Статьи

45 красивих і креативних ідей для логотипу компанії

 1. Як придумати креативний логотип
 2. Основні правила створення логотипів
 3. 45 ідей для логотипу
 1. Як придумати логотип
 2. Основні правила створення логотипів
 3. 45 ідей для логотипу
 4. Чи вважаєте, що створити логотип простіше простого? Подумайте гарненько. Створити візуальний образ бренду - це не просто вписати назву компанії в квадрат або гурток. Хороший логотип повинен найкращим чином представляти вашу компанію. У логотипі не місце випадковим елементам, адже його мета - розповісти потенційним клієнтам про те, хто ви і чим ви займаєтеся. Грамотні дизайнери логотипів зараз в ціні, і це не випадково. Логотип формує перше враження про ваш бізнес, який впливає на ставлення клієнтів до бренду і їх рішення про покупку ваших товарів або послуг.

  Як придумати креативний логотип

  Якщо ви відчуваєте, що ваші творчі сили вичерпалися і цікаві ідеї обходять вас стороною, не впадайте у відчай. Ось кілька порад, які допоможуть вам виправити ситуацію:

  • Прогуляйтеся по тематичним сайтам

  Це не обов'язково повинні бути сайти про дизайн логотипів, адже в Інтернеті величезна кількість корисних ресурсів з унікальним контентом. Шукайте натхнення де завгодно. Наприклад, на сайтах, присвячених фотографії. Красиві, оригінальні зображення допоможуть розбудити вашу фантазію і направити хід ваших думок в потрібне русло.

  • Вчіться у інших

  Чи працюєте над емблемою для ресторану? Тоді обов'язково подивіться на шаблони кращих ресторанів (особливо тих, що спеціалізуються на такій же кухні). Розробляєте логотип для серйозної фінансової компанії? Подивіться, як інші дизайнери втілили в життя свої задумки на цю тематику. Тут мова не йде про те, щоб копіювати ідеї інших. Ваше завдання - перевірити, які ідеї ще не були реалізовані.

  • Зустрітися з компанією ближче

  Зустрітися з історією розвитку компанії. Які фактори зіграли в ній ключову роль? Розберіться, в чому полягає місія, бачення і цінності компанії. До чого вона прагне і якими принципами керується? Вивчіть підхід компанії до організації робочих процесів і обслуговування клієнтів. Якою бачать компанію її клієнти? Така інформація допоможе вам виділити характерні символи бізнесу. Розміщення на логотипі, такі символи розкажуть цільової аудиторії про компанію.

  • Нічого складного

  Просто візьміть ручку і папір і малюйте все, що прийде в голову. Коли ви починаєте занадто багато думати і ускладнювати, на цікаві ідеї сил просто не залишається. А коли ви розслабляєтеся, ваша рука, що не стримувана думками, просто виводить лінії. Ваше підсвідомість запускає креативний процес, і одна з таких «випадкових» ліній може стати визначальною для вашої майбутньої емблеми і, відповідно, всього бренду.

  Робите паузи. Якщо ви будете занадто багато працювати і думати, ваш мозок швидко втомиться. А від втомленого мозку чекати оригінальних ідей не доводиться. Звичайно, тут ви можете згадати, як колись блискуча думка відвідала вас після кількох безсонних ночей. Але якщо ви дасте своєму мозку і тілу можливість «перезавантажитися», то потім зможете будете працювати продуктивніше.

  Ну що, додалося натхнення? Тоді давайте приступати до створення логотипу.

  Основні правила створення логотипів

  Ось кілька простих правил, які допоможуть вам створити ефективний, що запам'ятовується логотип, який буде успішно справлятися з покладеними на нього завданнями.
  Пам'ятайте про простоту
  Включивши в свою емблему занадто багато деталей, ви ризикуєте залишитися незрозумілим аудиторією. Пам'ятайте, що компанії доведеться зменшувати логотип, щоб розмістити його, наприклад, на брелоках або бланках. В цьому випадку перевантажений елементами шаблон перетвориться в пляма, на якому нічого не можна розібрати.

  Відповідність тематиці бренду
  Які асоціації приходять вам в голову, коли ви думаєте про океанаріумі? Швидше за все, це буде синій колір, дельфін, кит і тому подібні поняття. Якщо на логотипі океанаріуму розмістити мавпу або зебру, він не викличе нічого, крім замішання. Пам'ятайте про те, що всі елементи вашої емблеми повинні відповідати тематиці бренду і відображати його сферу діяльності, цілі та цінності.

  Колір відіграє вирішальне значення
  Підбираючи колірну палітру, ви повинні завжди пам'ятати образ бренду і основні якості, які його характеризують. Наприклад, яскраві і сміливі кольори ефективно привертають увагу, але при цьому можуть здатися різкими; приглушені відтінки створюють складний, цікавий образ, але можуть залишитися непоміченими. Кожен колір несе в собі певні конотації. Прикрасивши емблему в «випадкові» кольору, ви ризикуєте сформувати у аудиторії невірне враження про бренд. тут ви можете дізнатися більше про психологію кольорів.
  Колір відіграє вирішальне значення  Підбираючи колірну палітру, ви повинні завжди пам'ятати образ бренду і основні якості, які його характеризують
  вибір шрифту
  Підібрати відповідний шрифт оптимального розміру не так просто, як здається.
  Якщо на вашому логотипі є текст, приготуйтеся випробувати сотні шрифтів, щоб вибрати кращий.
  Експериментуйте зі шрифтами із зарубками і без, а також рукописними, курсивними і жирними шрифтами. Не забувайте про кастомних шрифтах.

  При виборі шрифту для своєї емблеми слід враховувати три важливих моменти:

  • Уникайте популярних шрифтів (наприклад, Comic Sans), інакше ваш логотип буде виглядати непрофесійно, і аудиторія не зможе сприймати його серйозно.
  • Переконайтеся, що ваш шрифт (особливо якщо він рукописний) залишається читабельним навіть в зменшеному вигляді.
  • Обмежтеся одним шрифтом, максимум - двома.

  Розгляньте можливість використання кастомними шрифту. Оригінальний шрифт допоможе вашому бренду виділитися на тлі інших компаній. Вдалими прикладами можуть служити емблеми таких гігантів, як Yahoo !, Twitter і Coca Cola.

  Також ми зібрали 30 безкоштовних та красивих шрифтів для логотипу.

  Не бійтеся експериментувати
  Якщо все банки в вашому регіоні використовують на своїх логотипах золотий колір, це зовсім не означає, що ви повинні робити те ж саме. Не потрібно копіювати кращі логотипи фірм у своїй галузі. Якщо на емблемах інших кондитерських часто зустрічаються зображення качалки, вам не обов'язково сліпо слідувати цьому тренду. Не бійтеся експериментувати і йти своїм власним шляхом.

  Використовуйте ресурси і інструменти онлайн
  Якщо ви шукайте натхнення, допомога або можливості співпраці, ви знайдете все це в Інтернеті.

  Ви напевно з власного досвіду знаєте, якщо спочатку пошукати трохи натхнення, то почати складна справа стає значно простіше. Радимо вам покопатися у величезній колекції логотипів на відомому сайті Logopond.

  Якщо ви хочете створити емблему своїми силами, рекомендуємо вам кращий генератор логотипів Logaster . Цей інструмент допоможе вам згенерувати цікавий логотип всього за кілька хвилин. Вам лише потрібно вказати назву своєї компанії та галузь. Сервіс запропонує вам десятки красивих іконок. Виберіть будь-який вподобаний варіант і скачайте його собі на комп'ютер. Або змініть колір, текст, іконку і розташування елементів, поки не побачите на екрані логотип своєї мрії. Logaster пропонує кілька версій логотипу для соціальних мереж (Facebook, Twitter, Instagram, Google+). Більш того, на сайті ви можете створити візитку або конверт з вашим новим логотипом. З Logaster створити професійний логотип може кожен. Для цього не потрібно ніяких спеціальних знань і умінь!

  45 ідей для логотипу

  Якщо ви вирішили зробити по-справжньому якісний логотип, приготуйтеся присвятити цьому заняттю багато сил і часу. Більш того, ви повинні бути в курсі останніх трендів в області дизайну. Емблема є основною корпоративного стилю вашої компанії, яка впливає на сприйняття вашого бренду аудиторією. Хороший логотип повинен подобатися і легко запам'ятовуватися, щоб ваші потенційні клієнти захотіли повернутися на ваш сайт. Ми зібрали для 45 оригінальних логотипів, які безумовно заслуговують вашої уваги. Ми сподіваємося, що вони надихнуть вас на створення своїх власних шедеврів.

  Не забувайте писати в коментарях, які емблеми сподобалися вам найбільше
  Не забувайте писати в коментарях, які емблеми сподобалися вам найбільше. Також ви можете спробувати зробити свій лого прямо зараз з Logaster .

  Статті по темі:

Розробляєте логотип для серйозної фінансової компанії?
Які фактори зіграли в ній ключову роль?
До чого вона прагне і якими принципами керується?
Якою бачать компанію її клієнти?
Ну що, додалося натхнення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача