Статьи

140+ захоплюючих телеграм каналів для інтернет-маркетолога

 1. SEO-канали
 2. маркетинг
 3. контекстна реклама
 4. Діджитал і медіа
 5. Аналітика
 6. SMM
 7. веселі канали
 8. бізнес
 9. арбітраж
 10. технології
 11. Чати
 12. бізнес
 13. SEO
 14. Digital
 15. SMM

Сьогодні складно уявити блогера, який ще не має свого телеграм каналу. Всі вони несуть внесок в розвиток аудиторії. Одні канали мають суто розважальний характер, інші - розповідають передплатникам про тренди ніші, діляться корисними порадами та Лайфхак.

У цій статті ми вирішили зібрати для вас найбільшу в рунеті добірку корисних телеграм каналів для інтернет-маркетолога.

Нагадуємо, що у нас також є канал в ТГ - Маркетинг Сайту - https://t.me/mflow. У ньому ми ділимося актуальними новинами і думками про маркетинг і SEO. Підписуйтесь!

SEO-канали

 1. Devaka Talk - https://telegram.me/devakatalk - Актуальні Використання матерiалiв novynar.com.ua дозволяється за SEO та інтернет-маркетингу.
 2. WebPromoExperts - https://t.me/webpromoexperts - Освітній канал по просуванню бізнесу в Інтернеті від академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts.
 3. I-Marketing.ua - https://telegram.me/imarketingua - Фреш-новини про маркетинг: з ​​перших рук. Чек-листи, кейси, гіпотези і приклади від топових маркетологів Рунета.
 4. Метод SEO - https://t.me/metod_seo - Корисні рекомендації від колишніх сеошників, готові авторські кейси і останні новини.
 5. Вся SEO-життя в одному каналі - https://t.me/seolife - Вся SEO-життя в одному каналі.
 6. SEO blog Reader - https://t.me/seoblogs - Пости з SEO блогів в одному місці.
 7. Втомлений сеошник - t.me/seodied - Особистий блог втомленого сеошника. Буду викладати свої думки, ділиться планами і цікавими матеріалами) PS Я не вважаю, що SEO померло;)
 8. SEOшмео e-commerce манімейкінг Affiliates - https://t.me/seoshmeo - Новини та цікаві замітки зі світу seo, e-commerce, cpa, affiliate marketing, money making і схожих тематик.
 9. SEOшніца - https://t.me/Seoschnitsa - Жадібність до seo кейсів - друге щастя! Зроблю вас щасливішими, друзі.
 10. Shakin.ru - https://t.me/shakinru - Статті про просування сайтів
 11. Про бізнес - https://t.me/stroimbiznes - Про те, як побудувати і розвинути свій бізнес. Канал Дмитра Шахова (bablorub)
 12. Англомовне SEO - https://t.me/burzhunet - Корисні матеріали з англомовного SEO з моїх (Шакин Михайло) закладок.
 13. Канал Аралова Євгенія - https://t.me/seoaralov - Консультую по SEO, роблю аудити.
 14. SEO-спеціаліст - https://t.me/seospecialist - Свіжа інформація по SEO для самостійного просування, переклади корисних статей, SEO аудити, лінкбілдінг, огляди інструментів, особисті експерименти
 15. Serpstat - seo | ppc | маркетинг - https://t.me/serpstat_ru - Ми поговоримо з тобою про SEO, PPC і маркетингу: blue_heart:
 16. Практика інтернет-маркетингу - SEO, контекст, аналітика, юзабіліті, маркетинг - https://t.me/praima - Розповідаємо про тренди інтернет-маркетингу, ділимося результатами досліджень, публікуємо рекомендації експертів.
 17. Академія SEO - https://t.me/seoakademiyacom - Тут кажуть тільки правду про SEO.
 18. CRAZY_маркетінг - https://t.me/crazymarketing - Інтернет маркетинг. Корисний контент, цінна інформація на кожен день в світі маркетингу.
 19. Піксель Тулс: SEO-інструменти - https://t.me/pixeltools - Канал проекту tools.pixelplus.ru «Піксель Тулс» - унікальні інструменти для професіоналів і новачків в SEO та інтернет-маркетингу. Тут будемо ділитися досвідом і розповідати про новинки і тенденції.
 20. NaZapad - https://telegram.me/nazapadseo - NaZapad - спільнота з просування на західних ринках. Канал від Віктора Карпенка про просування на захід.
 21. NEW Searchengines.ru - https://t.me/searchenginesru - канал однойменного ресурсу. Основні новини зі світу seo і лінкбілдінга.
 22. NEW Черговий SEO-доктор - https://t.me/siteclinic_doctor - офіційний канал команди SiteClinic. Відповідають на запитання передплатників по SEO безкоштовно.
 23. NEW SEO-спеціаліст - https://t.me/seospecialist - новини / фішки / Лайфхак, авторський telegram канал про самостійне SEO-просуванні сайтів.
 24. NEW SEO Club - Тусовка SEO, PPC, CPA - 8P Сьогодні складно уявити блогера, який ще не має свого телеграм каналу - https://t.me/SEO_CLUB - група однодумців Безкоштовна допомога по SEO, PPC, CPA.

маркетинг

 1. Youscan - https://telegram.me/youscan - Сила соціальних медіа на користь бізнесу: маркетинг, PR, SMM, дослідження, інсайти, кейси, хакі та інше.
 2. Русский маркетинг - https://t.me/smmrus - Все найцікавіше зі світу digital.
 3. креативне - https://t.me/smmshit - Розповідаємо про те, що її не повинна бути реклама.
 4. ЗБС реклама - https://t.me/smmbest - Наочно показуємо, якою має бути правильна реклама.
 5. Digital Eva - https://t.me/evaevt - Make Digital Great Again. Авторський канал Діджитал Єви (Валентина Евтюхіна).
 6. Cossa - https://telegram.me/cossaru - Суспільство донесення новин Cossa, Ruward
 7. Бізнес і соціальні мережі - https://t.me/marketing_smm - Великий канал про маркетинг. Більше схожий на ЗМІ.
 8. soMedia - https://t.me/soMedia - Social Media для думаючих: тренди та прогнози розвитку суспільства і людства.
 9. Телеграм-маркетинг - https://t.me/tgmarketing - Все про маркетинг в телеграм та інших месенджерах.
 10. Тру.Маркетінг - https://t.me/kineticaagency - Корисні статті про інтернет-маркетингу, розбір польотів та кейси. Дайджест щопонеділка.
 11. Сказ маркетолога - https://t.me/moj_marketing - Думки про інтернет-маркетингу
 12. AdIndex - https://t.me/adindex - Реклама і маркетинг в Росії і світі.
 13. Блог Нетологія - https://t.me/netologyblog - Гіфочкі і посилання на статті Нетологія у вигляді несмішних жартів. З усіх питань пишіть мадаме-редактору блогу.
 14. INTERNET 9000 - https://t.me/internet9000 - The internet is a magical place filled with wonderful things.
 15. ITMark - https://t.me/ITMark - Все просто і чесно про b2b маркетингу. З гумором і без бантиків розповідаю про рутинному, про високе, даю покрокові інструкції як дружити з продавцями і впливати на бізнес.
 16. Стратегія і маркетинг - https://t.me/stratmarketing - Роблю інструменти стратегічного мислення доступними - Авторський канал Сергія Предко.
 17. Check ROI - https://t.me/checkroi - Канал про інтернет-маркетингу, фішках, радах, ідеях і натхнення.
 18. Netpeak - https://t.me/netpeak - канал про інтернет-маркетингу, SEO та PPC. Ведемо рубрики #SEO_routine, # Аналітіка_всего, #MobileTalks, # НаПальцах.
 19. Практика інтернет-маркетингу - https://t.me/praima - Розповідаємо про тренди інтернет-маркетингу, відстежуємо новини, ділимося результатами досліджень, публікуємо рекомендації експертів.
 20. Маркетинг від Гусарова - https://t.me/gusarovby - Авторський канал про маркетинг і бізнесі. Ділюся тим, що пробую і впроваджую сам.
 21. Записки маркетолога - https://t.me/adv_notes - Авторський блог Дмитра Корольова. Смачно пишу про маркетинг, управління та підприємництво.
 22. Упоротий Маркетолог - https://t.me/umarketer - Це авторський канал про новини / Лайфхак з світу маркетингу про Facebook Ads, Google Adwords, Twitter, Snapchat, myTarget і інших корисних джерелах.
 23. Інтернет-маркетинг від Convert Monster - https://t.me/convert_monster - Корисний канал для інтернет-маркетологів і підприємців
 24. Майстер реклами - https://t.me/master_reklama - Канал про маркетинг в цілому і рекламі зокрема. Там публікуються матеріали про те, як робити ефективну рекламу і бути майстром у своїй справі!
 25. Lazy Marketer - https://t.me/lazymarketer - Ліниво - а тому тільки у справі пишу про новини індустрії інтернет-маркетингу, тренди, технології, гумор по темі, роблю огляди корисних сервісів.
 26. Conversion: Інтернет-маркетинг, CPA, Бізнес - https://t.me/conversionim - Інтернет-маркетинг, CPA, бізнес. Без зайвих слів, сама соковита інфа - все, як ти любиш.
 27. Психологія Маркетингу - https://t.me/marketpsy - Бізнес це споживачі. Споживачі - це люди. А люди - це психологія. Факти, експерименти і поради.
 28. NEW Яжемаркетолог - https://t.me/iammarketer - канал розповідає про застосування психології в маркетингу. Тут працюють поради для маркетологів, підказки, курси та багато іншого.
 29. NEW Комора Маркетолога - https://t.me/marketklad - практичні поради, ноу-хау, свіжі новини, інструменти, програми та навчальні матеріали для маркетологів.
 30. NEW Epic Growth Channel - https://t.me/epicgrowth - канал про продакт-маркетингу. У ньому ви знайдете корисні кейси, інсайти, добірки сервісів, інтерв'ю з експертами та поради стартапам.
 31. NEW Щоденний Набат Карла Айкана - https://t.me/ultimaconsulting - крутий, креативний канал про реинжиниринге і стратегічному маркетингу.
 32. NEW Netpeak Software | SEO, Marketing - https://t.me/netpeaksoftware - діляться інсайтами і корисними Лайфхак для SEO і PPC-фахівців, маркетологів, розробників.
 33. NEW Soloviov Consulting - https://t.me/soloviov_consulting - експерти по створенню маркетингових стратегій і масштабування бізнесу.
 34. NEW Meeting point - https://t.me/marketing_meetingpoint - місце зустрічі замовників і виконавців в сфері маркетингу, реклами, PR та digital.

контекстна реклама

 1. Webmagic - https://t.me/webmagic - Корисні посилання та статті по контекстній рекламі.
 2. Контекстна реклама. PPC. Analytics. AdWords - https://t.me/ppc_analytics - 4 роки публікую для вас керівництва і актуальні новини про Adwords, Яндекс.Директ і веб-аналітиці.

Діджитал і медіа

 1. Digital Masons - https://t.me/digital_masons - «Таємне суспільство digital-масонів». Єдине в світі масонський ложе, куди можна потрапити просто підписавшись.
 2. Digital Puzzle - https://t.me/DigitalPuzzle - Пишемо про інструменти інтернет-реклами: таргетована реклама, соціальні мережі, email маркетинг. Обожнюємо кейси та реальні цифри, робимо огляди нових інструментів і ділимося секретами. Любимо Digital, збираємо Puzzle.
 3. Digital-бар - https://t.me/digital_bar - Digital-бар - це спільний канал SEOnews і Лайкні. У меню: ранковий еспресо (статті та інтерв'ю, які ви могли пропустити); новинний шот (новини, про які потрібно дізнатися сьогодні); напій дня (термінова новина, яку варто оцінити прямо зараз)
 4. AITARGET - https://t.me/aitarget_com - Новини Facebook і Instagram реклами.
 5. Вакансії і резюме з Digital - https://t.me/seohr - Безкоштовне розміщення вакансій і резюме.
 6. Про digital - https://t.me/odigital - Новини, статті та дослідження світу Діджитал.
 7. Логотип побільше - https://t.me/thisisnative - Записки видавця «Медузи». Раніше тут було тільки про нативну рекламу, тепер не тільки.
 8. IT і медіа Кат Каже - https://t.me/clickordie - Натисни або помри. Медіа, IT, безумство.
 9. Groks - https://t.me/groks - Канал для Діджитал гроккеров. Технології, маркетинг, аналітика.
 10. Ми і Жо - https://t.me/themedia - «Медіа і Журналістика».
 11. Ой, Натів - https://t.me/native_marketing - Канал про нативной рекламі.
 12. Pressfeed - https://t.me/pressfeed - Блог Pressfeed.ru - щодня головне про медіа і комунікаціях.
 13. Relap.io - https://t.me/relap - Канал про медіа і нативной рекламі.
 14. Синодів і #tceh - https://t.me/sinod - Засновник Roem.ru, реддіректор в #tceh - tceh.com.
 15. Digital Спільно - https://t.me/razberem_soobwa - Пишемо про digital, маркетинг, інтернет-маркетинг, аналітику і веб-розробку для бізнесу. Щоденні актуальні матеріали, документи і кейси у справі.
 16. Kompot.Journal - https://t.me/kompot_agency - Троє з digital-агентства «Компот» пишуть про маркетинг, IT, трендах, дизайні, сучасній культурі, ходять за вас на конференції, діляться квиточками і знижками
 17. SETTERS - https://t.me/setters - Канал крутого комунікаційного агентства з Пітера.
 18. Діджитал без # $% @ & *! - https://t.me/digitalbez - Нескромна думку про digital і інтернет-маркетинг.
 19. Чіпкі Клішні - https://t.me/daykraba - Digital-маркетинг, онлайн-продажу, розробка сайтів, аналітика і лідогенераціі. Наші напрацювання, поради, кейси, а також добірки статей від кращих гравців ринку.
 20. NEW Texterra - https://t.me/TexterraBlog - канал найбільшого однойменного агентства, в якому ви знайдете свіжі матеріали про інтернет-маркетингу. Канал особливо корисний маркетологам і бізнесменам.

Аналітика

 1. Школа бородатого веб-аналітика - https://t.me/schoolWA - Тут ви дізнаєтеся про новинки, кейсах і рішеннях в веб-аналітиці.
 2. JetOctopus - https://t.me/jetoctopus - Канал про дослідження Інтернету, краулінга всіх доменів, аналітика, цікаві факти і глобальні тенденції пов'язані з життям Мережі.
 3. Інтернет-аналітика - https://t.me/internetanalytics - Інтерпретації досліджень інтернет-ринків, аналітика і цікаві цифри про Інтернет, медіа та суспільстві.
 4. WebAnalytics - https://t.me/webanalyst - Дмитро Осіюк, marketing analyst в LUN.ua - онлайн-сервісі з пошуку нерухомості в мегаполісах. Інформація по веб-аналітиці, щодо підвищення конверсії.
 5. NEW Інтернет-аналітика - https://telegram.me/internetanalytics - авторський канал Олексія Никушин, де він публікує результати своїх досліджень інтернет-ринків.

SMM

 1. Канал ледачого SMMщіка - https://t.me/blogsmm - Практичний канал про SMM.
 2. Соцмережі в допомогу бізнесу - https://t.me/smmjournalru - Практичні поради з просування в соціальних мережах і свіжі кейси.
 3. SMM канал спільноти - https://t.me/smmlife - SMM канал
 4. SMMplanner - https://t.me/smmplanner - Канал сервісу відкладеного постінгу SMMplanner. Так само пишемо статті та висвітлюємо останні новини зі світу SMM і маркетингу!
 5. Amplifr - https://t.me/amplifr - Хороший канал про SMM
 6. Практика SMM - https://t.me/praktikasmm - Канал автора блогу «Практика SMM» у ВКонтакте. Пишу спостереження і досвід, отриманий під час роботи з проектами. І не тільки.
 7. SMM в Telegram - https://t.me/aboutSMM - Все, що ви хотіли знати про ведення каналу в Телеграма.
 8. Безлімітний маркетинг - https://t.me/un_marketing - Перший сімейний канал про інтернет-маркетинг: bulb: Простою мовою про те, як самостійно розвивати бізнес в соц.сетях.
 9. SMM | Інстаграм - https://t.me/smmmarketolog - особистий канал.
 10. Канал Ігор Зуєвич - https://t.me/zuevichigor - Пишу про маркетинг / продажу та просування в соц. мережах
 11. Digital BDSMM - https://t.me/digital_bdsm - Канал про маркетинг в соціальних медіа. І не тільки.
 12. NEW Бізнес і соціальні мережі - https://telegram.me/marketing_smm - канал про просування бізнесу в соціальних мережах, останні новини в smm і кейси.
 13. NEW Суперлюди - https://t.me/sl_media - добірки потрібних сервісів і інструментів для маркетингу і бізнесу, інтерв'ю з успішними підприємцями в форматі подкастів, корисні статті та поради.

веселі канали

 1. Нетверезий таргетолог - https://t.me/drunktargetolog - Дует таргетологов @ Ermak23 і @yukisslova в пошуках убогих креативів таргетированной реклами в соціальних мережах.
 2. Мракетінг сьогодні - https://t.me/growthfucks - Чорний і білий маркетинг без соплів, саєнтології і гроусхакінга!
 3. smmbroadcast - https://t.me/smmbroadcast - Прямі трансляції подій зі світу SMM. Всі обговорення.

бізнес

 1. SavkinKS - https://t.me/savkinks - Бізнес-канал: Стратегія, Тактика, Виконання - про методи гнучкого управління і бізнес з Китаєм ... Костянтин Савкін. Засновник Agile Network Capital.
 2. Бізнес-хакі - https://t.me/bhacks - Бізнес, маркетингові та продають хакі. Зроби бізнес ефективніше і прибутковіше. Один пост в день.
 3. Серйозний Бізнес - https://t.me/tgchan - Пишемо про бізнес, стартапи та технології.
 4. Російський Рітейл - https://t.me/russianretail - Тут збираємо все знання, які можуть бути корисні в ритейлі і ecommerce: новини, корисні статті, відгуки про книжки, інформація про цікаві продукти, події і т.д.
 5. Розмови з самим собою - https://t.me/seokemerovoru - Роздуми про бізнес, агентствах, вебмастерінге. І просто життєві спостереження. Канал Олексія Паньшина.
 6. QAZAQBIZ🇰🇿 - блог про бізнес в Казахстані - https://t.me/qazaqbiz - Наповни мозок інфою про інтернет маркетингу і бізнесі в Казахстані (SEO, SMM, PPC & kanapiya.ru)
 7. Нетворкінг Казахстан - https://t.me/networkingkz
 8. Бізнес-Рост - https://t.me/bizmk - Все про створення і розвитку своєї справи. Систематизація продажів і збільшення доходу. А також навчання просуванню бізнесу в Telegram.
 9. Про бізнес - https://t.me/stroimbiznes - канал про бізнес від Дмитра Шахова, також відомого як Баблоруб /
 10. NEW Про Бізнесі - https://t.me/business_ru - канал, в якому зібрано все найсвіжіше і цікаве по бізнесу. Просто, зручно, лаконічно.

арбітраж

 1. ShinyCatz - https://t.me/shinycatz - Арбітраж в стилі кайдзен.
 2. Дайджест CPA - https://t.me/digest_cpa - Арбітраж трафіку: новини, кейси та інтерв'ю.
 3. Вечірній слив c Foxyads - https://t.me/foxyads_tv - Новини, статті, опитування.
 4. Арбітражна годнота - https://t.me/cpagodnota
 5. Задоволений арбітражнік - https://t.me/cpalike - Макс Задоволений | Онлі безкоштовний трафік | botoblog.ru
 6. Арбітраж daily - https://telegram.me/affiliate_daily - Зведення тлумачний новин в сфері арбітражу
 7. CPA: офферу і трафік - https://t.me/cpa_offers - Є свій товар і потрібні продажу? Або ви досвідчений арбітражнік, який шукає нові пропозиції? У вас є оффер або трафік і бажаєте зупинитись у добірці?
 8. Стрічка | Арбітраж трафіку - https://telegram.me/cpa_lenta - Новини в сфері арбітражу трафіку, CPA, SEO, SMM та Інтернет-маркетингу.
 9. Арбітрач - https://telegram.me/arbitrach - Арбітражні новини
 10. HR_Arbitraj - https://telegram.me/hr_arbitraj - Робота в сфері інтернет-маркетингу.
 11. Partnerkin - https://t.me/partnerkincom
 12. Арбітражнік - https://t.me/cpadaddy - Заробляю гроші на арбітражі трафіку, пишу про це і насолоджуюся життям

технології

 1. Технології, медіа та суспільство - https://t.me/brodetsky - Привіт, я Андрій Бродецький, журналіст, екс-головний редактор Apparat. Пишу про технології і про те, як вони змінюють світ.
 2. addmeto - https://t.me/addmeto - Про технології.
 3. All-in-One Person - https://t.me/themarfa - Корисні посилання на додатки, знижки на платні і потрібні програми. Цікаві сервіси та сайти для любителів гаджетів.
 4. Хороші знижки - https://t.me/almostfree - Авторський канал про хороших знижках. Сейли на софт, гаджети і послуги до 100%.
 5. TechSparks - https://t.me/techsparks - Анотовані посилання на цікаві, корисні і дивовижні новини хайтека. Творець каналу Андрій Сербант, топ-маркетолог Яндекса.
 6. Mobile Talks - https://t.me/mobiletalks - Найважливіше і актуальне з мобільного ринку за версією Unilead.

Чати

арбітраж

 1. Арбітраж chat - https://t.me/arbitraj_chat - Тільки актуальна інфа про канали трафіку.
 2. Renewal.PRO - https://telegram.me/renewalpro - Арбітраж
 3. Арбітражнікі - https://t.me/cpa_chat
 4. Чат про таргет / LeadGen13 - https://t.me/targetchat - Чат про таргетовану рекламу в соціальних мережах
 5. Wap.Click, Іванов, алкоголь і філософія - http://t.me/WapGroup
 6. Товарка - арбітраж - https://t.me/arb_tovarka
 7. АрбіКлаб - https://t.me/arbiclub
 8. Wapclick - арбітраж - https://t.me/wapchat - Чат про wap click # 1

бізнес

 1. PRO стартапи, бізнес і технології - https://t.me/Startupchat - Спілкування на теми: IoT, BigData, Нейросеть, AI, VR, Fintech, Блокчейн, Biotech, Космос, IT і інтернет. Вибрані новини зі світу бізнесу і високих технологій.
 2. Бізнес чат - https://t.me/cpabet - Обговорюємо бізнес, cpa, smm. Обмінюємося контактами, співпрацюємо.

SEO

 1. SEO chat - https://t.me/seochat - Чат про SEO.
 2. SEO ШМЕО true chat - https://t.me/seoshmeo_chat - Чат SEO спеців. Обговорюємо SEO і манімейкінг. Мета - створити ком'юніті, де можна оперативно отримати відповідь, консультацію по просуванню, поділитися стоїть інфою або ідеєю.

Digital

 1. Чат Digital Job - https://t.me/digitaljob - Все про роботу в digital. Пишіть в чат ваші вакансії і резюме і знаходите один одного.

SMM

 1. SMM в Росії - https://t.me/rusmmchat - Чат про SMM.
 2. SMMщікі - https://t.me/smmpub_chat - Ще один чат про SMM.

Реєструйтеся в нашій системі крауд-маркетингу - service.referr.ru/register . Ми допоможемо побудувати природний контрольний профіль і збільшити охоплення цільової аудиторії для вашого бізнесу;)

Поділитися з друзями

Або ви досвідчений арбітражнік, який шукає нові пропозиції?
У вас є оффер або трафік і бажаєте зупинитись у добірці?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача