Статьи

10 резюме, з яких варто брати приклад

  1. 1. Заштрихуйте себе На перший погляд резюме Віктора Петіт схоже на всі інші. Однак на розвороті...
  2. Управління репутацій бренду
  3. 3. Скористайся своєю сторінкою на Facebook
  4. 4. Відео, здатне вразити
  5. 5. Зберіть всю інформацію в одному місці
  6. 6. Проявіть індивідуальність у вашому резюме
  7. 7. Думайте за межами
  8. 8. Електронна персональна сторінка
  9. 9. Рекомендації
  10. 10. Прочитай те, що у мене на спині

1. Заштрихуйте себе

Заштрихуйте себе

На перший погляд резюме Віктора Петіт схоже на всі інші. Однак на розвороті документа можна побачити зображення його обличчя на всю сторінку зі штрих-кодом замість рота. Все, що потрібно зробити - відсканувати зображення зі штрих-кодом; на екрані з'являється повномасштабна картинка губ Петіта і супроводжуюча звукова доріжка c його голосом. Створити подібний штрих-код дуже просто, але він дозволить вам виділитися. Особливо якщо ви зможете зробити його у вигляді кольорової цифрової картинки.

2. Продай себе

Продай себе

Роботодавці в фірмі Shopify (розробник програм електронної комерції) говорять, що краще резюме, яке їм коли-небудь надсилали, було від Майка Фрімена, який хотів працювати у відділі маркетингу.

- каже Марк Хайес, менеджер маркетингу і медіа в Shopify, -

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

3. Скористайся своєю сторінкою на Facebook

Скористайся своєю сторінкою на Facebook

Генрі О'Лоуглін взяв за основу сторінку на Facebook для демонстрації свого «Соціального резюме», яке включає в тому числі відео, де він пояснює, як створити своє резюме на Facebook.

Використовуючи Facebook, О'Лоуглін зміг продемонструвати свої навички та показати потенційним клієнтам те, що він може їм запропонувати.

4. Відео, здатне вразити

Відео, здатне вразити

Відео-резюме може бути відмінним доповненням до вже існуючого матеріалу (т. Е. Звичайному резюме, супровідного листа, сайту).

Граєм Ентоні скористався своїм резюме і створив веселе інтерактивне відео, де на 34 секунді глядачі можуть перейти в розділ «про мене» (тут дається вся інформація про кваліфікації та досвіду роботи, про контактних даних та т. Д.).

Якщо ви вирішили створити відео, переконайтеся, що не використали в ньому всю інформацію, зазначену в звичайному резюме. Експериментуйте і проявіть себе. Як і зробив Ентоні.

5. Зберіть всю інформацію в одному місці

Зберіть всю інформацію в одному місці

Аліша Міранда використовувала сайт Flavors.me для збору всієї інформації з інших соціальних мереж і сайтів. Її профіль, виконаний у формі «міні-резюме», зацікавив її майбутнього роботодавця.

- каже Тресі Бріссон, генеральний директор The Opportunities Project, -

Ви можете використовувати такі сайти, як Flavors.me або About.me для зберігання в одному місці сторінок і профілів в соціальних мережах. Ваш особистий сайт або блог також відмінно для цього підходить.

6. Проявіть індивідуальність у вашому резюме

Проявіть індивідуальність у вашому резюме

Хом'як? А все одно взяли! Важко відвести очей від прекрасно оформленого резюме Кеті Бріггс із зображенням її хом'ячка по імені Белафонте.

- каже Бріггс, -

Висновки: переконайтеся, що ваше резюме показує вашу індивідуальність. Однак не будьте занадто нав'язливі.

7. Думайте за межами

Думайте за межами

Резюме Омонді Абуді, виконане в стилі 2D, перейшло межі звичайного резюме в текстовій формі. Тут навіть є окрема колонка навичок і умінь.

Саме резюме є конструктором, який можна скласти в квадрат. Ось в чому полягає сенс фрази «думати за межами своїх можливостей».

Це ж можна зробити, використовуючи звичайний лист А4, для того щоб тебе помітили.

8. Електронна персональна сторінка

Електронна персональна сторінка

Думка, що талановитих співробітників можна знайти, тільки грунтуючись на їх резюме, є помилковим. Є спеціальні персональні сторінки. Наприклад, сторінка Наді Коурі містить всю інформацію про неї: короткі відомості, особисті якості, досягнення - все, аж до улюблених цитат.

9. Рекомендації

Рекомендації

Коли Джен Педді модифікованого своє старе резюме, вона вирішила вдатися до створення подоби блогу. Тут, в її профілі на Linkedln, виставляють свої висловлювання і рекомендації користувачі.

- каже Педді.

Це ефективний спосіб використання вашого часу в інтернеті для створення своєї персональної сторінки.

Завдяки своєму резюме, заснованому на рекомендаціях, Педді отримала місце в 2tor і стала фахівцем зі зв'язків з громадськістю при Університеті Південної Каліфорнії.

10. Прочитай те, що у мене на спині

Прочитай те, що у мене на спині

Навіть якщо ви повністю є частиною світу соціальних медіа, все одно не завадить показати себе з іншого боку. Якщо ви креативна людина і шукаєте роботу, то цілком можете спробувати зробити зі звичайної футболки своє резюме (вся інформація знаходиться ззаду, а що-небудь веселе можна вказати спереду). Приклад вищевказаної футболки узятий з Blackberd Tees.

Автор: Ізабелла Кодзокова

джерело: Mashable

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то