Статьи

10 корисних функцій YouTube, про які ми навіть не здогадувалися

 1. 1. Відтворення відео у фоновому режимі (на мобільних пристроях)
 2. 2. Легка перемотування відео (на мобільних пристроях)
 3. 3. Стенограма відеоролика
 4. 4. Сповільнити або прискорити ролик
 5. 5. Включити нічний режим
 6. 6. Перетворити відео в гифку
 7. 7. Поділитися посиланням на конкретний момент ролика
 8. 8. Зациклити відео
 9. 9. Зберегти відео, щоб подивитися пізніше
 10. 10. YouTube в режимі ТВ-перегляду

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

згідно статистикою , Кожен місяць YouTube відвідують більше 1,9 млрд авторизованих користувачів, які щодня переглядають мільярди відеороликів. При цьому багато глядачів користуються не всіма можливостями відеохостингу, оскільки просто не здогадуються про їх існування. Наприклад, в YouTube є функція зручною перемотування, у кожного ролика є стенограма, а ще можна включити нічну тему і режим ТВ.

AdMe.ru з'ясував, якими корисними функціями, про які майже ніхто не знає, володіє всім відомий YouTube.

1. Відтворення відео у фоновому режимі (на мобільних пристроях)

На жаль, YouTube не дозволяє прослуховувати відео на мобільному пристрої у фоновому режимі. Але ж така функція корисна, коли ви слухаєте музику або ж хочете паралельно запустити іншу програму (припустимо, фотоальбом або калькулятор). Так ось, є хитрий спосіб це зробити.

На Android-пристроях:

 • Для початку зайдіть на YouTube через Google Chrome, запустіть бажане відео.
 • Потім перейдіть до налаштувань браузера (в поле з адресним рядком натисніть значок у вигляді 3 вертикальних точок) і поставте галочку в опції "Повна версія".
 • Сайт увімкнеться знову в деськтопной версії. Натисніть Play або трохи перемотайте відео, якщо воно довго запускається.
 • Після цього можете натискати на телефоні кнопку "Додому". Вітаємо, YouTube програє відео у фоновому режимі!

На iOS-пристроях:

 • Завантажте браузер Dolphin або Safari.
 • Перейдіть на сайт YouTube і запустіть потрібне відео.
 • Потім натисніть кнопку Home, відео зупиниться, але його можна запустити через центр управління операційною системою. Вітаємо, відео програється у фоновому режимі!

2. Легка перемотування відео (на мобільних пристроях)

А ви знали, що на смартфонах і планшетах перемотувати відео можна не тільки перетягуванням повзунка відтворення, але і подвійним натисканням на екран? Кілька разів тапніте на ліву чи праву частину екрану і відео перемотати на 10-20-30 і більше секунд. Чесно кажучи, це відмінна функція, про яку ми й не здогадувалися.

3. Стенограма відеоролика

Чи знаєте ви, що YouTube автоматично генерує стенограму для кожного відео, завантаженого на сайт? Вона може вам знадобитися, коли ви хочете, наприклад, скопіювати цитату з відео, але набирати текст вам лінь, або ж ви хочете зрозуміти, про що говорять в ролику.

Щоб переглянути стенограму, натисніть на значок у вигляді трьох точок, розташований праворуч під відео, а потім клацніть на "подивитися розшифровку відео". Тут же з'явиться стенограма, яку можна скопіювати і при необхідності перевести в онлайн-перекладача.

4. Сповільнити або прискорити ролик

Сповільнити або прискорити ролик

Іноді корисно уповільнити або прискорити відео на YouTube. Скажімо, ви дивитеся запис спортивної передачі і хочете сповільнити дію. Ця функція тепер доступна в мобільному додатку YouTube. При перегляді відео натисніть на екран один раз, потім натисніть значок із трьома кнопками в правому верхньому куті, виберіть «швидкість відтворення» і вкажіть один з варіантів.

До речі, для тих, хто не знає, в деськтопной версії YouTube швидкість відтворення відео можна вибрати, натиснувши на "настройки" (значок шестерінки) і вказавши потрібну швидкість.

5. Включити нічний режим

Яскравий інтерфейс YouTube іноді може дратувати очі, особливо коли ви дивитеся його вночі в темній кімнаті, поки ваші домочадці сплять поруч. У деськтопной версії світлу тему оформлення YouTube можна перемкнути в нічний режим. Для цього на своєму настільному комп'ютері або ноутбуці натисніть в правому верхньому куті на іконку свого профілю і виберіть "нічний режим".

У смартфонах ця функція додана зовсім недавно. Щоб її включити: натисніть на іконку профілю в YuoTube, потім - "настройки", "загальні" і тапніте на кнопку в опції "нічний режим".

6. Перетворити відео в гифку

Якщо ви хочете перетворити певний уривок з відео в гифку, зробити це можна парою кліків. Під час перегляду відео додайте до URL в адресному рядку браузера слово gif прямо перед словом youtube. Тобто адреса у вас буде починатися так: www.gifyoutube.com/watch?v = ...... Вас перекине на сайт gifs.com, де ви можете налаштувати деякі параметри майбутньої гифки, а також встановити тривалість gif, обрізати, додати підписи і інше. Так, щоб завантажити отриману гифку, треба зареєструватися (забере у вас менше хвилини).

7. Поділитися посиланням на конкретний момент ролика

Якщо вам хочеться поділитися відео з друзями, причому щоб вони дивилися не весь ролик, а певний момент, зробити це можна за пару кліків. Для етогонажміте "поділитися", внизу поставте галочку "початок" і вкажіть бажане час (в годинах, хвилинах, секундах). Також можна просто зупинити програвання відео в потрібний момент і натиснути "поділитися". Час буде вказано автоматично. Тільки не забудьте поставити галочку.

8. Зациклити відео

Можливістьзациклення YouTube може стати в нагоді, якщо ви хочете, щоб пісня або інший ролик повторювалися по колу. Функція "повтор" доступна тільки в деськтопной версії. Для її включення клацніть правою кнопкою миші під час відтворення та виберіть «повтор».

9. Зберегти відео, щоб подивитися пізніше

Якщо під час серфінгу по YouTube ви натикаєтеся на цікаве відео, яке вам ніколи дивитися, збережіть його на потім. Для цього під бажаним відеороликом натисніть кнопку "зберегти" і поставте галочку навпроти "подивитися пізніше". Потім, коли вирішите відкрити збережений ролик, ви його знайдете на головній сторінці на бічній панелі зліва - вкладка "подивитися пізніше".

10. YouTube в режимі ТВ-перегляду

Хочете включити альтернативний користувальницький інтерфейс YouTube, як на телевізорах з Smart TV? Для цього додайте в адресному рядку дві літери - tv (вийде www.youtube.com/tv). YouTube постане перед вами в простому і зручному інтерфейсі, в якому неймовірно легко орієнтуватися. Можна відкласти мишку, відкинутися на спинку крісла і серфить по відеохостингу, використовуючи для навігації лише клавіатуру.

Про які можливості YouTube ви почули вперше?

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Com/watch?
Про які можливості YouTube ви почули вперше?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача