Статьи

5 корисних віджетів для Android

  1. ⇡ # Fancy Widgets
  2. ⇡ # Animated Widget Contact Launch
  3. ⇡ # ColorNote
  4. ⇡ # cluBalance
  5. ⇡ # Battery HD
Розробник

Android Does Розмір

3,9 Мбайт

Ціна

безкоштовно безкоштовно

# Fancy Widgets

Ймовірно, багато власників гаджетів на Android знайомі з фірмовою оболонкою смартфонів і планшетів HTC - Sense. Незаперечно, що вона є найкрасивішою «обгорткою» Android. Але що робити, якщо хочеться якось прикрасити головний екран пристрою, а Sense на ньому немає? варто встановити Fancy Widgets , І в вашому розпорядженні з'являться красиві інформери часу і погоди, схожі з тими, що є в апаратах HTC.

Після установки на екрані відразу з'явиться меню налаштувань програми. Оскільки Fancy Widgets підтримує російську мову, виставити потрібні параметри не складе труднощів ні для кого. В налаштуваннях можна вказати формат часу (дванадцяти або двадцятичотирьохгодинного), дати, яку додаткову інформацію показувати на віджети (заряд батареї, будильник або номер тижня). Тут же можна змінити місце розташування, сервер погоди, вибрати зручні одиниці виміру і вказати, які здійснювати дії при натисканні на інформер. Налаштувань багато, але один раз посидівши з ними двадцять хвилин, можна створити дійсно зручний і красивий віджет.

Як видно на представленому вище скріншоті, інформерів у додатки повно - на будь-який смак і колір. Найкомпактніший займає всього лише одну віртуальну клітинку робочого столу, а самий інформативний може зайняти на екрані з маленьким дозволом цілу вкладку. Всі віджети відображають погоду, але далеко не всі показують час (тільки інформери розміром 4x2). Рівень температури ділиться на денну та нічну. Деякі віджети містять швидкість і напрям вітру, а також вологість повітря. Найбільший інформер також показує час сходу і заходу сонце і прогноз погоди на чотири дні вперед.

Крім стандартного варіанту оформлення віджетів, Fancy Widgets передбачає можливість завантаження тим з магазину, вбудованого в програму. Всі скіни, що знаходяться в ньому, безкоштовні, проте більшість з них для завантаження вимагає повну версію програми (вартість якої становить приблизно 75 рублів). Суб'єктивно кажучи, стандартний стиль віджетів найелегантніший, тому можна без будь-яких обмежень для себе користуватися безкоштовною версією програми. Також в платній варіації Fancy Widgets є кілька додаткових інформерів, але вони теж, за великим рахунком, не потрібні.

Підсумовуючи все вищенаписане, зробимо висновок, що Fancy Widgets - потужний, гнучкий і привабливий інструмент для створення віджета погоди і часу, що відповідає призначеним для користувача запитів і містить мінімум недоліків і обмежень у безкоштовній версії.

# Animated Widget Contact Launch

У будь-якій телефонній книжці є часто використовувані номери. Це можуть бути телефони батьків, друзів або другої половинки. Так чи інакше, їм ви телефонуєте частіше, ніж, наприклад, давно забутого шкільному приятелю. А який сенс кілька разів на день набирати один і той же номер, адже можна просто встановити віджет з автовизовом? Мабуть, саме цим питанням задався Віктор Дерев'янко, коли придумував перші прообрази Animated Widget Contact Launch - зручної системи віджетів для швидкої роботи з контактами, закладками і запуском додатків.

Додавання віджетів на робочий стіл відбувається класичним чином: або через меню налаштувань, або через тривалий дотик до екрану. Програма передбачає кілька типів інформерів: для окремого контакту, групи контактів, обраних закладок або додатків. При додаванні будь-якого з них на робочому столі з'являється маленька піктограма, яка займає одну віртуальну клітинку робочого простору. Віджет для окремого контакту, при натисканні на нього, може швидко викликати цього абонента, відправити йому SMS / MMS-повідомлення або відкрити відомості про нього. Користувач може вказувати, на який номер (домашній, робочий і т.д.) дзвонити або відправляти SMS. Якщо в телефонному довіднику є фотографія даної контакту, вона відобразиться на піктограмі. Зазначу, що при створенні віджету при натисканні кнопки «Далі» відбудеться перехід до розширених налаштувань, які в переважній більшості випадків можна залишити в положенні за замовчуванням, а при натисканні Ok - додавання віджету на головному екрані. Погодьтеся, дивна термінологія.

Процес додавання групового віджета контактів дуже простий - за це програмі окремий «плюсик». Користувач вибирає відповідний тип інформера, у вікні, зазначає, які саме контакти потрібно об'єднати в один віджет, і зберігає його на робочому столі. Після кліка по ньому на екрані відображаються всі вхідні в групу записи телефонної книги. Можна також змінити назву віджета і дію за замовчуванням (наприклад, з виклику дзвінка на відправку SMS-повідомлення).

Створення міні-програми з закладками або додатками відбувається точно так само, як і з групою контактів. Користувач зазначає потрібні програми або веб-сторінки, при необхідності змінює будь-які настройки, і інформер з'являється на головному екрані.

Лінія з піктограм з додатками, закладками або контактами не статична. Вона рухається хвилею: досить витончене рішення. Можна помітити, що при відкритті інформера в лівому нижньому кутку з'являється пропозиція купити Pro-версію, яка коштує приблизно 120 рублів. На відміну від безкоштовної, вона не має обмежень в чотири віджета для певного контакту, однієї групи контактів і двох завантажувачів додатків і закладок. Однак обидві версії вміють зберігати і відновлювати віджети з резервної копії в разі їх випадкового видалення.

На закінчення відзначимо, що Animated Widget Contact Launch - зручна і приваблива система віджетів для економії часу при виклику «близьких», так скажемо, контактів, улюблених сайтів і програм.

Розробник

Notes Розмір <1 Мбайт Ціна

безкоштовно

# ColorNote

Мобільний пристрій - відмінний спосіб скласти список справ на день або записати будь-яку інформацію, якщо під рукою немає ручки і аркуша паперу. Допомогти в цьому може зручне і просте додаток ColorNote , Що сполучає в собі віджети нотаток і todo листів.

Під час додавання віджету на головному екрані програма запропонує користувачеві вибір зі списку раніше складених заміток або створення нової. Якщо буде обрано збережена запис, вона відразу ж додасться на робочий стіл у вигляді листа паперу 1x1 або 2x2 клітинки (в залежності від того, який тип віджета був обраний). При створенні нового запису користувачеві потрібно буде вибрати, що створити: замітку або todo- (список справ) лист.

Після створення і збереження нового запису віджет автоматично з'явиться на екрані. Слід зазначити, що функції ColorNote також передбачають блокування замітки по паролю і нагадування про неї протягом певного проміжку часу. Також записами можна ділитися з друзями через електронну пошту і додавати їх в архів, якщо вони втратили свою актуальність, але коли-небудь можуть знадобитися.

Ще однією відмінною особливістю ColorNote, як випливає з назви, є те, що колір у заміток можна міняти. Коли записів на робочому столі багато, ця фішка стає актуальною. Користувачеві доступні дев'ять квітів заміток: жовтий (за замовчуванням), білий, сірий, оранжевий, фіолетовий, зелений, червоний, синій і чорний.

Не можна не відзначити, що ColorNote є не тільки гнучкою системою віджетів, але і зручним додатком для Android. У програмі можна переглянути всі створені замітки (в двох режимах: списком і сіткою), створити нові, впорядкувати за часом створення, за часом останньої зміни, за алфавітом, за кольором або за часом нагадування, а також налаштувати online або offline (на карті пам'яті ) резервну копію.

Як не намагайтеся, ви не знайдете недоліків у ColorNote. А якщо згадати, що повний функціонал додатка надається безкоштовно (і навіть без реклами), так взагалі приходиш в захоплення.

# cluBalance

Чи часто буває таке, що гроші на стільниковому закінчилися в самий невідповідний момент? Щоб цього не допустити, можна встановити на робочий стіл віджет cluBalance , Який відображає баланс мобільного пристрою і оновлюється в режимі реального часу.

Програма має три інформерамі: 1x1, 2x1 і 4x1. Кожен з них відображає суму, що знаходиться на рахунку у користувача, а також зміни балансу (останнє, за добу і за місяць). Зауважимо, що віджети відмінно персоналізуються: програма має чотири різних стилю для їх оформлення (правда, вони всі схожі між собою), користувач може регулювати прозорість інформера, включати або відключати відображення логотипу оператора, прогрессбар, а також налаштовувати кольори за власним бажанням.

При кліці по логотипу оператора відбудеться оновлення балансу, а при натисканні на «тіло» віджета - перехід в програму. У ній користувач може побачити детальну статистику витрат на мобільний зв'язок за будь-який проміжок часу - від однієї доби до року. Також тут є зручна функція відображення останнього повідомлення від оператора: корисно тим, у кого підключені пакети хвилин, SMS та іншого. Також в додатку є журнал з деталізованим звітом по балансу. Він відображає, після яких операцій з рахунку списувалися кошти. У безкоштовної версії журнал відображає тільки дані за поточний день. У повному «Pro» -Додатків можна переглядати детальну статистику по місяцях, днях або за будь-який довільний інтервал часу. Також в платній версії є можливість перегляду графіку, завдяки яким можна наочно порівняти витрати в різні дні або місяці. Вартість Pro-версії становить менше 60 рублів.

Чесно кажучи, оскільки нас цікавить в першу чергу віджет програми, а його функціонал в безкоштовній версії не урізаний, я не бачу сенсу купувати cluBalance Pro. Додаток швидко налаштовується на вашого оператора, розпізнає зміну sim-карти. Якщо баланс все одно не відображається, в програмі є детальна довідка, яка допоможе користувачеві зробити так, щоб все запрацювало. Розробнику низький уклін: cluBalance - інструмент набагато більш ніж просто зручний.

# Battery HD

Про користувачів Android-гаджетів поширена жарт, що їх девайси ніколи не вкрадуть, оскільки вони завжди знаходяться на зарядці. Дійсно, багато пристроїв, що працюють на операційній системі від Google, дуже швидко витрачають заряд батареї. Повністю цю проблему, на жаль, вирішити не можна, але попередити - цілком можна.

віджети додатки Battery HD інформуватимуть вас про те, скільки відсотків від повного заряду акумулятора залишилося у вашому розпорядженні, скільки часу до розрядки пристрою залишилося для використання певних функцій (телефонні 2G- або 3G-розмови, використання мобільного або Wi-Fi-інтернету, прослуховування музики, перегляд відео , ігр та ін.). Додаток пропонує три типи віджетів: горизонтальний, вертикальний і компактний. У процесі додавання інформера на робочий стіл користувачеві потрібно вказати, які дані він хоче бачити на ньому. Для отримання більш точних даних додаток можна відкалібрувати, тобто провести спеціальні автоматичні тести батареї (до речі, досить тривалі: від 60 до 90 хвилин).

Якщо натиснути на віджет, відкриється вікно програми Battery HD. Вона являє собою три вкладки. На першій розташована найважливіша інформація про батарею: залишився відсоток заряду, тривалість «життя» пристрою без підзарядки в режимі очікування, залишок часу на прослуховування музики, перегляд відео, користування Інтернетом та, звичайно, на телефонні розмови. Друга вкладка також містить дані про тривалість роботи гаджета. На третій знаходяться фізичні дані батареї (стан, температура, напруга).

В налаштуваннях можна виявити зміна кольору інформера батареї, включення / відключення повідомлень в системній панелі Android внизу екрану і запуск каліброваного тесту. Там же додаток пропонує купити Pro-версію, яка звільнить користувача від перегляду реклами. Більше ніяких відмінностей немає.

Не можна не відзначити, що додаток дуже стильне і приємне у використанні. Крім цього радують, звичайно, не стовідсоткові, але досить точні дані. На суб'єктивний погляд автора статті, програма краща серед аналогів.

На цьому у нас все. Не забувайте ділитися вашими улюбленими віджетами в коментарях!

Якщо Ви помітили помилку - виділіть необхідний текст і натисніть CTRL + ENTER.

Але що робити, якщо хочеться якось прикрасити головний екран пристрою, а Sense на ньому немає?
А який сенс кілька разів на день набирати один і той же номер, адже можна просто встановити віджет з автовизовом?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то