Статьи

6 сайтів, які замінять вам фітнес-тренера

  1. FITNESSBLENDER
  2. FATCATWORKOUT
  3. BODYROCK.TV
  4. WORKOUT TIMER
  5. DAREBEE WORKOUTS
  6. WORKOUTLABS

Коли ми з усіх боків чуємо, що комп'ютер небезпечний для нашого здоров'я, то це правда. Але далеко не вся.

Насправді комп'ютер може бути не тільки нашим повільним вбивцею, але і рятівником. І щоб ще раз довести це, ми хочемо познайомити вас з кількома ресурсами, які допоможуть вам стати сильніше, стрункішою і красивіше. Цікавить?

Основним критерієм відбору сайтів за цю збірку стала їх обов'язкова і незаперечна корисність і простота. Вам не знадобиться проходити тут виснажливі реєстрації, заповнювати анкети і складати тренувальні плани. Тут все набагато зрозуміліше: ви робите пару кліків і відразу можете починати тренування.

FITNESSBLENDER

FITNESSBLENDER

Цей сайт надає нам в повне і безкоштовне користування кілька сот різних комплексів фізичних вправ. Для пошуку необхідного є зручна система фільтрів, за допомогою яких можна відібрати комплекси, спрямовані на ту чи іншу групу м'язів, що вимагають різне обладнання або виконуються без нього, мають різну складність і так далі.

Саме заняття являє собою спеціально записаний відеоролик, наочно демонструє техніку виконання вправ. Дуже радує, що поруч йде відлік минулого і часу, що залишився, відображається лічильник калорій, демонструється наступну вправу і так далі. Одним словом, цей відеоролик за функціональністю не надто відрізняється від спеціалізованих фітнес-додатків.

FitnessBlender.com

FATCATWORKOUT

FATCATWORKOUT

Семихвилинна тренування стали надзвичайно популярні після гучного публікації в New York Times, про яку ми писали в цієї статті . Яких тільки варіантів цього комплексу ми не бачили, але з похмурим товстим котом поки не зустрічали. За винятком головного героя, все інше тут цілком серйозно - перевірені вправи, знайома схема виконання і, як завжди, відмінна навантаження на м'язи всього тіла.

Fatcatworkout.com

BODYROCK.TV

TV

Швидкі, інтенсивні і відмінно спалюють жир тренування. Якщо ви хочете займатися за цією системою, то спеціальний сайт, а також канал на YouTube допоможуть вам досягти потрібних результатів. Так, від таких тренувань захоплює дух. А також від виду фітнес-інструкторів. :)

Нові відео виходять регулярно, з проміжком максимум тижня. На жаль, на сайті подача матеріалу виглядає трохи сумбурно. Тому рекомендуємо відразу підписатися на youtube-канал , Щоб не пропустити жодної нової тренування.

bodyrock.tv

WORKOUT TIMER

WORKOUT TIMER

Якщо ви займаєтеся по методу інтервальних тренувань, але так ще і не обзавелися спеціальним таймером, то цей сайт цілком може використовуватися в такій ролі. Вам необхідно лише вказати кількість і тривалість інтервалів і натиснути на кнопку «Go». Після цього таймер керуватиме вашим заняттям не тільки за допомогою індикації на екрані, але і голосовими командами.

workout-timer.appspot.com

DAREBEE WORKOUTS

DAREBEE WORKOUTS

Наступ сезону літніх відпусток - це саме час провести цифрову дезинтоксикацию і відпочити від електронних гаджетів. Якщо ви одночасно хочете максимально загартувати своє тіло, то скачайте і роздрукуйте спеціальну ілюстровану програму занять, розраховану на 30 днів. Одна сторінка - один день - один комплекс, і через місяць ви себе просто не впізнаєте.

До речі, на цьому ж сайті ви знайдете і більше 80 окремих тренувань, так що точно зможете підібрати собі щось до смаку.

Darebee.com

WORKOUTLABS

WORKOUTLABS

І нарешті, якщо готові комплекси вправ вам не підходять і ви хочете займатися по своїй системі, то цей сайт допоможе вам підготувати власну програму і роздрукувати її на паперових носіях. Простий конструктор дозволяє легко створити макет, додати необхідні вправи, вказати кількість підходів і повторів, а потім завантажити на свій комп'ютер у форматі PDF.

workoutlabs.com

Знаєте ще сайти, які гідні, на вашу думку, згадки в цьому огляді? Тоді ласкаво просимо в коментарі!

Цікавить?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача