Статьи

5 Способів вставити рекламу на сайті Joomla

  1. Спосіб 1, вставити рекламу на Joomla сайт в модулі
  2. Спосіб 2, Вставити рекламу на Joomla, за допомогою компонента банери
  3. Спосіб 3, Вставляємо рекламу в статті сайту ручним способом
  4. Спосіб 4, Вставляємо рекламу в усі статті за допомогою плагіна
  5. Спосіб 5, Вставляємо модулі з рекламою в статті
  6. Інші статті розділу: Розширення Joomla 3

class = "eliadunit">

вступ

CMS Joomla дозволяє розміщувати на сайті рекламні коди, а отже ви можете організувати показ рекламних оголошень на сайті і трохи на цьому заробити.

Для початку потрібно вибрати рекламного компанію, яка буде посередником між вами і рекламодавцем. Вибір компанії залежить не тільки від вашого бажання. Більшість рекламних фірм, які надають такі послуги, висувають вимоги до віку і відвідуваності сайту. Тому, після реєстрації на сайті компанії, вам потрібно пройти модерацію вашого Joomla сайту. Варто відзначити, що є ліберальні компанії, які приймають будь-які законні сайти. Найвідоміша з них, GoogleAdSense. Як розміщувати код Google AdSense я писав в окремій статті: Як розмістити рекламу AdSense на Joomla

Крім розміщення стороннього рекламного коду на сайті Joomla, можна працювати з рекламодавцем безпосередньо. Для цього є системний компонент «Банери». Він дозволяє розмістити картинку з рекламою і вести облік кліків і переходів по рекламному посиланню. Про це в інших статтях, тут ми розміщуємо сторонні рекламні коди.

Вважаємо, що у нас є рекламний код, який потрібно розмістити на сайті Joomla.

Спосіб 1, вставити рекламу на Joomla сайт в модулі

Першим способом розглянемо, вставку коду реклами ручним способом в модулі робочого шаблону.

Для зручності робіт, відключимо візуальний редактор в загальних налаштуваннях сайту і перейдемо на режим «Без редактора». Це дозволить спокійно вставляти код, не думаючи про обрізання кодів системою.

Далі просто. Створюєте текстової модуль, типу HTML і вставляєте в зміст модуля код вашої реклами. Вибираєте місце показу модуля, варіанти відображення на сторінках і задаєте інші стандартні параметри модуля. У додаткових налаштуваннях вимикаємо кешування модуля. Реклама часто змінюється, і запам'ятовувати модуль з рекламою не потрібно.

Спосіб 2, Вставити рекламу на Joomla, за допомогою компонента банери

На Joomla є системний компонент «Банери». З його допомогою можна організувати показ сторонніх рекламних кодів.

  • Для цього на вкладці «Банери» створюєте (якщо треба) категорію для банерів. Це корисно якщо Ви працюєте з багатьма рекламними компаніями.
  • Далі створюєте банер. Для вставки довільного рекламного коду тип банера вибираєте не картинка, а «Інший».
  • В поле ідентифікатор коду банера, вставляєте ваш рекламний код.
  • Налаштування статистики за бажанням. Не забуваємо включити банер і вставити його в свою категорію (якщо ви її створювали). Клієнт банера не потрібен.

Клієнт банера не потрібен

Банер створений, створюємо модуль з банером. Тут все стандартно: в менеджері модулів створюємо модуль типу «Банер». При створенні ніяких кодів вставляти не потрібно, просто вибираємо свій створений банер з назвою і категорії. Вказуємо будь-яку позицію для показу модулів, не обов'язково позицію banner, і створюємо модуль.

class = "eliadunit">

class = eliadunit>

чистимо кеш сайту і дивимося результат. Якщо потрібно розмістити даний банер в інших модулях сайту, використовуємо в Менеджері модулів, «Пакетний обробку» і копіюємо модуль з банером в інші позиції.

Спосіб 3, Вставляємо рекламу в статті сайту ручним способом

Якщо потрібно вставити рекламу в окремі статті, вставляємо рекламний код руками, в режимі «Без редактора» або відключаємо візуальний редактор кнопкою «Вимкнути редактор».

Спосіб 4, Вставляємо рекламу в усі статті за допомогою плагіна

В розширеннях Joomla є плагіни, які дозволяють розміщувати рекламні коди відразу у всіх статтях сайту або вибираючи категорії статей по фільтру. На жаль, ці розширення створені тільки для розміщення рекламного коду Google AdSense.

Спосіб 5, Вставляємо модулі з рекламою в статті

Ручне розміщення реклами в статті незручно. Потрібно постійно думати про відключення візуально режиму, після редагування статті код реклами може підрізати, а реклама прірву. Уникнути цього допоможе відмінний плагін «Modules Anywhere» (https://www.nonumber.nl/extensions/modulesanywhere). Він дозволяє вставити в будь-яке місце статті будь-який створений модуль сайту. Це розширення аналогічно, системному плагіну « Load Modules ». Тільки з досвіду, системне розширення працює не завжди, а плагін працює на будь-якому шаблоні.

Техніка вставки реклами дуже проста. Створюєте модуль з рекламним оголошенням (тип модуля HTML). Модуль публікуєте, але вибираєте місце для розміщення. При написанні статті в будь-який її місце в візуальному режимі редактора вставляє створений модуль. Кількість створених і розміщених модулів залежить від вас.

До речі, цим же, плагіном можна вставляти модулі з створеними рекламними банерами в статті.

© Joomla-abc.ru

Інші статті розділу: Розширення Joomla 3

class = "eliadunit">

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача