Статьи

5 способів привернути читачів в Твіттері, як збільшити передплатників?

  1. 1. Виберіть аудиторію
  2. 2. Допомагайте одне одному
  3. 3. Приймайте участь в листуванні
  4. 4. Просувайтеся і за допомогою інших соціальних мереж
  5. 5. Будьте самим собою і читачі до вас потягнуться!

От уже хто дійсно розбирається в тому, як завоювати велику кількість читачів в Twitter, так це блогери. Адже у них є спеціальна стратегія: у назві їх імен ховається підказка про сам зміст блога. Що означає: навіть незважаючи на те, що ці блогери і рекламують себе таким чином, читачі все ж вибирають їх через вміст їх мікроблогів. Для них цікавіше читати таких блогерів, ніж, скажімо, якусь випадкову компанію, що займається продажем шаф.

Блогери, які хочуть добитися успіху, поспішають встановити контакт зі своїми фоловерів, а також залучати ще більше нових і зберігати колишніх передплатників Блогери, які хочуть добитися успіху, поспішають встановити контакт зі своїми фоловерів, а також залучати ще більше нових і зберігати колишніх передплатників. І дійсного, немає кращого способу, ніж Twitter для залучення читачів на свої сайти і блоги.

Але, безумовно, не у всіх блогерів є по 10000 читачів в твіттері. Так що ж відокремлює супер зірок від посередніх блогерів?

Давайте поглянемо на кількох людей, у яких є свої блоги, і на їх надзвичайно успішні стратегії просування в Twitter. Можливо, і ми винесемо для себе що-небудь цікаве.

1. Виберіть аудиторію

Twitter є такою соціальною мережею, де дуже легко отримати зворотній зв'язок з іншим читачем. Ви можете ввечері зайти на сайт і додати в читаються будь-якої людини, хоч тисячі таких користувачів, а з ранку, цілком ймовірно, вас теж будуть вже читати всі ці люди. Але те, що у вас багато читачів, ще не означає, що вони якось зацікавлені вашим твіттером. Якщо один з читачів сильно захоплений спортивними машинами, а інший тільки й пише, що про декоративні серветки, вам доведеться неабияк потрудитися, щоб знайти до них підхід. А якщо їм не подобається те, про що ви пишете, вони явно не будуть вас ретвітів і допомагати вам залучати нових читачів.

Одна відома на заході «блоггерша», наприклад, робить акцент на кожному фоловерів. Спочатку вона завела блог, щоб ділитися в ньому своїми численними рецептами з друзями. Тепер на її сайті можна знайти ціле безліч корисних для здоров'я рецептів. Всі її рецепти також несуть в собі нотку чогось надприродного. Цілком очевидно, що вона привертає на свій сайт не тільки кухарів, але і людей, які стежать за собою і своїм тілом. Ви можете побачити це по її записам у твіттері.

Хоч вона і робить ретвіти деяких записів, які їй подобаються, з більшого вона все ж пише твіти, в які вставляє посилання на свої рецепти, вказуючи також необхідні інгредієнти Хоч вона і робить ретвіти деяких записів, які їй подобаються, з більшого вона все ж пише твіти, в які вставляє посилання на свої рецепти, вказуючи також необхідні інгредієнти. Дана тактика дуже непогано вписується в саму структуру сайту, так як це дозволяє читачам шукати рецепти на основі входять туди інгредієнтів. Швидко знайшов, що тобі потрібно, і вийшов. Якраз те, що потрібно її енергійної аудиторії, яка перебуває в пошуках сезонних рецептів.

Що слід робити вам для залучення читачів:

Візьміть собі на замітку, що, як правило, краще нехай у вас буде менше читачів, але вони будуть більше залучені в те, чим ви займаєтеся. Велика кількість читачів ще нічого не означає. Тим більше, що як тільки ви встанете на ноги, ваша фан-база сама почне поповнюватися. Може вам і не потрібна така велика кількість читачів, але вам точно потрібна буде якась певна тема для свого блогу. Насправді, навіть така дрібниця, як нік в твіттері може визначити всю вашу подальшу діяльність в цьому мікроблозі. Як тільки ви визначилися з темою, застосуєте всю креативність, щоб дотримуватися цих рамок.

Кого вам читати? Хто повністю розділить ваші інтереси? Що ви можете ретвітів? Як ви можете змішувати інформацію в твіттері? Давайте своїм читачам не тільки інформацію, але також і ідеї, які вони можуть застосувати на практиці. Кількість ваших передплатників буде від цього тільки рости.

2. Допомагайте одне одному

Хочете, називайте це дружнім ретвітів. Співпраця з іншими користувачами, а також дружня реклама їх блогів і продукції може дуже вигідно позначитися на розширенні кола ваших читачів. Співпраця з іншими користувачами не тільки надає вам новий матеріал для публікації в Twitter ( хто не скористається великим для задоволення затятих користувачів?), Але також знайомить інших, нових користувачів з вами. І хоч не всієї нової аудиторії буде цікаво вас читати, ви непогано попрацювали і знайшли, хто розділяє ваші інтереси. Надалі це буде працювати на вас.

DIY-блогер (Do It Yourself - зроби сам) Вікторія, яка пише про ремонт свого Вікторіанського будинку, робить це кількома різними способами. Іноді вона просто ретвітів записи своїх читачів:

Ви можете безпосередньо з кимось почати співпрацювати, або просто кокетливо листуватися Ви можете безпосередньо з кимось почати співпрацювати, або просто кокетливо листуватися. Це не важливо. Головне: перебуваючи в компанії, ви заочно збільшуєте коло своїх читачів.

Що слід робити вам:

Існують більш творчі способи співпраці з іншими блогерами і навіть підприємствами. Чому б вам не провести спільний конкурс, в якому буде виставлена ​​продукція або результат вашої праці? А як щодо дружнього ретвіти або обміну відео-роликами?

Навіть самий звичайний регулярний ретвіт постів вашого улюбленого блогера може привести до того, що він почне теж саме робити і для вас. Чим більше ви робите для інших, тим більше вони будуть робити для вас.

3. Приймайте участь в листуванні

У той час, як деяким блогерам, чиї пости перенасичені текстовим змістом, досить писати прості інформаційні твіти, іншим блогерам було б непогано поспілкуватися зі своїми читачами У той час, як деяким блогерам, чиї пости перенасичені текстовим змістом, досить писати прості інформаційні твіти, іншим блогерам було б непогано поспілкуватися зі своїми читачами. Ось чому бізнес деяких підприємств не настільки успішний: вони зосереджуються на написанні всяких пропозицій та оголошень і забувають про налагодження зв'язку зі своїми клієнтами.

Багато блогери роблять ту ж саму помилку. Вони пишуть свій твіт, діляться своїми думками, але не приділяють своїй стрічці належної уваги: ​​не коментують твіти інших читачів, не роблять ретвіти. Зворотно ж, з огляду на той факт, що твіттер має на увазі певну віддачу для своїх читачів, така поведінка буде неправильним. Так як тут ви отримуєте тільки те, що можете дати іншим.

Наприклад, вражаюча Bloggess дуже вміло справляється із завданням спілкування зі своїми читачами. По-перше, вона постійно робить ретвіти записів інших читачів і відповідає тим, хто коментує її власні записи.

Вона завжди веде переписку з характерним для неї почуттям гумору, злегка поддразнивает своїх читачів, жартує з ними Вона завжди веде переписку з характерним для неї почуттям гумору, злегка поддразнивает своїх читачів, жартує з ними. Наприклад, коли хтось поскаржився, що у неї в магазині не продається ніяких весільних товарів, вона жартівливо відповіла, що вже і цю «перлину» занесла в свій список.

За ці всім варто один дуже хороший принцип: люди, що користуються Twitter, не хочуть бути просто споживачами - вони хочуть бути частиною творчого процесу. Якщо ви покажете їм, що ви їх помітили, і ви їх цінуєте, вони з більшою ймовірністю будуть залучені в вашу роботу і будуть ділитися вашими записами з більшою активністю. Що, в свою чергу, допоможе вам залучити ще більше читачів.

Що слід робити вам:

Почніть спілкуватися! Відповідайте на актуальні записи вчасно і таким чином, щоб було видно характер (або рекламувався ваш товар). Ретвітьте відповіді під вашими записами, а також робіть ретвіти записів ваших потенційних читачів. Таким чином, відповідаючи іншим користувачам, ви показуєте, що ви їх цінуєте, а роблячи ретвіти потенційних читачів, ви заманювали їх на свій блог.

4. Просувайтеся і за допомогою інших соціальних мереж

Згадайте все фото, що ви опублікували в Instagram або Pinterest. Згадайте опитування в Facebook. Вони представляють величезну цінність не тільки для тих соціальних мереж, на яких вони спочатку були розміщені. Вони також можуть стати чудовими посиланнями для Twitter. Також як і ретвіт інших користувачів, додавання посилань з інших соціальних мереж на свій мікроблог в Twitter допоможе вам збільшити коло своїх читачів. Читачі зможуть вирішити для себе, яка частина вашої особистості і в якій соціальній мережі їм подобається найбільше. Це, звичайно, передбачає, що ви повинні розбиратися, для чого краще вам підходить та чи інша соціальна мережа, і використовувати ці знання по повній.

Як приклад, погляньте на новинну стрічку блогера Anh.

Як приклад, погляньте на новинну стрічку блогера Anh

З огляду на візуальний характер її блогу, без Instagram тут не обійтися. Правда, іноді, як альтернативний варіант, вона використовує Twitpic. Знаючи, яка з соціальних мереж підходить краще для представлення тієї чи іншої інформації, Ан вміє привернути нових читачів.

  • Що слід робити вам:

Спочатку з'ясуйте, як найкраще розбавити ваші пости в твіттері, використовуючи інші соціальні мережі. Потім додайте в свою новинну стрічку свої ж записи, але з інших соціальних мереж. Це кращий спосіб оживити твіттер і встановити зв'язок з вашими послідовниками через їх улюблені соціальні мережі.

5. Будьте самим собою і читачі до вас потягнуться!

Може це і звучить банально, але саме ви відділяєте пересічних блогерів від блогерів зірок. Зрештою, всі користувачі усвідомили одне: тут справа зовсім не в незвичайних інтересах або досвіді, або в запаморочливій почутті гумору. Тільки ті блогери, які залишаються собою, домагаються висот.

Що слід робити вам:

Не намагайтеся просто наслідувати іншим. Виберіть свою власну манеру письма, пишіть безмірно про те, що вам дійсно подобається, відповідайте іншим користувачам, клейте дурня. Просто будьте собою. Виходьте в мережу так часто, наскільки можливо, і незабаром ряди ваших читачів поповняться.

Так що ж відокремлює супер зірок від посередніх блогерів?
Кого вам читати?
Хто повністю розділить ваші інтереси?
Що ви можете ретвітів?
Як ви можете змішувати інформацію в твіттері?
? хто не скористається великим для задоволення затятих користувачів?
Чому б вам не провести спільний конкурс, в якому буде виставлена ​​продукція або результат вашої праці?
А як щодо дружнього ретвіти або обміну відео-роликами?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача