Статьи

6 сайтів, які замінять вам фітнес-тренера

  1. FITNESSBLENDER
  2. FATCATWORKOUT
  3. BODYROCK.TV
  4. WORKOUT TIMER
  5. DAREBEE WORKOUTS
  6. WORKOUTLABS

Коли ми з усіх боків чуємо, що комп'ютер небезпечний для нашого здоров'я, то це правда. Але далеко не вся.

Насправді комп'ютер може бути не тільки нашим повільним вбивцею, але і рятівником. І щоб ще раз довести це, ми хочемо познайомити вас з кількома ресурсами, які допоможуть вам стати сильніше, стрункішою і красивіше. Цікавить?

Основним критерієм відбору сайтів за цю збірку стала їх обов'язкова і незаперечна корисність і простота. Вам не знадобиться проходити тут виснажливі реєстрації, заповнювати анкети і складати тренувальні плани. Тут все набагато зрозуміліше: ви робите пару кліків і відразу можете починати тренування.

FITNESSBLENDER

FITNESSBLENDER

Цей сайт надає нам в повне і безкоштовне користування кілька сот різних комплексів фізичних вправ. Для пошуку необхідного є зручна система фільтрів, за допомогою яких можна відібрати комплекси, спрямовані на ту чи іншу групу м'язів, що вимагають різне обладнання або виконуються без нього, мають різну складність і так далі.

Саме заняття являє собою спеціально записаний відеоролик, наочно демонструє техніку виконання вправ. Дуже радує, що поруч йде відлік минулого і часу, що залишився, відображається лічильник калорій, демонструється наступну вправу і так далі. Одним словом, цей відеоролик за функціональністю не надто відрізняється від спеціалізованих фітнес-додатків.

FitnessBlender.com

FATCATWORKOUT

FATCATWORKOUT

Семихвилинна тренування стали надзвичайно популярні після гучного публікації в New York Times, про яку ми писали в цієї статті . Яких тільки варіантів цього комплексу ми не бачили, але з похмурим товстим котом поки не зустрічали. За винятком головного героя, все інше тут цілком серйозно - перевірені вправи, знайома схема виконання і, як завжди, відмінна навантаження на м'язи всього тіла.

Fatcatworkout.com

BODYROCK.TV

TV

Швидкі, інтенсивні і відмінно спалюють жир тренування. Якщо ви хочете займатися за цією системою, то спеціальний сайт, а також канал на YouTube допоможуть вам досягти потрібних результатів. Так, від таких тренувань захоплює дух. А також від виду фітнес-інструкторів. :)

Нові відео виходять регулярно, з проміжком максимум тижня. На жаль, на сайті подача матеріалу виглядає трохи сумбурно. Тому рекомендуємо відразу підписатися на youtube-канал , Щоб не пропустити жодної нової тренування.

bodyrock.tv

WORKOUT TIMER

WORKOUT TIMER

Якщо ви займаєтеся по методу інтервальних тренувань, але так ще і не обзавелися спеціальним таймером, то цей сайт цілком може використовуватися в такій ролі. Вам необхідно лише вказати кількість і тривалість інтервалів і натиснути на кнопку «Go». Після цього таймер керуватиме вашим заняттям не тільки за допомогою індикації на екрані, але і голосовими командами.

workout-timer.appspot.com

DAREBEE WORKOUTS

DAREBEE WORKOUTS

Наступ сезону літніх відпусток - це саме час провести цифрову дезинтоксикацию і відпочити від електронних гаджетів. Якщо ви одночасно хочете максимально загартувати своє тіло, то скачайте і роздрукуйте спеціальну ілюстровану програму занять, розраховану на 30 днів. Одна сторінка - один день - один комплекс, і через місяць ви себе просто не впізнаєте.

До речі, на цьому ж сайті ви знайдете і більше 80 окремих тренувань, так що точно зможете підібрати собі щось до смаку.

Darebee.com

WORKOUTLABS

WORKOUTLABS

І нарешті, якщо готові комплекси вправ вам не підходять і ви хочете займатися по своїй системі, то цей сайт допоможе вам підготувати власну програму і роздрукувати її на паперових носіях. Простий конструктор дозволяє легко створити макет, додати необхідні вправи, вказати кількість підходів і повторів, а потім завантажити на свій комп'ютер у форматі PDF.

workoutlabs.com

Знаєте ще сайти, які гідні, на вашу думку, згадки в цьому огляді? Тоді ласкаво просимо в коментарі!

Цікавить?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно