і максимально можливу безпеку.

8. Увімкніть поновлення Windows http://bit.ly/h3yHhN . Удосконалення операційної системи, актуальні рішення проблем, а також оновлення програмного забезпечення Microsoft, включаючи антивірус Microsoft Secuity Essentials і пакет Office - допоможуть комп'ютеру працювати більш продуктивно.

Є ще кілька секретів збільшення швидкості роботи комп'ютера, такі як відключення інтерфейсу Aero, анімації, відключення ігор, шикарних тим робочого столу, гаджетів - в основному це речі, пов'язані з інтерфейсом Windows 7, від якого я, наприклад, відмовитися ніяк не можу. Саме інтерфейс своєю простотою, прозорістю і сучасністю нагадує нам про мощі і краси сучасних технологій і дозволяє отримувати справжнє задоволення від роботи на комп'ютері. Поділіться в коментарях: відчуваєте ви необхідність збільшення швидкості роботи вашого комп'ютера на Windows, а також, звичайно ж, додатковими порадами.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача